Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ricky81

Marzenia seksualne kobiet

Polecane posty

dwie obce kobiety związują mi ręce.. zaczynają całować i lizać moje ciało - usta, szyję, ramiona, piersi, brzuszek... jedna z nich schodzi niżej, całuje moje uda... zaczyna powoli, delikatnie jeździć języczkiem po mojej Małej, rozchyla wargi, całuje i i liże... dochodzi do łechtaczki... och! druga każe całować się po piersiach, ma piekne, nieduże cycuszki, nie umiem się wzbraniać nagle czuję palce tej pierwszej w sobie... powoli... delikatnie... ...mocniej... głęboko, do końca! a reszty nie powiem, wstydliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuuusza
Przed chwilą masturbowałam się w toalecie w pracy. I wyobraziłam sobie, że w tym momencie wchodzi do kabiny mój szef i zmusza mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuuusza
ta czarna... zrobiło mi się znów mokro jak to przeczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się marzy ostry sex z 3 facetami, mogłoby być ich nawet wiecej zeby mnie posówali po kolei, kilku jednocześnie. no i sex zbiorowy z wymianą partnerów, żeby było duzo ludzi pieprzacych sie wokół, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czesto mysle o innym facecie, jakis przystojniak ktory robi mi dobrze :) piesci mnie i kocha sie ze mna w wielu pozycjach, tak jak lubie. Moj maz tez jest dobry w lozku ale za szybko konczy... Sex z fajna kobietka bylby tez przyjemny ;) Pomarzyc sobie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubajaga
seks z murzynem a nawet dwoma :):):):) mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stolatek
a mi sie marzy taka 25-latka z niewielkim doswiadczeniem, ale bez zachamowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalakotka
zrobić to z kimś innym niż mój facet, w tajemnicy... przyjezdza do nas pewien znajomy, mój facet wyjezdza gdzies tam z pracy w delegacji i wieczorem, niech mnie przyciągnie do siebie i niech nas przyciągnie namiętność i pożądanie ehhhhhhhh nie wiem czemu, ale ostatnio wciąż o tym myśle, ale nie chce zdradzić swojego faceta... eh, prześladuje mnie tak myśl... nawet mam takiego jednego konkretnego na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdfg
rozbawiło mnie marzenie o seksie na "łóżku pełnym forsy" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalakotka
udalo mi sie! Pan Zenek spod nocnego zapukal jak co dzien po troche drobniakow i resztki z obiadu, a mojego akurat nie bylo. Na dzwiek spodziewanego dzwieku (zawsze puka w rytm C--C--C-W-K--C-W-K-S--LE-GIA) wyskoczylam z ciuszkow i wciagnelam go do domu. Trzeba bylo zatkac nos, a po wszystkim meczylam sie troche z usuwaniem resztek starego jedzenia (ale nie ma sie czego brzydzic, to w zasadzie moje obiadki i troche ogorow kiszonych ze smietnika) z mojego cialka i z pipki, ale bylo warto - taki z niego ogier. Poprosilam, zeby nastepnym razem przyprowadzil ze soba Stacha i Kazka - jego przyjaciol - to dopiero bedzie zabawa. A moj TŻ nic nawet nie podejrzewa, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz niezle jazdy
daj tel. pana zenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niełatwa
Gorąca noc, pełnia... polana w lesie, świece płoną, szmery dochodzą z pobliskiej gęstwiny... on związany ale oczy ma odsłonięte... oboje jesteśmy nadzy... biorę skalpel i zaczynam delikatnie ciąć jego skórę na ramionach, klacie, brzuchu... zlizuje cieplutką, soczyście czerwoną krew... dotykam wargami gorące, pulsujące rany... kiedy wampirek już nasycony, spokojnie siadam mu na twarz i pozwalam działać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się marzy taki mega ostry seks aż od progu drzwi. taki mega namiętny, lekko brutalny, najpierw pod ścianą będąc podtrzymywana na jego rękach, potem gdzieś indziej. trochę to masochistyczne, ale lubie się lekko bić podczas stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puupuuuuuuuuuuuusiiiiiaaaaaaaa
