Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak25

Wkurza mnie że narzeczona cnotę straciła z innym a na mnie wymusza małżeństwo

Polecane posty

Tlusta dziewczynka która fantazjuje sobie przed komputerkiem kiedys ktoś przelecial a jak z rana się obudził to uciekł tak było AgoKęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
porzadna dziewczyna nie traci dziewictwa w wieku 16 lat :( te bardziej odpowiedzialne robia to pozniej :( skoro facet jest prawiczkiem to nic dziwnego, ze chce byc pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak25
poprostu nie chcę aby inny facet pozbawil mnie przyjemności rozdziewiczenia wlasnej żony, to jest poniżające dla mężczyzny ożenić się z taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
to że jestem puszysta i uprawialam już sex nie oznacza że nikt nie będzie chciał się ze mną ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to wstyd ożenić się z używaną, albo grubasem czy deską , a najgorzej jak wszystko w jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
Prawda jest taka że dziewczyna wartosciowa nie musi biegac za facetem prosic go o to by sie ożenił ja wiem ze wielu chciało ze mna sie ożenic wiec ja nie musze niczego wymuszac ani wypraszac na facecie bo mam pewnosc siebie.Tak samo jak facet jest meski i ma powodzenie i wiele kobiet chciałoby sie z nim przespac nie musi sie starac i udowadniac ze ma powodzenie poprostu tak jest a czy ktos w to wierzy czy nie to juz jego sprawa.Ja poprostu nie musze spedzac duzo czasu z facetem mam swój swiat ciekawy wiem że jest warta uwagi i ciesze sie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci wierzymy może i masz swój świat ale napewno nie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
AgaKety ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
Ciekawe co w tobie wartosciowego. Pewnie jestes wiejska dresiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty prawiczek jestes ze dziewicy szukasz??? bo jesli nie to o czym mowa wogole!!!! dziewczyna nie moze sie puszczac a faceci moga!!!! paranoja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
Ja np. jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nabywają doświadczenie
a kobiety się szmacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
i pewnie z jakiejs wioski jestes... i mialas wielu partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całą stajnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
pochodze z miasta moze nie najwiekszego ale duzego.Partnerów seksualnych miałam 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
Dla mnie znajomosc z facetem nie równa sie seks.Seks to kwintesencja zblizenia sie z mezczyzna to finał a nie poczatek.Tak samo jak facet spotyka sie dłuzej z dziewczyna nie oznacza ze od razu sie z nia żeni to takze finał który niekoniecznie musi miec miejsce z dana osoba przeciez sa formy zastepcze dopóki nie pozna sie naprawde zamiarów drugiej osoby nie warto dawac wszytkiego lepiej małymi krokami stopniowo sie odkrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C4%99ty jakas totalna dziura ciekawe czy tych 2 z milosci, czy moze nie kazdy z milosci, ale dla samego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
petting to zadna forma zastepcza, kazdego faceta przed ktorym sie rozebralas i zabawialas nagolasa powinnas liczyc jako kolejnego partnera seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
nie pokazauje sie nago to po pierwsze a po drugie nigdy zadnej znajomosci zwiazku nie zaczynałam od seksu w obu zwiazkach uprawiałam seks z pożadania tzn facet zapewniał mi bezpieczenstwo czułam jego miłosc oddanie że jestem tylko ja dla niego nie szuka innej ze nie miał przede mna zadnych stałych zwiazków przedstawił mnie rodzicom chciał sie żenic i czułam pożadanie do niego ale nie od razu dopiero po kilku miesiacach,z drugim facetem było podobnie poprostu dostałam od nich to czego potrzebuje dziewczyna i otworzyłam sie nie tylko na przyjmowanie miłosci ale tez na namietnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
ja nie mieszkam w zadnych Kętach taki nick nawet imie sie nie zgadza poprostu na forum nie podaje swoich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
to jest forma zastepcza petting poza tym to ja faceta dotykałam nie rozbierałam sie i nie pokazywałam mu nago to jest róznica namietnosc mozna okazywac na rózne sposoby pocałunki dotyk nie trzeba od razu seksu tak samo jak facet moze okazywac miłosc dziewczynie przez zaproszenie jej np do kawiarni kina poprzez kupienie jej prezentu czegos miłego a nie musi sie od razu zenic to jest wielka róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
Szukajac włsaciwego partnera przeciez w normalnych warunkach pomału sie otwieramy stopniowo dajemy siebie,jesli ja czuje ze facet jakis chciałby mnie wykorzystac nie chce dac nic z siebie czyli nie daje miłosci to ja tez sie nie otwieram na taka znajomosc sztuka jest znalezc partnera który nam da wszytko to czego potrzebujemy a nie tylko dbał o swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie ze jest to problem
dla faceta posiadanie tylko jednej partnerki w zyciu ma sens tylko wtedy gdy ona tez bedzie dziewica, inaczej nie bedzie mu sie to oplacalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKęty
ja akurat spotykałams ie z facetami którzy prawiczkami na szczescie nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×