Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak25

Wkurza mnie że narzeczona cnotę straciła z innym a na mnie wymusza małżeństwo

Polecane posty

a co do przeszlości to wiem jak jej przeszlość wpłynęła na moje uczucia do niej, i jeżeli ktoś twierdzi że liczy sie tylko przyszłość to nie jest najmądrzejszą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja koncepcja
zyskasz tylko tyle że po paru latach taka dziewica cię zdradzi bo się nie wyżyła bo nie poznała sexu z innymi i bedzie chciała próbować z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23lata
"jeżeli ktoś twierdzi że liczy sie tylko przyszłość to nie jest najmądrzejszą osobą" a Ty nie jestes najmadrzejsza osoba wypowiadajac sie ze kobieta musi byc tu zacytuje na 'gwarancji' jesli kobieta ma byc na 'gwarancji' to Ty powinienes miec duzego i grubego 'przyjaciela' czemu? bo na kazdym kroku slyszy sie ze to najwazniejsze... i skoro Ty traktujesz kobiete jak towar to licz sie z tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna jak puszczalska to i po ślubie będzie się puszczać, Dla mnie zdrada z ciekawości jest do wybaczenia, brak cnoty już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche go rozumiem bo taka mloda to mozna jeszcze uksztaltowac po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja koncepcja
wiesz myślisz jak szczeniak....będziesz przeklnał dzień w którym chciałeś dziewidzę za żonę, kobieta która miała kochnków i jest teraz szczesliwie zakochana to najlepszy materiał na żonę ale yu idiota jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja ojciec z matka nie ukształtowali to Ty tez jej nie ukstałtujesz, kobieta to istota a nie przedmiot, ile jest na nia gwaerancjii jak sie popsuje to co zrobisz? oddasz, odłozysz, rzucisz w kat? to tak traktujesz kobiete jak byle co, jak zdradzi ktos raz zrobi to i po raz drugi, zeby zobaczyc czy z 3 nie bedzie lepiej, zreszta moze zdradzic i moze jej z tym kolejnym byc lepiej, albo moze sie w nim zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie na matkę moich dzieci lubisz używane to twoja sprawa teraz takich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ItsOnlyMexx
A Wy faceci juz sami nie wiecie czego chcecie,raz nie chcecie rozdziewiczac bo jak mi to kolega powiedzial...nie jest za fajnie jak dziewczyna krzyczy z bolu i lezy jak kloda,a drugi raz czepiacie sie bo nie jestescie pierwszymi partnerami w lozku dla swoich dziewczyn... Kumpela ma chlopaka ktorego wziela w stanie nieuzywalnosci(facet 24lata) i on ma pretensje ze on jesce nie teges smeges a ona juz dawno ...nie rozumiem tego bo nie jej wina ze miala chlopaka z ktorym chodzila 5 lat i poszla z nim do lozka,jak dla mnie takie pretensjie sa nielogiczne. Do autora:jak juz wspolzyla z kims nie znaczy ze sie puszcza,mogla miec chlopaka juz odkilku lat wiec nie wrzucaj wszytskich do jednego worka.A takna marginesie to jezeli ona juz sie teges smeges to jest puszczalka tak?Skoro tak myslisz to z tego wynika ze Ty rowniez jestes dziwka ale meska..no chybaze to byla Twoja pierwsza dziewczyna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
Kobiety które ktoś pukał przede mną nadają się tylko do puknięcia. Na żonę nadaje się dziewica, to chyba oczywiste. I nie opowiadajcie bzdur że ja muszę być prawiczkiem. Żadna normalna kobieta nie chce na męża prawiczka tak jak żaden normalny facet nie chce za żonę używanej laski. Facet powinien być doświadczony a kobieta powinna być czysta. Chyba wszyscy to "czują" a ci co zaprzeczają to hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaze kto ma racje, lepiej przemysl wszystko dokladnie zycie masz tylko jedne i czasu nei cofniesz a mozesz stracic cos najwazniejszego w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli go to boli to ma pretensje co w tym dziwnego. Ludzie nie tylko logiką się kierują ale i uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23lata
