Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ricky81

Marzenia seksualne kobiet

Polecane posty

Gość Pajero
Spełnie wasze każde marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
moim marzeniem jest, by jakiś wysoki silny dobrze zbudowany mężczyzna wziął mnie i wyruchałby mnie aż bym zasnęła ze zmęczenia, ale zanim bym zasnęła kochalibyśmy się ostro, mocno i mokro przez 3 dni weekendowe , zapominając o całym świecie :) moim marzeniem jest bzykać się bez myślenia o prezerwatywach czy innych bzdetach, i bez tego strachu przed niechcianą ciążą... mam też inne marzenie :) chciałabym z inną kobietą bawić się, i wkłądać sobie nawzajem dłonie do cipek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się masz a żeby mój facet brał mnie od tylu a Ja lizałabym muszelke drugiej kobiecie. Żeby nagi związany patrzył jak kocham się z drugą kobietą i niemógł się na nas rzucić. Żeby patrzyła na nas inna kobieta jak się kochamy i się sama zabawiała swoją myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wamp
A ja zawsze chciałam wyruchać swojego faceta :) No i kiedyś spełniłam to marzenie, najpierw paluszkiem, potem świeczką :) Jak go bolało, jak nie chciał... ;) A teraz zrobiłam z mojego faceta dziwkę, pieprzyłam go już wibratorem, straponem, butelką, kiedyś mu obciągnęłam, spuścił mi się do buzi, a ja kazałam mu łykać jego spermę... Chciałabym zobaczyć jak pieprzą go dwie kobiety trans, w usta i w tyłek :) Ech, już mi się zrobiło mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze "kobieta wamp" ja tak własnie miałem . dwie kobiety brały na tzw "dwa baty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmen
pewnego razu moja partnerka powiedziała mi w trakcie pieszczot, że chciałaby aby spuściło się na nią kilku facetów oraz to że chciałaby kochać się równocześnie z dwoma facetami, oczywiście ze mną w tym składzie. Potem seks w dwójkę był mocno pikantny ze spustem w dupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tyle fantazji seksualnych, ze mogłabym chyba książkę napisac :D ostatnio jedna z najczęstszych dotyczy seksu za kasę z dużo starszym gościem ode mnie :D albo seks z przypadkowo poznanym facetem- też starszym. Do tego często fantazjuję o kobietach: ja+ kobieta standardowo, lub kiedy ja dominuje nad kobietą (lekkie bdsm) lub trójkąt ja, kobitka+ facet z wielkim kutasem :D Często też fantazjuję o gwałcie ;P o pissingu w różnych postaciach a nawet o seksie z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz poznac starszego niewyrzyta to zapraszam ;-) i razem zamienimy fantazje na rzeczywistosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te fantazje kręcą w głowie... :D a nie w realu ;P w realu pewnie połowy z nich bym nie wykonała, ale myśl o nich podnieca mnie na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie czy bys nie wykonala tez tak myslalem ale duzo zalezy od partnera a czasem i maly drink na odwage i tez innaczej czlowiek mysli ;-) na co mialabys ochote w taki sloneczny dzien jak dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiepusiejenny
Seks z wojskowym.. Umięśnionym., komandosem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zawsze chciałam
Bzyknac kogoś z jednostek antyterrorystycznych ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriano280
Mi się marży aby kobieta szczerze i otwarcie mówiła mi o swoich marzeniach i chciałbym poznać kobietę która uwielbia wulgaryzmy w łóżku ale takie chyba nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaana
Stoję naga w męskiej przebieralni, (na basenie albo siłowni) przodem do ściany w rozkroku z wypietym tyłkiem, opieram się o ściane rękami. A za mną 25-30 napalonych facetów w różnym wieku i biorą mnie po kolei od tyłu bez żadnych ceregieli, wbijają się mocno w moją ciasna szparkę i zostawiają we mnie swoje nasienie, jeden po drugim. Nawet ich nie widzę, niektórzy są naprawdę brutalni i ściskają mocno moje drobne piersi, szczypią sutki, dostaje mocne klapsy w tyłek, nie jakieś pieszczotliwe... Sperma wypływa ze mnie po udach i łydkach, tak że w końcu stoję w małej kałuży z nasienia. Niektórzy wpychaja się w tę drugą dziurkę, boli strasznie, że piszczę z bólu i podniecenia. Jak już wszyscy sobie ulżą dwóch kładzie mnie na podłodze i każą wytrzeć tę kałużę spermy w której stałam, twarzą i włosami. Potem pozwalają mi się ubrać ale nie umyć i taka brudna i wykończona wracam do domu. Po wejściu do domu zastanawiam się co zrobić z okropnie obolałym kroczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczkabuleczka
