Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość salamandra plamista
lewusa? kochanie zalabiam dla tej firmy tysiace funtow miesiecznie... i jeszcze mam czas, zeby sobie na internecie poszalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
o co chodzi z annelka? lek przed bliskoscia? wierze, ze mozesz miec cos takiego, z pewnoscia wywolanego wydarzeniami z przeszlosci. najwazniejsze to chciec cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie salamandr anic nie walne ale jak jeszcze raz nazwiesz moje dziecko nic nei znaczacy embrionem to ciebie walne... to było dziecko i obojetne ile mialo byl odzieckiem ... jestes tepe puste babsko jak tego nie potrafisz zrozumiec..i obys nigdy nie miala dzieci .. bo wspolczuje im takiej matki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro wierzysz ze annelka ma cos takiego to czemu nie wierzysz ze moj P ma dokladnie to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ok, niech ci bedzie. moze ma. w takim razie jak wytlumaczysz to, ze nie chce byc z toba, tylko poszedl do innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska, przeciez to nie mnie dotyczy twoje dziecko, tylko twojego ex? przeciez to on potraktowal cie z buta, ale ty zamiast walnac JEGO, jeszcze mu stopy calujesz. fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo to jest włąśnie ten lęk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
salamandro, i chcę zmienić :) zapiszę się na terapię, bo tylko chyba w ten sposób mogę z tego wyjść?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro nawet jak poszedl do innej co raczej jest kolejna wlasnie ejgo ucieczka :O to do takiej do ktorej kurwa nic nie poczuje, wtedy czuje sie bezpieczny !! rozumiesz ?? on sie boi uczuc ?? dociera ?? A jej nie pokocha, bo wiem co o niej mowil :O A poza tym najprawdopodobniej jej w ogole nie ma i to byl jego strach wywolany tym,ze powiedzialam mu ze wyjezdam na stale !! Kumasz to czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska- nic do ciebie nie dociera. tepa jestes ty! i to na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slamandra nie wiem kiedy ty zarabiasz .. ale zarabianie nic nei ma dla rzecyz nie szanujesz swoje prayc i sowjego pracodawcy ..nie placa ci za siedzenie na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i annelko gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a wlasnie, ze placa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra przestań mnie obrażac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja bym nie związała się z innym, ale wierzę że P jest sam tylko uciekł w kłamstwo spowodowane jej "decyzją" o wyjeździe na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska- prawda do ciebie nigdy nie dotrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to jest brak szacunku i wychowania... praca to praca to nie pora na relaks i pogaduszki na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KHEM KHEM A czy ktoś wziął pod uwagę fakt, że cocinelka (siemka siemka młoda damo!) chciała już stabilizacji, a on się czuje za młody na dom, żeniaczkę i potomstwo? Jak dla mnie to dość istotne w jego decyzji na "NIE!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a co cie obchodzi moja praca? ty jakas masz? nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kici-kici- to jest jedna z mozliwosci. w koncu o ile sobie przypominam jej partner byl od niej kilka lat mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro i co odpisz na to co ja napisalam :P kici kici do Ciebie cos napisalam na 256 stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra mnie nic ..ale Twoj stosunek i szacunek do pracy pokazuje jaka jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to już wracam i czytam, tyle piszecie że potem nie wiadomo gdzie się skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myślę że wiek nie ma nic do znaczenia...kazdy ma inny wiek gotowości na to ... moj ma prawie 40-tke i tez uciekł .. bo jeszcze chcial zaszalec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka- ty po prostu znajdziesz wytlumaczenie na wszystko. facet powie ci 'spierdalaj', a ty i tak sobie to wytlumaczysz. zyupelnie jak deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah salamandro jestes zalosna naprawde teraz :O udowodnilam Ci a Ty dalej swoje !! Skoncz nas obrazac :O Nikt mi nigdy nie powiedzial,zebym spierdalala i zawsze odpisywal mi i pisal sam z siebie, nie zignorowal moich wiadomosci jak Twoj :O Daj se siana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, poczytane. Ano, wiem, uciekłam z tamtego bagna nieźle pokaleczona, i każdego dnia to doceniam :-) I Tobie też to radzę. Czemu? 1. on nie chce pomocy, neguje problem 2. Ty za niego się nie zmienisz 3. ta huśtawka Ci wykończy i naprawdę wypaczy pojęcie miłości 4. zrobiłaś postępy na terapii, a taki związek oznaczałby cofnięcie się 5. on chce szaleć, imprezować po studencku, nie chce "więzów" poważniejszych -- mijacie się w ogóle jeśli o potrzeby chodzi.. Naprawdę odcięcie się to w takiej sytuacji jedyna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
'salamandro nawet jak poszedl do innej co raczej jest kolejna wlasnie ejgo ucieczka to do takiej do ktorej k**wa nic nie poczuje, wtedy czuje sie bezpieczny !! rozumiesz ??' a skad ty to wiesz? jestes psychologiem, czy to tylko takie prywatne spostrzezenia? powiedzial ci o dda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra no wiesz nas przy anjmniej jest wytłuamczenie choroba a u Twojego czym cpaniem :P nie wiem wogole jak taka wspaniala, osoba, z takim bogatym zyciem , wpsaniala praca i zainteresowaniami mogla byc z narkomanem.. czyzbys chjcaila sprobowac nowego zycia a moze to byl tez Twoj swiat? bo skad narkoman wzial sie w twoim neiskalanym wielkim swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
salamandro, mnie się wydaje że i ja się narzucam po rozstaniu swemu :( a coci cierpi. Szkoda, że nie ma możliwości dowiedzenia się, czy on jest sam czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×