Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ricky81

Marzenia seksualne kobiet

Polecane posty

Gość gośćart
No to po co czekać ? Spełniajcie swoje fantazje, o ile macie z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami tam przychodzą takie przystojniaki z fajnymi tyłeczkami że nie dziwię się że masz erotyczne sny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćart
Powiem wam tak, przez jakiś czas miałem kochankę tzw. swoją suczkę prawie przez dwa lata, sex nieziemski i odlotowy spełniała każdą moją zachciankę, uwielbiała ból i poniżanie w sumie to nie zrobiła niczego czego bym nie rozkazał ale niestety skończyło się (ale będę szukał nowej suczki:) )zatem jak macie takie fantazje to spełniajcie je bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w łaźni i się nie dziwię że masz takie sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje seksualne fantazje: spotkać się z nieznajomą np. w pokoju hotelowym i chciałbym być wówczas nago a ona będzie ubrana. Jeżeli będzie chciała to chciałbym aby patrzyła na mnie kiedy się masturbuję, innym razem chciałbym patrzeć na masturbującą się dziewczynę. Inne marzenia to: spotkać nieznajomą kobietę, z którą wybralibyśmy się np. do sauny aby nago „posaunować”, bądź posiedzieć w hotelowym pokoju nago. Chciałbym też obserwować kochającą się parę. Spotkać kobietę, która po prostu pokazałby mi to co ma pod majteczkami. podgrzybek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną fantazją jest pisanie do siebie maili na temat seksu, swoich ulubionych pozycji, marzeń, wymiana zdjęć. podgrzybek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No i co dalej było ? Może razem zadzwońcie ? Dziwi mnie jedno, często Panie piszą że nie mówią o swoich fantazjach partnerom ? DLACZEGO ? Ja mojej małżonce mówię wszystko ale większość niestety nie zrealizowana a może jakbyście rozmawiały z partnerami to sex i reszta byłaby lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety majace faceta i uprawiające seks są szczęśliwsze, aż miło się z nimi rozmawia.Jeśli wszystkie by miały seks to nie byłoby tych sporadycznie spotykanych,wrednych,złośliwych i sfrustrowanych bab, które same nie wiedzą czego chcą.Świat byłby piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia50
Marzenia erotyczne, pragnienia, każdy ma, problem w tym by umieć je wyrazić. :-) Czasami tak sobie myślę, ile razy odmówiłam swojemu facetowi choć ciało mi się seksu jak nie wiem, się nie domyślił wcześniej. że mi się chce, a właściwie, że domyślił się nieco za późno, niż mi się wydawało że powinien się domyśleć. Nie raz chciał mi zrobić riming, marzyłam o tym ale jak zaczął dobierać się do mojego kakałka, broniłam się i nigdy nie pozwoliłam.często marzyłam by wziął mnie na ostro z pewna doza przemocy, ale jak nieco mocniej mnie chwycił chciał mocniej przytrzymać, chciałam tego ale wsiekała się że mnie może zniewolić. P******e to wszystko. :-) Koleżanka opowiadała, że zaczęła namawiać męża by opowiedział jej o swoich marzeniach erotycznych. Porządny facet, nie chciał,ale kiedyś podpity uległ i zaczął jej opowiadać o tych marzeniach. No właśnie :-), dostała co chciała, zamiast spełnić jego fantazje, wyzwała go od zboków, babiarzy i ....... tysiąca innych przywilejów :-). Już nie poszła z nim do łóżka a po pól roku wytapialnia o rozwód, bo ponoć ja zaniedbywał seksualnie. Porąbane to wszystko. Czasami o czymś marzymy, a jak możemy już to mieć to się tego brzydzimy. Nie warto chyba mówić o fantazjach, lepiej je realizować nie mówiąc nikomu o nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię jak mój kochanek wije się z chęci bzyknięcia mnie lecz nic nie dostanie bo chce żeby go przyciągnąć do siebie narazie robi wszystko na kiwnięcie palcem bawie się jego tym i po godzinie do domu.natomiast sex to ja uprawiam z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przypomniałem sobie o kol. z 8 klasy. Była wtedy dla mnie strasznie miła. Umówiliśmy się i wyznała mi że się we mnie kochała. W każdym bądż razie wylądowaliśmy w łóżku i to co umie to mnie wprawiło w osłupienie. Powiedziałem że mąż ma z nią super. Nie zgadniecie co odpowiedziała? Cytuję ,, mąż jest nudziarz i sex tylko w jednej pozycji i po bożemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestuniaaa
Dziewczyny, kobitki czy miałyście tak, że wam chłopak pod czas robienia tzw. loda zwalił się z nóg? Tzn. obalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×