ehh czyli Ty takze lubisz byc traktowany przedmiotowo... zapytalam kiedys mojego przyjaciela czy dziewictwo jest wazne - wiesz co zrobil praktycznie mnie wysmial, owszem powiedzial ze nie chcialby byc z kims kto mial wiecej partnerow niz palcy...ale licza sie inne wartosci w zyciu - glownie porozumienie, szczerosc i oparcie w drugiej osobie Ty autorze jestes troche niedojrzaly i im wczesniej to zauzawszysz tym lepiej... Z ta kobieta sie rozstan jak najszybciej, bo szkoda jej (i Ciebie w sumie tez) zebyscie sie obydwoje meczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
hehehe chłopak25 powtarzasz się, ciągle o tym samym... sparawa indyidualna! Tobie to pasuje to ok... ja bym nie chciała, aby mój facet miał stos kobiet przede mną ... używane laski...a skąd będziesz wiedział,że dziewica?? nie zawsze towarzyszą temu objawy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ItsOnlyMexx
Wiesz...mysle ze jezeli ludzie sie kochaja to nie jest wazne czy mieli juz wczesniej partnerow seksualnych... A co do stwierdzenia ze dziewczyna musi byc czysta a facet doswiadczony to ....no wiesz osobiscie nigdy niechcialabym miec faceta ktory dupczyl na lewo i prawo,jakos nie chce sie zarazic cholera wie czym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
chlopak25 --> moim zdaniem nie jestes zdolny do jakichkolwiek uczuc :-O rumun --> jestes tempy jak autor topiku! jesli facet ma byc doswiadczony to gdzie ma zdobywac to doswiadczenie? na gumowych lalkach?! zastanow sie troche, bo te doswiadczenie zdobywasz na kobietach! kazdy, kto mysli jak autor jest niespelna rozumu lub niedojrzalym dzieciakiem, zycie zweryfikuje jeszcze Wasze poglady, ale na to trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
no właśnie wiele z chorób wenerycznych przebiega bezobjawowo i powoduje u mężczyzn głównie bezpłodność...czasem wystarczy kontakt przez dotyk i to nie mam tu na myśli narządów płciowych, prezerwatywa nic tu nie pomoże... nawet przez seks oralny można się czymś zarazić... no ja nie chciałbym mieć faceta co zdobywał doświadczenie na lewo i prawo http://www.insomnia.pl/CHOROBY_przenoszone_drog%C4%85_p%C5%82ciow%C4%85_choroby_weneryczne_-t207370.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ItsOnlyMexx
Zreszta tak na marginesie to...byc moze sie myle ale zazwyczaj chlopacy ktorzy maja takie poglady jak Ty sa prawiczkami i obrazajac dziewczyny ktore uprawialy juz sex chca wyladowac swoja frustracje aczkolwiek moge sie mylic,choc tak naprawde nie poiwesz prawdy to w koncu publiczne forum imozna pisac co sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
"nie rozumiem tego bo nie jej wina ze miala chlopaka z ktorym chodzila 5 lat i poszla z nim do lozka," A czyja to jest wina? moja? Dobrowolnie chyba poszła z nim do łóżka, nie? Jak rozłożyła nogi przed kimś innym niż swoim mężem to sama się skazała na bycie "drugim gatunkiem". Niech sobie teraz szuka męża wśród rozwodników albo starych już zdesperowanych kawalerów. Młody facet to już nie dla niej kandydat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowddow
buhaha zwłaszcza młody kawaler z kiłą a młodzi są głupi :-P facet dojrzewa później...25 lat...to jeszcze za wcześnie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
Doświadczenie ma zdobywać na takich puszczalskich pannach które trochę popuka i powie do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
kon... --> hehe... nie czytasz ze zrozumieniem czy jak...? oczywiscie mowa o gosciu, kiedy juz wiem np. od niego, ze on jest prawiczkiem faktycznie - po wygladzie trudno rozpoznac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×