Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ricky81

Marzenia seksualne kobiet

Polecane posty

Gość mati11
Gość wyżej niezła fantazja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yake
Wprawdzie temat to marzenia seksualne kobiet ale ja jako facet i mąż marzę o seksie w trójkącie.Seks Ja z Żoną i jakiś Gość (2M+1K) Myślę,że było by extra .Ale pomarzyć można.Tyle pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 30, mój apetyt na sex rośnie książkowo, kiedyś w typowych pozycjach, najlepiej szybko i na leniuszka, teraz dopiero mi się oczy szeroko otworzyły. Mam chęć zawsze i nawet moj mąż nie wie wszędzie. A moje marzenia przekraczają wyobraźnie niejednej osoby. Nasz sex krok po kroku był coraz ciekawszy, nowe pozycje, i nigdy tak szeroko nie rozkładałam nóg jak teraz... Ale moje fantazje przekraczają wszelkie granice; marzę o imprezce bez granic, bez hamulców, takie sex party ze znajomymi...sex przy otwartych drzwiach, tak aby inni czaili się podpatrując albo para obok pary, a z wybranymi sex na dwa baty, zamiana i jazda na całego... Cały czas myślę jak do tego doprowadzić, jak się zabawić z jakaś parą, albo żeby mnie mąż zerżnął i rżnął do bólu, jak chce i gdzie chce, i bardzo mnie podniecają miejsca publiczne. Dodam, że w moich myślach bzykałam się już prawie z każdym znajomym, który jest w moim guście. Mam taką chęć, że nie jestem w stanie tego opisać, więc się faceci nie martwcie, tylko, zerżnijcie tak swoje żonki, kochanki czy koleżanki, żeby was błagały o jeszcze, a udany sex murowany ;) zajmijcie się sutkami, tak żeby były takie nabrzmiałe-to fantastyczne uczucie-zaraz jest mokro w kroku, uwadze nie pomińcie kroczku-najlepiej użyjcie jakiejś oliwki, żeby był fajny poślizg i intensywne ssanie a nie lizanie też się spodoba każdej babce, lizanie raczej karku i pleców z masażem kroczku, a później porządne rąbanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do YAKE jak masz takie marzenie, że do waszej sypialni wpuszczasz jeszcze jednego faceta, to w czym problem?, żona pewnie się zgodzi, nawet nie masz pojęcia jakie ma fantazje o których by nigdy ci nie powiedziała...podpowiedz jej co by było gdyby, ale zacznij od dobrego rąbanka, zerżnij ją tak żeby cię błagała o jeszcze, rozpalaj jej myśli w ciągu dnia, chodź za nią, stań za nią i otrzyj się kilka razy swoim fiutem o jej pupę delikatnie...zobaczysz jak to działa, wskocz pod jej stanik od czasu do czasu, sśij sutki i zostaw ją, zobaczysz jak wieczorem będzie się łasić koło twojego kroku, rozpal jej zmysły...niby dając coś, a do niczego nie dochodząc, wieczorem będzie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore fantazje to Wam kobitki powiem, ze z******te macie :) Gdzies wczesniej ktos wspomnial o ucieczce przed kims zlym do pierwszej lepszej taksowki, a ze nie miala przy sobie pieniedzy to taksowkarz zaproponowal na paczatek loda i tak dalej.. Chcialbym byc tym taksowkarzem, tyle ze bez tych kolegow pozniej.. Powiedzcie mi czy ja jestem jakis "inny", ze w zyciu sobie nie wyobrazam a nawet przez mysl mi nie przeszlo miec fantazje (jako facet) o trojkacie ze SWOJA kobieta i jakims facetem (najlepszy kolega, nieznajomy, etc..) ? Na sama mysl, piesci mi sie zaciskaja :) A propos mojej z wielu fantazji (raczej nie do spelnienia i wcale o to zly nie jestem) to w dniu moich urodzin moja kobieta zaprasza mnie pozno w nocy do mieszkania swojej siostry i razem skladaja zyczenia, jakis drobny prezent (symboliczny). Wypijamy jednym tchem duzego drinka z whiskey, zapraszaja do lozka, kaza rozebrac, zwiazuja rece z tylu jak skazancowi i sie mna 'zajmuja' na wiele sposobow :) I nie bd juz sie rozpisywal, bo komu sie bedzie chcialo tyle czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fin2
Mam 37 lat .... z żoną nie sypiam już 6 rok ... a tak bardzo go kocham uprawiać !!! Uwielbiam pieścić kobiety całować piersi .... pogryzać je ..... doprowadzać kobietę do orgazmu samym języczkiem grrr. Zawsze szanuję kobiety ale lubię je pieprzyć jak d******* ostro i głęboko po same jajeczka grrrr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stenia36
