Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

ja 14.03 :( Wiec nie jest u mnie tak zle jak u Ciebie :O Ale ja mialam z nim codzienny kontakt do dwa tygodnie temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja swojego 15.09 wrzesnia zeszłego roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nasz kontakt codzienny (mnóstwo smsów) skończył się 14.02 - zabawne, no nie? więc ja już zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i gdyby nie te jego nagłe odezwanie się, taki jakiś kontakt w postaci dziwnych smsów - dawno bym już zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska Ty to w ogole masz przekopane :O Do mnie na walentynki sie nie doezwal ale ja do niego tez nie :P Boje sie,ze go juz nigdy nie zobacze, nie ma mozliwosci przypadkowego spotkania, wiec jak sie nie umowimy to sie nie spotmay :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
my rano sobie złożyliśmy życzenia :P a potem odezwał się o 23 ciej z pytaniem, czy śpię i już wtedy wyczułam jakby pretensję, bo jak mu nie podawałam powodu czemu jeszcze nie śpię spytał o to drugi raz o to w tonie nietypowym dla niego. Potem jakoś ja i on nie pisaliśmy aż w kocu odbiło mi z tym listem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wy to krotko tak a ja co mma powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale twój związek to 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
my chcemy jak najszybciej z ta tęsknotą skończyć, prawda coci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedziec, jak nie ejstem niczemu winna ?? Odszedl bo bylam za idealna ?? Mam dosc !!! Znowu przychodzi ten moment nienawisci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak annelko ja nie chce juz tesknic :( Ja chce zapomniec :( Skoro on zapomnial w ramionach innej to ja ez chce zapomniec !! A tak naprawd to nawet jak mi nie ebdzie zalezalo to moze sie doezwe do niego na urodziny,zeby mu zbirzyc swiat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a u mnie nienawiści do siebie, co byś wolała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A tak naprawd to nawet jak mi nie ebdzie zalezalo to moze sie doezwe do niego na urodziny,zeby mu zbirzyc swiat - uważam to za wielce prawdopodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nienawisc do niego :P Zemszcze sie :P teraz tak mysle w chwili nienawisci ... ale nie bede potrafila tego zrobic :( Nie ejstem taka .... Choc chcialabym,zeby wrocil na kolanach i skomlal o uczucie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
oczywiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze to raczej nie jest mozliwe :O On z inna jest bardziej szczesliwy, bo sie nie boi ... Czuje sie pewniej mimo,ze nie ma tego czegos pieknego co bylo miedzy nami, ale on sie czuje swobodniej i niech bedzie z inna jak tak mu lepiej ....(jak w ogole z nia jest :O ) Choc teraz mi sie wydaje,ze ma inna od piatku :( Nie ta co o niej pisal, ale teraz inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to tylko domysły tak jak u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko jakby P sie do mnie odezwal to zapewne od razu napisze to na topiku i bedziesz mnie wspierac,zeby mu od razu nie odpisac ?? Gorzej jak sie odezwie jak bede na dostepnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to wtedy od razu zmienisz na " wracam zaraz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jestem na "zaraz wracam " na dostepnym nigdy :P Najwyzej nie odpisze jakis czas i napisze,ze sie kapalam :P Ale on i tak sie nie odezwie :( :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale jakby ............ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie tego jakby :( A bardzo bym chciala,zeby sie odezwal pierwszy ... Tak sie zastanawiam czy nie ciekawi go co u mnie ?? :( Przeciez zawsze sobie opowiadalismy co robilismy caly dzien itd :O A teraz nagle go to nie obchodzi ... Wiem ze obchodzi :O ale jest glupi i sie nie odezwie :O !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam ochote mu napisac,ze szybko znalazl szczescie beze mnie !!!!!!!!!!!! nie moge :O :( Zaraz zrobie cos glupiego !!!!!! On jest szczesliwy z inna :O Jak on tak moze ???????? Nie potrafie w to uwierzyc ze tak szybko sobie kogos znalazl po tym jak mnie oklamal :( :( Nienawidze go !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci jesli moge zaproponowac pomoc to ja mialam taka metode moge ci dac moje gg ile razy chcesz napsiac do niego pisz do mnie.. to pomaga wywalic z siebie wszytsko co zle ja tak robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiesz co coci, a ja bym wolała, dowiedzieć się od P ze ma kogoś niż że jest nieszczęśliwie zakochany, zwłaszcza ze opisując ją i jej niedecydowanie co do tego czy go kocha czy nie, wskazywać mógł na mnie. Ale tak nie było, jak widać a ja tylko się ośmieszyłam. A może już ta dziewczyna się zdecydowała i P jest teraz szczęśliwy, czego mu życzę ale chcę wiedzieć czy z kimś jest na 100%, Ty chyba zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale lubię się dręczyć piosenkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nawet ich już nie podaje, bo się zdołuje tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam sie wczoraj spac, zaraz jak Wam to napisalam :( Nie chcialam siedziec przy kompie,zeby mu czegos nie napisac ... Jest mi zdecydowanie zle :( Na szczescie dzis mam psychologa :O Boli mnie to strassznie te domysly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko tym razem mu juz nie zycze szczescia !!! Tym razem zranil mnie z premedytacja :O Mogl nie mowic,ze jestem dla niego idealna, mogl to wszystko zachowac dla siebie i kurwa tego nie mowic i nie robic tylu rzeczy dla mnie po rozstaniu !!!!!! Nienawidze go i chyba mu to wszystko wygarne bbo przynajmniej mi bedzie lepiej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podjelam w ta noc decyzje, ze sie do niego jednak nigdy nie odezwe :O Ewentualnie na te urodziny, ale to juz z zzemsty !!!! Za duzo bolu, za duzo cierpienia :O :( Nie chce go juz nigdy !!!!!!!! A czy ten opis swiadczy,ze kogos ma nie wiem :O Niby taki mial jak bylismy razem ... Wiem,ze to sa domysly, ale raczej prawdziwe do mysly ze kogos ma choc cholera to wie :O Ja juz nic nie wiem :O :O I chyba juz nawet nie chce wiedziec, on jest gnojem !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×