Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyy ..

Wy sie nie boicie kupować na allegro ?

Polecane posty

Gość yyyy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy ..
Ale ja nie rozumiem. Jak można kupować np. bluzkę nie mierząc jej. Przecież wiele towarów które widze na żywo w sklepie i mi się podobają to jak przymierze to okazuje się że nie leżą na mnie dobrze. Tak jest z wieloma rzeczami. To co dopiero na takim allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam z tym problemu, wiele ubrań kupuję na Allegro. Są dokładnie wymierzone, rozmiarówki w każdej firmie trochę się różnią, ale znam te, które lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję nawet staniki przez
net,a le nowe oczywiście, zazwyczaj w sklepach internetowych, albo sklepach na ebayu i wszystko jest ok. Jak się nie nie podoba, to odsyłam. A jak kupię od kogoś i nie mogę odesłać, top przymierzam i dalej puszczam w ruch na Allegro:) tam zazwyczaj ludzie są mili, zawsze dostajesz odpowiedź na swoje pytania, wszystko jest ok, nigdy nie zdarzyło mi sie żeby mnie ktoś oszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ma się instynkt to się wie, czy coś będzie dobrze :) ja kupuję wszystko-buty, torby, ubrania , biżuterię, telefony ;) nie nacięłam się jeszcze :) znam swoje wymiary, wiem w jakich fasonach dobrze wyglądam i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×