Mam taką fantazję od kiedy zobaczyłam w necie taką niemiecką serię, gdzie kobiety całkiem nago chodzą po mieście. Wiem, że odważyła bym się, ale obawiam się będzie chryja, policja, mandat i te rzeczy. W naszym kraju pewnie by to nie przeszło. Zeszłego lata zaszalałam i w parku całkiem rozpięłam bluzkę i chyba z 15 minut paradowałam z gołym biustem. I choć raptem widziało mnie kilka osób, to mega doświadczenie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje marzenia: seks z inną kobietą, z dwoma facetami, jak mam związane ręce, nogi tak że nie mogę się ruszać i oczywiście opaskę na oczach, facet bierze kostkę lodu i jeździ nią po całym ciele. Dociera do myszki i najpierw delikatnie pieści ją językiem a gdy jestem bliska orgazmu wsadza swojego członka i ostro mnie rznie. Seks z nieznajomym, podchodzi mówi że nie wie czy to ważne ale ma właśnie zamiar mnie przeleciec. Łapie mnie za rękę i prowadzi do siebie. W mieszkaniu popycha mnie na łóżko, staje przede mną, szybko ściąga koszulę i spodnie. Potem podchodzi łapie mnie za głowę i pozwala chwilę possać swojego ku......ska. Następnie zdziera ze mnie ubranie i daje mi kilka niezłych klapsów jednocześnie ssąc moje sutki. Potem kladzie się a ja siadam na niego i go ujezdzam. Zresztą jak się kocham z moim facetem to często wyobrażam sobie, że to kto inny i że muszę się z nim kochać za karę bo byłam niegrzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli80
Bzykam się z innym facetem a mąż się na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta jest taka sama. Po kilku latach związku mysli o tym zeby ją inny przelecial. Tak samo faceci... niestety taka prawda. i dochodzimy do wyboru pomiędzy zdradą a trojkatami i innymi wielobokami. Roznica jest jedynie w czasie po jakim zaczynamy chciec cos innego... inez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam marzenie. ...bbzyknąć kobietę która pierwsza prześle fotkę swojej cipki. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fajntazje erotyczny z kolega mojego faceta. Podoba mi sie jest taki meski ale niegdy bym nie zdradzila mojego pozostaja tylko fantazje. Ale chcialabym sie z nim ostro dymac zeby mnie tak mocno wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z marzeniami radzę być ostrożnym bo mają tę cholerną przypadłość że niekiedy się spełniają. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty on nawet by nie zwrocila na mnie uwagi nawet jak ja bym chiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z tych tutaj opisanych fantazji chciałbym spełnić! Kobiety, piszcie na adres wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicccja
Ja mam tak, że jak rozmawiam z facetem o czymś tam, nagle zaczynam wyobrażać sobie jak on dobiera się do mnie. Czasem facet wcale mi się nie podoba. Rozmawiamy a on w mojej głowie rzuca się na mnie a ja się nie bronię. Dzieci i mąż stoją obok, ja rozmawiam z nim a w głowie kopuluję z nim, jestem rżnięta, on wcale nie jest delikatny i ma w nosie co ja czuję, maca mnie wszędzie jak ciasto, jest wulgarny, dzurka aż płacze od pchnięć. To powtarza się bardzo często. Mężowi nigdy nie pozwalam na takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa20
Marzy mi się ostry sex z przystojnym i seksownym brunetem, który spełni wszystkie moje najskrytsze pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
A ja mam fantazję żeby ustami doprowadzić do wytrysku nieznajomego, dobrze zbudowanego młodzieńca, takiego któremu jeszcze żadna kobieta nie obciągnęła. Kiedy myślę o gorącej gęstej s*****e w moich ustach, robię się cała mokra i wstrząsa mną dreszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś mężatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym spełnić wszystkie te marzenia. Piszcie kobiety na adres: wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
Opisałam swoją fantazję, nigdzie nie napisałam, że mam zamiar to realizować ;) Mieszkam... powiedzmy, w północnej części kraju. Ale jakie to może mieć znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda ma w głowie takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi33
Mam marzenie aby wylizać dokładnie i wypieścić dwie młode cioki chętnie panie Biseksualne. Może odezwą się chętne panie na takie akcje z woj. Mazowieckiego. adriano280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona twierdzi , że nie miewa fantazji :( Kłamie? . Dziewczyny jak to jest ? Może nie chce powiedzieć . Ja jej oczywiście mówię o swoich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
Ja oczywiście też się nie przyznaję mężowi, że mam takie fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż tu zdradźcie swoje marzenia, a nóż się wam spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsukoi
A ja to lubię męską dominację, lubię czuć się czyjąś własnością. Moje fantazje seksualne to głównie wypełnianie rozkazów, bycie poniżaną i tak dalej. Myślę, że jest tak dlatego, iż na codzień mam dokładnie odwrotnie- jestem osobą pewną siebie, wysoko postawioną społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ostatnio coś takiego śniło tylko jak leżałam sobie w wypoczynkowym pokoju w klubie łaźnia i weszło 3 wspaniale umięśnionych z lśniącymi fiutkami i ślicznymi pupami facetów i zaczęli masować moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zato
Hatsukoi to jestes w moim typie. Lubisz za włosy i do łóżka? Albo ostro pod ścianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×