Hmmm...marzenia erotyczne to chyba moja specjalność bo o ile nie mam seksu parę razy dziennie to jestem poprostu niewyżyta... No i tak: -ostry seks z moim profesorem w jego gabinecie i żeby sie potem do nas dołączył mój znajomy, też cholernie seksowny. -pieszczoty z kobietą ale taką drobną i szczupłą z małymi piersiami i żeby mój narzeczony to widział:-) -wogóle marzy mi się seks z wieloma ledwo poznanymi osobami np facet z kolczykiem w języku. -musi być ostro, bez zachamowań i bardzo wulgarnie. -seks z dwoma facetami -ja związana i bezradna a mój narzeczony doprowadza mnie do utraty przytomności:-) to juz się zdarzyło ale chce jeszcze! -Żeby mój narzeczony chciał tak często jak ja -wogóle niestety marzą mi się zdraty i bardzo trudno się jest powstrzymać bo tylu facetów wszędzie i tyle propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ten temat nie zamiera, zawsze można wyłowić pare perełek co by zrealizować ze swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka normalnego
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tihuana
A ja mam ostatnio taką fantazje.Jade z facetem z samochodem zatrzymujemy się po drodze gdzieś w lesie.Wychodzimy z samochodu.Lekko mnie popycha na maske samochodu.Zaczyna mnie namiętnie całować pośpiesznie schodząć coraz niżej miedzy moje uda.Liże moją cipkę aż dochodze do orgazmu.Po czym obraca mnie i od tyłu posuwa aż krzycze z rozkoszy.Wszystko dzieje sie szybko i namiętnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwa....
seks z niewidomym seks z dwoma chłopakami bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy mi się
seks z wykładowcą w jego gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy mi się
Świadomość tego,że za drzwiami chodzą studenci,inni wykładowcy,odbywają się zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala jakos tak bardzo nastrojowo, swiece, lamka wina, truskawki, ach:) a potem czuly seks z roznymi pozycjami jakich jeszcze nie probowalismy i z czasem przeradzajacy sie w dziki i ostry sex:) a o tym wszystkim dluuuga wspolna kapiel :) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się marzy
Seks już od progu, żeby przyszedł do mnie pragnąc mnie mocno, tak że już by nie mógł wytrzymać i od drzwi zdejmował mi ciuchy. żeby było silnie, zdecydowanie ale i delikatnie (nie lubię bólu). Uwielbiam jego penisa na moim ciele, szczególnie między piersiami. Marzę żeby kiedyś tam skończył. I uwielbiam go pieścić, całować , lizać, doprowadzać ręką (żeby koniecznie kończył na mnie, gdzie indziej to marnotrawstwo ;) ) - marzę, żebym mogła to robić częściej i dłużej, ale on przeważnie woli pieścić mnie no i zawsze jest "walka" w łóżku kto będzie stroną walczącą ;) No i śmiechu jest co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się marzy
Tak sobie myślę o tym seksie od progu - ja potrzebuję trochę pogadać jak się spotkamy, więc w praktyce byłaby to rozmowa "jak minął dzień" w trakcie zrzucania łaszków na podłogę ;) Marzy mi się jeszcze żeby mnie wziął od tyłu w kuchni, opartą o blat czy stół kuchenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllek
nie jestem zaskoczony że marzy wam sie facet w wieku 35 lat bo widze to po swojej osobie że młodsze dziewczyny zerkaja na mnie a teraz już będe wiedzial o czym myśla Pozdrawiam przystojniak alllllek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leee5
....facet 55l ...mam takie marzenie aby kobieta zrobiła mi loda z połykiem....chciałbym również zrobić jej anala....najlepiej żeby to robić poza domem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Ona_
Ja w przeciwieństwie do niektórych marzę o trochę nieśmiałym, niedoświadczonym chłopaku którego bym uwodziła... I musi być oczywiście bardzo piękny, nieświadom tego jaki jest uwodzicielski... mmm no i jeszcze seks z facetem, który uwodzi, jest troszkę "na nie" bawi się mną. Dotyka mnie delikatnie ale potem robimy to bez zahamowań i nie wstydzimy się siebie i swego pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmen
moja partnerka powiedziała mi kiedyś, że chciałaby się kochać ze mną i jeszcze jednym facet jednocześnie, wiem że sprawia jej frajdę penetracja dwóch dziurek jednocześnie, kiedyś też połykała. Później mówiła że chciałaby aby spuszczało się na nią kilku facetów. Chciałbym widzieć jak ją inni posuwają i zalewają spermą a moją połyka. Może kiedyś na jakąś zbiorówkę da się namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×