Moim marzeniem jest zebysmy z mezem znowu rzneli sie calymi dniami, w pupe, w cipke, obciaganie, szybko, wolno, z calowaniem i z biciem, ale takim umiarkowanym tzn siarczyste klapsy w d**e, ciagniecie za wlosy. Ojoj juz dawno tak nie bylo. A przeciez dlatego jest moim mezem. To moje marzenie. Aaa i jeszcze jedno. Dac sie przeleciec pewnemu Panu z ktorym pisze od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja opowiem o moich spełnionych fantazjach bo te niespełnione nie nadają się do druku ;). Opalam się często nago na balkonie i nie ukrywam że m.in. dlatego, że mnie to strasznie kręci. Parę razy zdarzyło mi się pobawić w trakcie takiego opalania ale bardzo dyskretnie. Zauważyłam, że faceci ze sklepu elektrycznego na przeciwko jakoś częściej wychodzą na zewnątrz na fajkę kiedy leżę na balkonie. ;) No i za którymś razem zrobiłam to tak żeby nie mieli wątpliwości co wyprawiam. Już po jest straszny wstyd, ale parę razy to powtórzyłam. Zdarza mi się też masturbować w nocy przy oknie i zapalonym świetle. Spacerowałam z psem po lesie i natrafiłam na jakiegoś zboka który walił sobie za drzewem. Uwiązałam psa i do niego podeszłam.Chłopak próbował schować f**** ale nie zdążył. ;) Zaczęłam mu walić ręką i doszedł w kilkanaście sekund. Potem powiedział tylko dziękuję i zniknął. pies podczas całej akcji szczekał jak szalony ;) Jak wróciłam do domu to miałam z godzinę czegoś czego nigdy nie miałam. Nie pamiętam ile tych orgazmów było, 6 czy 8. ;) Kiedyś wychodząc na miasto miałam obsesję jakiegoś łysego pakera, który by mnie dobrze zerżnął w bramie. ;) Potrafiłam zostawić towarzystwo i łaziłam potem godzinę, dwie po różnych ciemnych uliczkach. Raz trafiło się dwóch młodych nieźle wyglądających na oko dresów i mówiąc krótko dałam im dupy. ;) Ale to było rozczarowanie. Jeden miał małego flaka i nie mógł dojść a ten drugi chyba chciał zaimponować kumplowi bo walił jak nienormalny i skończył po pół minuty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się marzy taki seks, jaki jest opisany w książce Afetr Anny Todd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli80
Jestem nauczycielką marzy mi się sex z jednym uczniem , żeby mnie miał całą noc i robił co chce. Żeby opowiedział to wszystkim kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dyskwalifikuje mnie jako kochanka fakt, że moja narzeczona ma marzenia by kochać się z facetem przebranym za gigantycznego ptaka? Chodzi oczywiście o takiego jak z Ulicy Sezamkowej, bez skojarzeń proszę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauli80 uczysz w podstawówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli80
Technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi się taki weekend aby facet przywiązał mnie do łóżka i robił wszystko co chce ze mną:) abym nie wytrzymywała z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technikum to w czym problem? Będzie chętny na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palina80
Piszemy o marzeniach fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego one są żeby je realizować, oczywiście jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palina80
Będę do tego dążyła może się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fantazję niezbyt oryginalną, a mianowicie uciekam przed kimś i wsiadam do pobliskiej taksówki i każę kierowcy jechać. Okazuje się oczywiście, że nie mam czym zapłacić, więc parkujemy gdzieś w mieście i biorę mu do buzi, w ramach zapłaty. Zostajemy zauważeni przez przechodnia, więc on proponuje, żebyśmy pojechali do niego. Idziemy do starej kamienicy, do zwykłego mieszkania, tam się okazuje, że nie tylko będę musiała zrobić loda, ale i oddać się cała. Na to się zgadzam. Gdy jesteśmy w trakcie, okazuje się , że do pomieszczenia wchodzą koledzy i będę musiała się zając wszystkimi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina80 jeśli on Ci się podoba to daj mu to delikatnie do zrozumienia. Trzymam kciuki, musi Ci się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×