Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

po jakim czasie kocham cie?

Polecane posty

po jakim czasie zwiazku uslyszalyscie od faceta slowa \"kocham cie\"? byly to jakeis specjalne okolicznosci, czy powiedzial to tak po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dokladnie nie pamietam po jakim czasie mi to powiedzial, ale lezelismy wtedy, on za mna przytulony i ogladalismy jakis film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_magdalena
Mi powiedzial jakos po dwoch miesiacach znajomosci. Nie byly to szczegolne okolicznosci. Lezelismy na lozku i ogladalismy film. Juz wczesniej mi mowil w stylu: uwielbiam cie, jestes szczegolna, ale kocham cie chyba sie bal. No a pewnego wieczoru kiedy jak zwykle lezelismy przytuleni do siebie wyznal mi to:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiece, 2 dni, 20 godzin i 3 sekundy..... ludzie co za glupie pytanie, nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reguly nie ma, ale jest roznica chyba miedzy kocham cie z dnia na dzien, a kocham cie po paru miesiacach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po godzinie można śmiało wyznać miłość drugiej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecale 2 miesiace ... a okolicznosci - wrocil z podrozy sluzbowej i jedlismy razem kolacje ❤️ poprosil mnie ,zebym usiadla przy nim , wzial mnie za reke i to powiedzial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wierzycie
w wyznanie milosci po b.krotkiej znajmosci ? dlamnie to jakas farsa .... koles ktory mi to mowi po 4spotkaniach na "zywo " traci u mnie szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , ja nadal slysze ze mnie kocha (a juz ladnych pare miesiecy minelo od tamtego czasu ) ..wiec mu wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej eks powiedziałem to po 6 miesiącach znajomości, byłem pewny uczucia do niej. Ale i tak żałuję, bo ona nigdy tego tak naprawdę nie odwzajemniła, a po 2,5 roku odeszła do innego. Chociaż pamiętam doskonale jak powiedziała mi pierwszy raz, że mnie kocha. Miesiąc po moim wyznaniu. Miałem łzy w oczach, leżeliśmy potem wtuleni w siebie parę godzin, normalnie w bezruchu. Pięknie było, ale się kończyło. A teraz mam taką blokadę, że nieprędko jakaś inna kobieta usłyszy ode mnie te słowa. No chyba, że usłyszę to od niej pierwszy i sam będę przekonany że ją kocham. Ale nigdy nie powiem tego jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaa
po miesiącu i trwa to już 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ok 4 miesiącach znajomości, siedziałam naprzeciwko niego na łóżku i rozmawialiśmy i on tak nagle powiedział ;) mam ten obraz do teraz przed oczami.. a ja jakieś dwa tygodnie później wyznałammu moje uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×