Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
w mordeczke aleście sie rozpisałyscie a ja dopiero wstałam z drugiego spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie bilans jest taki ... on jest wkurzony ... populudniami nie ma juz go na necie niby mowi ze pracy duzo ale jestem pewna ze z tamta spedza czas :O bo ona nagle raptem przestała bywa cna necie jak była non stop ..:O więc coś się dzieje.,.. ale na razie to zlewam.... wiem, ze kartka z chicago doszła :P i ze on wie ... a reszte czas pokaze do lipca tak czy siak czekam ... potem pewnie wyjade do Matta ... i tyle ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
oj z gramatyki to ciezko ja uzywam gramatyki mojego taty z lat 50-tych ;) ale zaraz zerkne na neta znam pare wydawnictw zobacze co maja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja ostatnio sie ucze hiszpańskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
http://www.sylabus.pl/go/_info/?id=2327 te moge polecić rosyjskiej talkiej nie mam ale używała angielskiej, niemieckiej i francuskiej z tego wydawnictwa.. bardzo dobrze napisane, przejrzyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobre wydania są też z pwn.. z tym że to bardziej słowniki .. w tym już teraz na płytach cd wydawane wreszcie jak gdzieś wyjezdzam to nie musze tachać wersji książkowej ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i jets jeszcze świetne na płycie cd wydane zaraz znajde linka profesor borys słownictwo .. ponad 10000 zwortów i słówek w zdaniach , ćwiczeniach i testach od podstawowego poziomu do zaawasowanego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Gość deskowata
no problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak czytam te dziewczyny na watku o tym jak zostawil je chlopak to nie dziwie sie,ze ich pozostawiali :O Nie wyobrazam sobie zabronienia mojemu facetowi spotykania sie z kimkolwiek :O Zrezygnowania a gg :O Moj \"bluszczyzm\" w porownaniu z nimi byl niczym :P A ja mialam do siebie o to pretensje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i az mi sie wlosy jeza na glowie co one tam wyprawiaja :O Bylam Anilem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w dziuple to ja tez mialam bluszczyzm :O? skoro sama go wypychalam na spotkanie z kumplami mimo ze przyjezdzał do domu na tydzien raz na 3 meiesiace:O ze cieszyąłm się że jedzie do rodziców na kilka dni .. a dla nas zostawało raptem dwa może trzy :O ... ze zyczyłam mu dobrej zabawy i cieszyłam bo nie siedzi sam za granicą jak kołek ..eee i to ma być bluszczyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe deska poczytaj co one tam wyprawiaja to zobaczysz co to ejst zazdrosc i zaborczosc :P Ale to jest naprawde chore jak mozna zabronic facetowi miec gg i tylko jednego kolege :O Ja naprawde bylam za dobra i za tolerancyjna :O Teraz juz by tak nie bylo o nie nie nie !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
rany ja się wypisuje ja nie byłam bluszczem nigdy nie kontrolowała co robi na kompie, ilu ma kolegów .. wiem, co robił owszem :P ale to już inna bajka, ale zabraniać używać gg, mieć jednego kolegę .. nie no .. ja swojego sama wypychałam do kumpli jak wyjechła za granice i przyjeżdzał rzadko on sam nie chciał mówil ze mi bedzie przykro .. a ja jeszcze zanim przyjechał pytałam zawsze czy chociaż jedne wieczór zarezerował dla kumpli, kiedy jedziemy do jego rodziców, do siostry ..:O.. cioci czy ja wygladalam na bluszcza..:O no owszem .. deberwowałam jak sie nie odzywał .. jestem panikarą .. lubiłam wiedzieć gdzie jest i októrej wróci i co się z nim dzieje ale to daltego ze zawsze mam czarne wiizje i psioczyłam jak pił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
rzućcie linka do tego wątku bo coś nie moge go znaleźć teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale mnie złapało siedze irycze :(... dawna kumpela z podstawowki napisała mi wiadomosc na naszej klasie jak ja nienawidze tych banałów jestes jeszcze młoda całe zycie przed toba masz dla kogo zyc :O.. pieprzenie kotka za pomocą młotka... raz usłysza moja historię i potem zadna sie nie odezwie.. bo nie wie co powiedzieć.. ja nie wiem czy ludzie boja sie ze ja gryzę.. czy zrobiłam sie jakas trędowata po tym wszytskim.. wszyscy piszą jakies durne banały i mowią ze jestem jeszcze młoda a co tu kurwa wiek ma do rzeczy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wiek do rzeczy? now sumie troszke ma:) nie przejmuj sie, wierz w to ze bedzie dobrze. i nie jestes tredowata , ludzie czasem nie wiedza co maja zrobic i powiedziec jak ktos cierpi wiec wola nic nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wiek do rzeczy? now sumie troszke ma:) nie przejmuj sie, wierz w to ze bedzie dobrze. i nie jestes tredowata , ludzie czasem nie wiedza co maja zrobic i powiedziec jak ktos cierpi wiec wola nic nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale ja się wcale nie czuje młodo ..:O dla mnie 27 lat to juz nie jest mlodosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wiek do rzeczy? now sumie troszke ma:) nie przejmuj sie, wierz w to ze bedzie dobrze. i nie jestes tredowata , ludzie czasem nie wiedza co maja zrobic i powiedziec jak ktos cierpi wiec wola nic nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja chce juz miec odm, rodzine dzieci :( juz dawno chce miec.. czuje ze sie starzeje, ze zycie przepływa nie chce miec dzieci na 40-te urodziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×