Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
metoda Callana jest metodą mowienia, mowienia i jeszcze raz mowienia.. ja juz mam zrobione dwa etapy z tego co pamietam jest ich 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowic to sie w sumie w stanach nauczych bo nie bedzie innej rady.u mnie tak bylo, umialam angielski perfect, pisanie, czytanie, sluchanie a jak przychodzilo to mowienia to ani me ani be bo tak sie stresowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
uff, odetchnelam z ulga. deska, jednak cos tam kumasz z angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przerwa- mialam dokladnie to samo. zadnego problemu w porozumiewaniu sie z ludzmi, procz Anglikow. nie dosc, ze sie wstydzilam, to jeszcze ni w zab nie rozumialam ich akcentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kumam tylko nie chciałam się uczyć.. bo nie lubię.. wole rosyjski i francuski .. z forma pisana i czytaną nie ma problemów bo jakoś sobie w prayc radziłam z dostawcami z anglii i stanów.. emailami , bo emailami ale sprawe załatwiałam.. z mówieniem fakt mam problem bo nigdy nie używałam nie miałam potreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a ja mam to do tej pory. czesto strzelam jak z procy, zwlaszcza, ze duzo czasu spedzam w pracy na telefonie, wiec musze sie zmobilizowac. ale od czasu do czasu przychodza takie dni, gdy boje sie popelnic blad i wtedy milcze, albo sie jakam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra kiedy ty siedzisz na telefonie w tej pracy jak non stop piszesz na cafe.. raczej troudno rozmawiać i klikać na klawiaturze wow jaka ty zdolna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
mamk kilka spokojnych tygodni- dobilam do targetu i moge poleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no z rosyjskim to nie pomoge nie wiem u mnie to samo jakoś wychodzi dla mnie bez róznicy czy pisze czy mowie po polsku czy rosyjsku ..to jakoś samo wychodzi ;)ale ja z tym językiem mam odczynienia od 6 klasy szkoły podstawowej najpierw z obwoiązku potem dla siebei samej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a to tak.. no to kwestia wprawy .. tego w naszym języku nie ma;) jesli chodzi o mówienie to ja ogladam duzo rosyjskiej telwizji, i muzyki słucham .. to mi zawsze gdzies tam w tle leci .. od jakiegoś czasu tez staram się czytac w oryginałach literaturę...a pisanie to juz przy tłumaczeniach ... z tym ze ja troche rozleniwiam sie w tym bo pisze tylko na kompie, mam dwujezyczna klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pierwszy raz zareagował na emaila :O.. napisał na grze dostałem linka z piosenką od Ciebie ..dziekuje... i znów pisze jutro mnie nie będzie za dużo rano tylko chwilę, potem po południu mam dużo odbiorów.. :o.. informuje mnie tak jak kiedyś ..:O.. ciekawe po co.. ja jakoś zwykłych znajomych nie informuje co robię, kiedy będę na necie i dlaczego mnie nei będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mój kłamie 1,5 godizny temu napisał ide spac :O ... a siedzi na skype... heh ona na skype, on na skype romantycznie wieczorowa pora :P chyba ze starzy do neigo zadzwonili ze przyszła kartka ode mnie i poszedl do nich dzwonic .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no i sama sobie odpowiedz Cioci .. po grzyba miał by to robić dla obcej osoby , która go juz przestała interesowac i którą olał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
raczej w swojej ale jak chcesz w mojej to tyz mozesz... dzisiaj u moejgo nocna zmiana ona znikla on na skype:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
załóżmy, że mu zależało na mnie, ale mu ciosów zadałam. Gdybym kochała lub chociaż była zauroczona, a ktoś by takie rzeczy mówił czy pisał jak ja mu, to bym wysiadła i trzymała się z daleka, nawet bym na gg się nigdy nie odezwała, bo bardzo by mnie to bolało :( nawet gdybym lubienie pomyliła z wyższych uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, teraz pomyślałam także i Tobie w tej chwili, po tym jak uciekł on w bezsensowny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
po prostu piszę, jak to musi boleć, gdy my osoby z lękiem tak igramy z uczuciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to było świetne cioci nie no skad nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Ty wiesz :) a P :( właśnie postawiłam się na Jego miejscu, piszę, ze między nami nic nie było, więc może zrozumiał że nic nie czuł dom mnie, ale nawet jeśli tylko mnie lubił, to i tak go musiało boleć. Nie chcę myśleć nawet, że czuł coś więcej :( strzały prosto w serce. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mój też wiedział... a przynajmniej się domyślał.. ze coś jest nie tak ..bo wiedział w czym się wcyhowałam.. chociaż chyba nie potarfił tego określic.. ale o psychologu mówił..ale raz i się skończyło .. :O... potem po prsotu olał ..a ja ślepa brnęła dalej w to samo ... ech :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój nic, tylko że rodzice ze sobą nie są i że już kiedyś skłóciłam się z chłopakiem na randce, bo bardzo upierał się że zapłaci za coś a ja nie pozwoliłam! Twierdził, że uraziłam tamtemu dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i ostrzegał mnie przed tym co dzieje się między nami źle, o tym co go boli. Było już o tym, że to olałam :( nie dotarło do mnie, dlatego ma prawo mieć zastrzeżenia do mych uczuć, chwała mu tylko, że ich nie wyśmiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moj wiedział wszystko o mojej rodzinie, wychowaniu , problemach:O .. chociaz ja wtedy też sama nie zdawałam sobie ze skali tego problemów .. a potem to wszystko ożyło i wróciło ze zdwojona sila ... po pobiciu , po chorobie.. wrocily wspomnienia i stare strachy..i przetsałam juz sie kontrolowac .. a on nic nie zrobił mówil bedzie dobrze kochanie i przytulał i na tym sie kończyło:O a ja nie umiałam mu tego powiedzec mimo ze rozmawialismy o wszytskim bo chyba sama tego jeszcze nie widzialam ze sama sobie z tym nie poradzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja na skype sie nie odezwałam juz 13 dni cioci :P widzisz jaka jestem dzielna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale jesteście silne:) ja nawet tygodnia bez odzewu do niego nie umiem wytrzymać, ale decyzja zapadła, wczoraj napisałam mimo pożegnania i koniec, nie piszę już, najwyżej wykasuję numery gdy będzie mnie kusić. Jeden już bezpowrotnie straciłam, chyba że wyjaśni czemu trzyma me numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×