Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wedel

Ile razy wstajecie do 2miesiecznego dziecka w nocy?

Polecane posty

Gość Mama Grudniowego Dzidziusiaaaa
Witaj Wedel. Mam 2-miesięcznego synka i nie chcę zapeszać, ale od jakiegoś tygodnia wstajemy do niego jeden raz w nocy, z tym, że trwa to trochę długo, bo Malutki przewinięty i nakarmiony chce się bawić:) A jak jest u Ciebie?? Acha, z tym, że karmię go mlekiem modyfikowanym, bo od samego początku praktycznie nie miałam pokarmu. Owocowamamo, jak znosisz wstawanie 3 razy przez tak długi czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgdf
Ja na początku i tak do 4 m-ca wstawałam co 2 h. Potem karmiłam butlą i przesypiał całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to juz nie pamietam co to znaczy normalna noc:) na poczatku th do 5 miesiaca ok 5 razy wstawalam wiec teraz i tak jest lepiej;/ najgorsze ze pobudke mam juz o 6:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 2-miesięczniaka nie wstawałam ani razu - przesypiała calutką noc. Raz na jakiś czas budziła się na amciu około 4 nad ranem, nie przewijałam jej, spała dalej do rana (gdy zabierałam się za zmianę pieluchy, to wybudzała się i dalej nie chciała spać). Teraz córka ma 3 miesiące i domaga się piersi ze 6 razy w ciągu nocy :( jakiś kryzys rozwojowy, nie wiem - ale chodzę jak zombie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia od kiedy skończyła 2 miesiące przesypia całe noce. A do 2-giego miesiąca musiałam ją karmić w nocy 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Grudniowego Dzidziusiaaaa
Ja synka zawsze przewijam przed karmieniem, bo on poprostu dużo siusia i pieluszka jest poprostu ciężka:) Malutki budzi się ok. 3.00, ale za to później śpi po zaśnięciu tak gdzieś do 8.00-9.00 Mój synek wybudza się w nocy, szczególnie podczas karmienia i później bekania, a boję się kłaść go bezpośrednio po jedzeniu bo ma tendencje do ulewania, a jak uleje to zawsze czkawka... Chyba nie jest najgorzej:), liczę na to, że niedługo nauczy się przesypiać całą noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corcia
odkad skonczyla 1,5 miesiaca przesypia cale noce, spi 12godzin. Teraz ma juz prawie 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja mam 2 miesieczna coreczke, karmie ja mlekiem sztucznym , je co 3 h ale moze to dlatego ze ja tak nauczyli w inkubatorze ale lezala tam troche bo 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze i nie jako pomarańczka bo niemam takiego zwyczaju... ale: jak kazda z nas kobieta gdy jest w ciąży czyta, dowiadóje sie od osób doświadczonych jak to jest z małym dzieckiem w kzdej lekturze luba na kazdej sytonie internetowej znajduje potwierdzenie dwuch rzeczy: -ŻADNA CIĄŻA NIEJEST IDENTYCZNA -KAZDE DZIECKO JEST INNE I W INNYM TEMPIE SIĘ ROZWIJA przykład : ja i moja koleżanka.. odwoiedzamy sie praiwe codzienie wiec widzimy:) jej synek jest tylko 6 GODZIN starszy od Fabiana i jest jego całkowitym przeciwieństwem.. mój od początku przesypiał sporo godzin a jej co 2-3 godzinki ise budzi mój jest spokojny grzeczny sam sie sobą potrafi zająć jej nie potrzebuje noszenia zajmowania sie nim.. czy wy naprawdę nieczytacie ksiązek związanych z waszym stanem i tym co bedzie???? nieporównujcie sie do innych kobiet ... synek koleżanki miął 6 miesięcy i niemiał żąbków martwiła sie bo matki których pytała mowiły że ich dzieci już dawno miały po 2-4 ząbki.. i co skończył 7 miesięcy i wyszły naraz na dole i tydzień puznij 2 na górze. Każde dziecko ma swoje tępo rozwijania sie!!!!! niczego niepróbujcie przyspieszac. takie jest moje zdanie. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooossssssaaaaammmmmaaaaa
bebolek ty lepiej slownik poczytaj a nie te madre ksiazki o dzieciach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ejstem w stanie zliczyć.Do roku nieźle się namęczyłam :) Kiedy skończył rok to budizł się 3-4 razy i to był dla mnie raj he he he. Teraz to dopiero jestem w 7 niebie bo jak skończył 2 lata to budzi się raz w nocy i to tyle co nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma miesiąc i budzi sie dwa razy, dzisiaj np. 00.30 i 05.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byl paskuda, budzil sie godzinke dwie, a to piers, a to inne male wielkie prob lemy, ach... Ale teraz ma 7, czasem sie obudzi, czasem nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
jak moj maly mial 2 miesiace to wstawalam co ok 3-4 godziny w nocy w dzien spal mi bardzo ladnie oczywiscie zdarzalo sie tak ze pozniej przesypial cale noce, ale to nie jkest tak ze 2 mies dziecko juz do konca bedzie przesypialo cale noce, jak ktos napisal, moze przesypiac tak pare dni, gora jakis dluzszy czas ale nie na zawsze moj jak mial dopiero 8 mies zaczal spac cala noc, od 18-tej do 6 czasami zdarzalo mu sie wstac o 4 , butla i spanie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniktezma
moj majac 2 miesiace w nocy budzil sie co 3-4 godziny zalezy czy karmisz piersia czy nie, po sztucznym dziecko dluzej spi na poczatku jak skonczyl 6 miesiecy zaczal wstawac raz w nocy a chodzil spac nie pozniej niz 18-ta w wieku 8 mies juz prawie wogole nie budzil sie, tzn raz tydzien spal cala noc, raz budzil sie o 4 zalezy jeszcze jak kto liczy wsatwanie w nocy jak ktos idzie spac o polnocy i okstatni raz karmi przed swoim spaniem i wtedy liczy przewaznie 2 pobudki do rana ja zawsze liczylam od 20-tej bo przyjelam ze o tej godzinie moje dziecko po kapieli idzie spac a nie jak sama chodzilam spac wtedy nie dziwie sie ze niektore pisza ze wstaja raz albo dwa do takiego malucha jak licza spanie od 12 czy 1 w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×