Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
a ja by nie myśleć o kimś to wymyśliłam, że praca jest w życiu najważniejsza i jak tak to mi utkwiło, że jak już wiesz nawet w związku stawiałam ją przed P, o czym mu oczywiście mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej teraz mysl o nim,zeby po raz kolejny nie popelnic tego bledu ;) Ja tak nie potrafie nie myslec :O Zawsze byl ktos o kim myslalam i teraz jest on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
To lepiej teraz mysl o nim,zeby po raz kolejny nie popelnic tego bledu chyba nie masz na myśli P tylko tego, który może w przyszłości się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nawet tu zaprzeczam, a tak bym chciała by była iskierka nadziei by np. wysłał koleżeńskiego smsa, by wszedł na portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam taki dobry humor, a dzis ... :( Pociesza mnie mysl,ze jeszcze tylko tydzien i powinien zaczac sie zastanawiac,ze moze w ogole sie nie odezwe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to już mnie znasz? :) za tydzień rekord bijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz znam Was wszystkich z lekiem :P Wczoraj moja kolezanka mi mowila,ze tez nie chce tego swojego :O ale widzialam ze to nieprawda,smiala sie mowiac to :O Za tydzien bedzie rekord nie odzywania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
smiala sie mowiac to - ironizowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze nie ironizowala a raczej smiala sie z samej z siebie,ze wygaduje takie glupoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja ze wszystkiego kiedyś (teraz nadal :() kpiłam, as zwłaszcza ze swych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej kogos wysmiac :O ja sie boje,ze P teraz siedzi i dobrze sie ze mnie smieje :( Bo mysle,ze ten opis zartowel na to wskazywal,ze wtedy go to smieszylo co zrobil :O A mnie ebdzie smieszyc jak bedzie chcial wrocic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kurcze coci, ja się śmieję i stroję żarty z siebie, nie z innych, choć może i mój P czuł ze z niego - tak nie było!!!!!!!!!!!!!! choć śmiech raz dotyczył hobby jego ojca, a właściwie tego ze przez nierozwagę doprowadzili do śmierci kilu zwierząt. to tez było na ostatnim spotkaniu a gdy w smsie o tym zdarzeniu- "zabójstwie" wspomniałam, to odpisał żebym do tego nie wracała i mniejsza z tym jestem pewna ze dla P nie jesteś obiektem drwin!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no to coci co mój może myśleć o mnie???????? ja wierzę, że tak nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie wrazenie ze sie ze mnie smieje, pewnie to ejst mylne wrazenie i raczej tez gra :O Ale kurde ja go za bardzo tlumacze tym zrytym lekiem :O Musze na to patrzec obiektywnie,ze zachowywal sie jak najgorszy cham i koniec !!!!! To mi psycholog wlasnie mowi,ze ja go za bardzo tlumacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
akurat, jeśli kłamstwem ze ma kogoś innego, uciekł w sposób bardzo dla Ciebie krzywdzący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym, mimo,ze ja w to klamstwo nie uwierzylam, bo juz za dobrze go znam pod tym wzgledem :O to i tak zrobil to ... Myslal ze uwierze ?? Nie wiem :O Nie boli najbardziej to,ze ma inna ... Najbardziej boli to,ze nie mam z nim kontaktu, to ze tak bardzo tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem coci ja też bardzo chciałabym mieć z nim kontakt choćby słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale muszę się powstrzymywać!!!!!! albo niech on wykaże jakiekolwiek zainteresowanie albo dowidzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nic ja juz nic nie mowie jetsem zmeczona i tka kurewsko tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a pisałaś, że już jesteś obojętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( WQlasnie rpzeczytalam maila ktorego mu napisalam po tym jak ze mna zerwal w razie gdyby sie ze mna jednak nie spotkal :( Ja wtedy nic z tego wszystkiego nie rozumialam totalnie :( Bylam taka zagubiona i zrozpaczona :( Nie bylo zandych wyzwisk tam ani nic, byla rozpacz i setki pytan :( Pamietam ze wzielam ten list jak jechalam do niego i dalam mu go do przeczytania ... Do tej pory pamietam jak palil papierosa i go czytal spogladajac na mnie .... Tesknie tak strasznie za nim !!! 😭 znowu mi net pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jestem obojetna na to co robi tam i znia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja mówię, że zagubiona jestem rano a płaczę wieczorem :( czemu tyle miesięcy minęło tyle czasu go już nie widziałam, a tak łzy wylewam, chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie juz nic nie płynie a czeakm na jdłużej juz ponad 8 miesiecy minęło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, kiedy ostatnio go widziałaś, go jako kolegę? a ja 13.01 :( -aż mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×