Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak25

Wkurza mnie że narzeczona cnotę straciła z innym a na mnie wymusza małżeństwo

Polecane posty

Skoro nie wiążesz z nią przyszłości to chyba czas powiedzieć do widzenia... A swoją drogą co wy tak z tym dziewictwem:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się
nikt nie lubi po innych poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ją rzuć
ale masz problem, nie do rozwiązania po prostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w głowę się puknij
z tym dziewictwem, kuuurrrde czy Wy po 14 lat macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie do rozwiązania, muszę sobie znależć śliczną małolatkę na gwarancji bo tkwienie w taklim związku jest zbyt poniżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
hej , mam do Ciebie pytanie. Gryzie mnie to...bo...kiedyś bardzo kochałam- byłam z tym chłopakiem 3 lata-kochałam Go- tak myslałam, byłam w liceum, potem wszystko się rozpadło...po ponad 3 latach...On był moim pierwszym...zostawił mnie, a ja myślałam że będziemy na zawsze razem potem byłam sama 2 lata, nie mogłam nikomu zaufać , nie chciałam z nikim być i rok temu poznałam wspaniałego mężczyznę kocham Go jak nikogo innego...ja byłam dla niego tą pierwszą...a On dla mnie niestety nie...gryzie mnie to bardzo, czy go tym nie krzywdzę??? On wiedział o tym od początku...dla mnie sex bez miłości nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
pytanie nr 1 - kochasz ja? chcesz z nia byc? pytanie nr 2 - dlaczego tak myslisz o tym, co robila kiedys tam..? jakie to ma teraz znaczenie? (nie zyjemy w 19 wieku!) rada nr 1 - jesli chcesz z nia byc to popros ja o reke i wyznacz date slubu np. za 2 -3 lata (bedziesz mial jeszcze czas dla siebie, a ona zajmie sie na spokojnie wyborem kiecki na wesele), ale jesli nie wiazesz z nia planow to daj jej spokoj i szanse na ulozenie sobie zycia! rada nr 2 - wez na luz z ta cnota! ona jest teraz z Toba i dawno pewnie zapomniala o tym pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mnie byś w ten sposób skrzywdziła on może mieć inny pogląd na t.ą sprawę, nie ma znaczenie czy z miłości czy bez bo i tak używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam ale co tam
To po cholerę w ogóle wchodziłeś w ten związek??? Niech zgadnę - żeby mieć darmowe ruchanko, hipokryto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To powiedz jej po prostu, że ślubu nie będzie bo jesteś za deklarowanym przeciwnikiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ją rzuć
to znajdź sobie inną i przestań jęczeć :o czemu tu wszyscy faceci jęczą 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
no właśnie, a nie wiedziałeś o tym wcześniej, ze ona była z innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma to właśnie teraz znaczenie bo przez to że się wcześniej puściła ja nie miałem przyjemności rozdziewiczenia swojej własnej narzeczonej, w dodatku zdradzałbym taką nawet gdyby zostala moją żoną Kiedyś ja kochalem ale nie chce się z nią żenić bo wzbudza u mnie obrzydzenie. To rzeczywiście nie 19 wiek można żyć bez ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
a długo jesteście razem?? a dlaczego teraz się dopiero nad tym zastanawiasz, skoro jest już Twoją narzeczoną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam ale co tam
Jak to dlaczego? Bo to kretyn koncerowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli teraz Ci to przeszkadza później będzie jeszcze gorzej. Zostaw ją i znajdź sobie porządną dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jebanko się widzi każdemu, ślub juz nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego że teraz mam się z nią żenić a niby dlaczego mam nie mieć dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
A Ty nie jesteś już prawiczkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam ale co tam
To po co zawracałeś jej w ogóle głowę, jełopie? Nie wiedziałeś, jakie masz priorytety? Nie ma usprawiedliwienia dla okradania ludzi z czasu ze względu na własną wygodę/brak samoświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
wiec: - rodzicom i jej powiedz, ze do slubu Ci nie ciagnie i nie masz zamiaru sie zenic, a przynajmniej nie w najblizszej przyszlosci - rozdziewiczenie kobiety wcale nie jest taka przyjemnoscia jak Ci sie wydaje! czasem duzo krwi, niepewnosc, bol, stres, czesto placz i na dodatek ona oczekuje, ze jej powiesz, ze kochasz po grob (co zazwyczaj mija sie z prawda) - wczesniej nie budzila w Tobie obrzydzenia? podobno kochales? dlaczego byles z nia tyle czasu? - ponadto - po co Ci zona-dziewica? taka niedoswiadczona? chcialbys pewnie wampa w lozku, a dziewica taka nie bedzie! a za pare lat ona stwierdzi, ze chcialaby sprobowac jeszcze z kims i "pojdzie w tango" - po co Ci to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczkaaaaaaaaaaa
moj facet mowi ze na zone tylko dziewica...ja tez tak uwaza,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wkurzenie u faceta że kobieta spała z innym facetem to atawizm odziedziczony po przodkach. U kobiet takim atawizmem jest np. kisiel w majtkach na widok wysokiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam ale co tam
"U kobiet takim atawizmem jest np. kisiel w majtkach na widok wysokiego chłopaka." To ja chyba jestem jakoś bardziej wyewoluowana niż panowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedna laska, kiedyś całkiem sensownie napisała, że takich atawizmów się nie zwalczy, więc trzeba tak sobie z nimi radzić, by czuć się jak najlepiej. Czy jakoś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej co zdobywała doświaczenie z innym też nie chce, sam sobie z przyjemnością poradzę z edukacją seksualną. Częściej jest tak że jak kobieta puszczała się przed ślubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej byc ostatnim niz pierwszym, przeszlosc nie ma takiego znaczenia jezeli miala jednego faceta ktorego kochala, co innego jakby sie puscila z jakims na dyskotece to moglbys miec pretensje, tamten mogl jej obiecywac slub, wspolne zycie a potem ja zostawic, kazdy popelnia jakis blad, Twoja dziewczyna przynajmniej nigdy nie bedzie myslala jak to jest byc z innym facetem, a ta ktora byla tylko z jedym moze sie nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda spytaj
komicznego:D:D:D ożenił sie z cnotką a teraz ma zajebiste :Drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×