Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunek

antykoncepcja po porodzie

Polecane posty

Co to jest antykoncepcja bez hormonów? Ktoś mnie oświeci? :P Po ciąży - podczas karmienia piersią można brać Limetic. Bez obaw o zdrowie dziecka i swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje z wkładką hormonalną. W sumie jesli już ktoś nie planuje więcej dzieci to na pewno jest to doskonale rozwiązanie jesli chodzi o właściwą antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś sobie prowadzi monolog na temat Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też założyłam Mirenę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietta
Mi lekarz po porodzie zaproponował wkładkę levosert - mozna po jej założeniu bezpiecznie karmić piersią i w porównaniu do innych wkładek jest tańsza, a ma to samo działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, to czy polecacie moze coś innego, jakaś inna metode oprócz tabletek i plastrów? Boję sie spirali, ale nie chce już przyjmować tabletek... Podpowiecie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemikle
ze swojej strony mogę polecić śmiało wkładkę hormonalną, założyłam levosert na 3 lata i jest to niesamowity komfort psychiczny. nie martwię się, nie spinam się, pilnuję tylko czy wszystko jest na miejscu i no i terminów wizyt kontrolnych i to w sumie na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założenie systemu na lata to zdecydowanie wygoda, nie ma tu co dużo mówić :) ja mam pierwszą wkładkę, ale mam koleżanki co robią sobie tylko przerwy na kolejne dzieci a tak to ciągle z wkładką. m.in. jak tak na nie patrzyłam z boku, to samej mi się zachciało takiego komfortu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę wiedzieć jak założysz taka wkładkę to co ile się ją wymienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie,jesli miałabym napisac jaka antykoncepcja jest dla mnie najlepsza to z pewnością powiedziałabym ze jest to wkładka hormonalna Levosert. Juz dawno natomiast odeszłam od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad npr, a knkretnie nad komputerem cyklu. Mozecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama po siebie wiem ze najlepiej odpowiada mi wkładka hormonalna. Ja zdecydowałam sie dokładnie na Levosert. Po konsultacji z lekarzem i badaniami stwierdził ze bedzie ona dla mnie najlepszą metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro lekarz tak potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.23 Zastanawiam się nad npr, a knkretnie nad komputerem cyklu. Mozecie coś polecić? Ja mam cyclotest myway i jak dla mnie jest świetny. Dzięki niemu poznałam doskonale swój cykl. Wiemy kiedy współżyć by uniknąć ciąży, a kiedy pojawiają się jakieś anomalie potrafię szybko je wychwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy szukacie odpowiedniej metody dla siebie, to najlepiej jest iśc do lekarza, który podpowie nas, zrobi odpowiednie badania hormolane. Ja teraz poważnie mysle o takiej metodzie jaką jest wkładka hormonalna. Czy któraś z Was moze ma doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wypróbować wkładkę tylko to duży wydatek.Idealnej metody nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc chyba bałabym sie o to ze nie bedzie skuteczna. Ja akurat mam wkładkę Levosert. Wkładkę hormonalną oczywiście, i szczerze mówiąc jestem w 100% zadowolona równiez z jej skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajac też odpowiedniej metody trafiłam własnie na wkładke hormonalna Levosert i powiem Wam ze po 4 miesiącach jestem bardzo zadowolona. Wreszcie nie muszę tez sie stresowac tym zezapomnę o przyjęciu tabletki, że musze biegac po receptę co 2-3 miesiące. Naprawde to dla mnie najlepsza z metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkladka to srodek wczesnoporonny-umozliwia zaplodnienie, uniemozliwiajac jednoczesnie implantacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniłam spiralę na wkładkę hormonalna Levosert i uważam ze jesli naprawde sama sie zastanawiacie do wybrac to polecam to drugie. Nie miałam żadnych problemów, żadnych stanów zapalnych. I uważam ze to metoda najlepsza własnie dla nas kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze zwracam uwage na metode ale równiez i cenę. I dla mnie dobrym rozwiązaniem jest tak naprawde przyjmowanie tabletek. To dla mnie odpowiednia antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja byłaby bardziej za tabletkami. To oczywiście nasz własny wybór, ale ja czuje sie po nich najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52585258525852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze kiedy ja szukałam odpowiedniej metody trafiłam własnie na wkładke hormonalna Levosert i powiem Wam ze po 4 miesiącach jestem bardzo zadowolona. Wreszcie nie muszę tez sie stresowac tym zezapomnę o przyjęciu tabletki, że musze biegac po receptę co 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli miałabym napisac jaka antykoncepcja jest dla mnie najlepsza to z pewnością powiedziałabym ze jest to wkładka hormonalna Levosert. Juz dawno natomiast odeszłam od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze musisz isc do lekarza i powiedzieć ze chcesz przejśc na wkładkę. Nie mozna założyć wkładki i przyjmować tabletek. Tutaj albo jedna albo druga metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przed zmianą metody antykoncepcji- ja bym przeszła z tabletek na taka wkładkę, lekarz robił Ci jakies badania jesli chodzi o poziom hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×