Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

salamandro a Ty dalej swoje :O Nie bede Ci tlumaczyc,ze on mnie dobrze traktowal, bo po pierwsze nie chce do tego wracac, a po drugie do Ciebie to i tak nie dociera :O Ehhh annelko Ty masz inna sytuacje niz my ale tez musisz zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie gorzej chyba?, bo czuję się winna- tego nie wymazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale ty cocinelko nie mozesz pojac, ze twoj ex nie chce byc z toba, dociera? skoro cie tak wspaniale traktowal, dlaczego z nim zerwalas? sama powiedzialas, ze czulas, ze nie byl gotow na powazny zwiazek, czyli czulas sie niepewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra odwal sie ode mnie !!! Nie mam ochoty czytac Twoich opini bo nie znasz sprawy :O Ja nie komentuje czy Twoj chce byc z Toba czy nie i czemu z Toba zerwal wiec Ty prosze tez skoncz wyrazac na ten temat opinie,bo przeczytalas kilka stron topiku i robisz z siebie wszystko wiedzaca :O Ale sie wkurzylam :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i dobrze ze sie wkurzylas, prawda w oczy kole? pitolisz tu jak potluczona. a sprawe znam z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci nie warto sie denerwowac ...pani wszystkowiedzaca wie wszystko lepiej... an penwo przeczytałam wiele madrych ksiazek i wie wszystko o "anszej chorobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tak deska, przynajmniej nie lize butow facetowi, ktory pomiata mna jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
'naszej chorobie', a przepraszam jakiej chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
salamandro, nie wierzysz w lęk przed bliskością? ddd czy dda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak wyzje napisała annelka.. skoro nei wiesz o cyzm pisze to twoje wypowiedzi sa tylko wymadrzaniem bez podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
widze, ze terapia nieskuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czyja > moja jak najbardziej. . i pprzestan nas obrazac nie majac zielonego pojecia o naszych problemach i chorobie... jak sie odksztalcisz to wtedy sie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kole prawda w oczy :O Ja mam prawo o nim pisac co mi sie podoba, ale Ty moja droga go w zyciu na oczy nie widzialas :O i nie masz zadnego rpawa wyrazac zadnej opini o nim, nie zycze sobie tego i juz :O Ja wiem kiedy on sie zachowal zle i pamietam te momenty ale Ty nie masz prawa go oceniac bo go do cholery nie znasz !!! Zapytaj annelki co robila mimo,ze kochala zobaczysz,ze to nie takie rposte :O Ale Ty sluchasz tego czego chcesz :O A jak masz zamiar obrazac albo mnie albo deske to nie wchodz na to forum i juz :O Bo ja jak dojde do tego,ze on mnie nie chce to dojde sama a Ty mam czasami wrazenie,ze jestes zazdrosna,ze Twoj Ci nie odp[isuje a nasi odpisuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mna nikt nie pomiata ty masz chyba takie wpsomnienia.. bo ja nie mialam przynajmniej faceta narkomana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deskowata- ty masz rzeczywiscie dda. ha, srac mi sie chce, gdy slysze to twoje pitolenie. nic nie robisz, tylko siedzisz w domu na kafe, a lenistwo usprawiedliwiasz dda. nie tylko dda ale i psychoza maniakalna w twoim wypadku- sledzenie, weszenie, wmawianie sobie, ze wroci. do tego tarot po piec razy dziennie. kiedy ostatnio gdzies wyszlas? chyba ze ze szpitala piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
salamandro, skoro nie wierzysz w to, to jak wyjaśnisz czemu tak traktowałam swego P? ja tylko czytając ebooka, po tym co coci pisze o P widzę i uzasadniam siebie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
brawo Cioci ... wielka Pani salamandra tak nienawidzi swojego eks...że wchodzi tu na forum i zazdrości ze nasi nas nadal kochaja i chcą wrocić..to musi boleć , żal dupę ściska.. ze my potrafiłyśmy zawalczyc o swoich i w końcu do nas wrócą a przynajmniej nas nie maja w dupie i mamy z nimi kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka- a ty myslisz, ze to tylko ty jedna kochalas, tylko ty jedna dostalas po dupie, twoja milosc byla jedyna w swoim rodzaju. zupelnie jak deska. otoz nie kochana- wszystkie przez to przechodzilysmy, a to podle samopoczucie jest sprawa naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadasz nie na temat moja droga :O a annelki posty jakos dziwnie omijasz :O wiesz teraz ja Ci cos powiem dosadnie !! jestes zalosna przez duze ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ i odwal sie od nas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
zazdrosna, ze nie odpisuje? kochana- ja sie z tego bardzo ciesze, bo w ten sposob ja posune sie naprzod, zapomne o nim i otworze sie na kogos innego. a ty, jak deska bedziesz dalej tkwila sercem przy tym gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra odpierdol sie jak inaczej nie rozumiesz !!!!! wole moje siedzenie w domu niż Twoje zalosne udawanie ze zyjesz i jest ok ... a nawet znajomi cie maja pewnie w dupie bo jestes tak żałosna :O i zadawalasz sie patrzenie na jakiegos debila w prayc i wzdychaniem do niego bo nawet sznas na niego nie masz... no bo twoj poziom to był narkoman to juz samo to o tobie siwadczy.. przestajesz z ludzmi do siebie podobnymi samo za siebie mówi ... ja nie musze wychodzic, bawic, sie chlac do rana zeby kurwa zyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra kurwa a gdzie twoje wielkie zycie co!!!!!!!!! siedzisz tu dfokladnie tyle samo co ja !!!!!!!! tlyko ja chociaz nie kalmie i nie pierdole ze mam wielkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahahahha, deska, zart tygodnia. ciebie kocha na sto procent- dlatego z tej wielkiej milosci( urojonej w twej glowce) daje ci po mordzie od czasu do czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jestem w pracy kotku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra skoro neichesz ekx to po co o nim mowisz po co sie podneicasz jakim emailem od neigo po co tu piszesz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra nie wiesz nie mow ... bo zrobił to raz a nie ciagle ,... wiec nie wmawiaj mi rzeczy ktorych nie ma... raz to nie ciagle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to jestes bardzo wydajnym i solidnym pracownikiem ktory caly dzien spedza na internecie wspolczuje twojemu szefowi:O ze zatrudnia takiego lewusa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej dziwi,ze ona nigdy nie odpowiada na posty annelki :P Annelko i to raczej nie dlatego,ze Cie olewa ;) tylko dlatego,ze Twoje posty daja calkiem inne spojrzenie na sprawe i potwierdzaja moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ojojoj, raz i na pewno sie nie powtorzy... glupiutka jestes deska jak but z lewej nogi. tylko raz, tej jeden jedyny raz, wyparl sie rowniez wlasnego dziecka, przez ciebie oplakiwanego w cholere czasu, a ktore dla niego nie znaczylo wiecej niz embrion. tak, teraz znow walniesz gadke z plasterkami, dobrze cie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, odpowiada :) ale nie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×