Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

wiem,ze za wczesnie i wiem,ze nie napisze, bo przeciez sama sie usunelam :O ale tak strasznie mnie korci :O Jestem niecierpliwa, bo wiem,ze gdyby nawet chcial wriocic to nie od razu, a ja bym chciala juz wiedziec,ze on wroci albo nigdy nie wroci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci absolutnie nie nie i jeszcze raz nei !!!!!!!! On ci nie odpowie .. tylko tym pogorszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
mnie tez korcilo, ale jakos przezylam. wiem, ze jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko on by mi wlasnie odpowiedzial :O jestem tego pewna ze by mi odpowiedzial :O A ja bym chyba wlasnie chciala zeby mi nie odpowiedzial ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie odpowiedział by ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nawet jesli, co ci to da? tylko pogorszysz sytuacje. on chce miec teraz spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem,ze tak ... Zawsze mi odpowiadal !! Nigdy sie nie zdarzylo zeby nie odpowiedzial ... wiec teraz by tez odpowiedzial, bo sam raczej nie chcial urywac tego kontaktu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro skad wiesz,ze chce miec spokoj ?? Ja tego nie wiem, bo nigdy mi tego nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
skoro sie nie odzywa, swiadczy to tylko o jednym, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwazam, bo to ja mu powiedzialm,ze sie usuwam, a jak ja podjeclam ta decyzje to on by mi nigdy nie powiedzial,ze on chce kontaktu, bo zawsze liczylo sie moje zdanie a nie jego :O Wczesniej jak urwalam kontakt tez sie nie odzywal a jak ja napisalam po miesiacu to odpisal w ciagu sekundy i gadalismy 5 godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
chryste, to napisz, skoro sie tak upierasz. wszyscy mowia ci, ze czarne jest czarne, ale skoro ty myslisz, ze jest biale, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci jeśli napiszesz do konca zycia go przyzwyczaisz ...ze on ucieka cioci walczy tak jak ja z moim ..to donikąc nie zaprowadzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe juz sie gubisz :P Skoro nigdy mu sie nie zdarzylo mi nie odpisac, a mielismy wieksze spiecia niz to to nie wiem czemu mialabym myslec ze teraz nie odpisze :P Napisalabym do niego,tylko po to,zeby Ci udowodnic,ze on odpisze ale taka glupia jeszcze nie ejstem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie desko wiem,ze do nikad to nie prowadzi :O Ale to nie znaczy,ze on by nie odpisal .... Bo wiem,ze by odpisal ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie mówcie o spokoju! Mój o niego prosił i mówił, że musi odpocząć, a ja go zadręczałam, bo tak mnie rozstanie bolało, bo właśnie wtedy się zbudziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
co masz na mysli mowiac 'juz sie gubisz'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
musisz go wziaść na milczenie..tak jak ja swojego .. i potem sie sam odezwał ..ale to musi potrwać..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wreszcie deska gada z sensem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro no bo ja Ci daje argumenty przemawiajace za tym, ze u mnie ejst inaczej niz Ty myslisz, a Ty atakujesz ;) desko ale ja jestem po drugiej stronie niz Ty !!!! Musisz o tym pamietac .... annelko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra od kiedy ty widzialas gadajace deski co ty bierzesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
pisał, że chce odpocząć, że jest zmęczony a i tak pisał do mnie, dziwne pewnie nie io mnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kochanie, ja nie atakuje. rob co chcesz. zycze ci powodzenia. ale ten kolo najwidoczniej nie chce z toba rozmawiac. ba! utrzymuje, ze ma dziewczyne! a ty jeszcze go do psychologa go chcesz prowadzic, nie wiem, po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie cioci ..moj tez to ma !!!! czytałam ta ksiazke analizowalam .. pytałam tez mojej psycholog troche..On tez ma pewne elemnty tego i jeszcze huj wie czego :o w kazdym razie normalny nie jest tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturea
czytam to i czytam.....ale dalej nie wiem jak postapic, on mowi ze zaluje, ze chce wrocic.....mzylicie ze jestesmy w stanie dogadac sie mimo wszystkich tych problemow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dopgadac zawsze mozna.. ale skoro sa juz objawy tych problemow to i tak bez terapii to pomzoe na krotka mete :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro on mi nigdy nie powiedzial,ze nie chce utrzymywac kontaktow :O wiec sorry nie wiem skad wnioskujesz :O i nie uttrzmue ze ma dziewczyne ... powiedzial to raz :O a gdyby do cholery nie chcial kontaktu to by do mnie nie pisal dzien przed tym,ze powiedzial mi ze ja ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro nie wiem co sie uczepilas tego psychologa, bo ja mu tego ejszcze nawet nie zaproponowalam :O To bedzie warunke jak bedzie chcial wrocic a nie teraz !!!! Czytaj ze zrozumieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, uważasz że faktycznie P mógł być mną zmęczony, dlatego odszedł czy to tylko wymówka, by się nie spotykać, bo już nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×