Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*GwiazdkaMigotka*

Grubasy jedzą dużo-smutne ale prawdziwe

Polecane posty

zdaję sobie sprawę z tego,że zaraz wejdzie ktoś na ten topik i nawyzywa mnie od grubasów,obżartuchów itd, to jest naturalna kolej rzeczyna kafeterii,już to zauważyłam. Ale i Ameryki nie odkryłam GRUBASY JEDZą DUżO!!!! DUżO TO i tak małe słowo,gdzieś na forum też znalazlam wypowiedz dziewczyny która uważa tak samo jak ja- grubi ludzie dogadzają sobie cały czas,tu chipsy (niby tylko garstka),tam liźnie jakiejś nutelli (no przecież tylko dwie łyżki) zje paluszka(no przecież tylko garstka) to orzeszki ziemne(tylko dwa ziarenka) a to KAKAO, zupka chińska, a to danio ( no przeciez jest dietetyczny!!!!) nieważne ,że ma prawie 200 kcal, przecież to serek homogenizowany,nie może tuczyc !!!!a to chlebek lub bułeczka z dzemem albo serem i mięskiem a potem jeszcze talerz kartofli (to przecież warzywo) i kawał mięcha (co z tego,że z kurczaka,jak oblepione tłuszczem i wysmażone na głębokim tłuszczu który zamienił kotlecika w bombę kaloryczna.a na deser batonik ( no przecież batonik z płatkami zbóż i oblany czekoladą to można zjeść) i tak konsekwentnie zbieramy ok 4000 kcal dziennie,przez nieświadome wpychanie,dojadanie,gryzienie,skubanie,uszczknięcia,\"tylko gryzki\" i robimy się kwadratowi, do tego zero sportu, i jesteśmy jak pionek-grube,z wałami sadła, choć zaraz odezwą się glosy protestacyjne,ktoś mnie wyzwie żebym się odczepiła albo,żę jestem sfrustorwanym grubasem,który chce się dowartościować przez wytykanie innym, TAK! MAM 5 KG NADWAGI!!!! zrobiłam sobie taki mały test,przez tydzień zapisywałam wszystko co jadłam nie bawiłam się w żadne diety,jadłam normalnie,jak zwykle, to podjadłam tu uszczknęlam,tu podgryzalm i tak oto wyszła mi masakryczna liczba kalorii a zawsze myślałam,że nie jem dużo - nie jadam kartofli, makaronów,pieczywa,a le co z tego ,ze nadrabialam to słodyczami itd zupkami chińskimi,kebabami,frytami zawzięłam się, wiem,że schudnę,bo nie jest mi ciężko się odchudzać, jakoś kilogramy łatwo spadają mi ( napewno dlatego,że jestem młoda) Ale chce uzmysłowić innym osobom z nadwagą, by nie mówić sobie : przecież ja prawie nic nie jem. PRAWIE,ROBI WIELKą RóżNICę DZIęKUJę ZA UWAGę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo mnie nie lubi
nie masz nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to usddomil lekarz. tez mowilam, ze prawie nic nie jem a tyje. ze pewnie wolny metabolizm, ze hormony. lekarz kazal mi ruszyc dupe bo metabolizm mam jak marzenie, jem 3500 kcal srednio dziennie a w ciagu pieciu lat utylam jedynie 15 kilo. i co racja to racja. ja na sniadanie jadlam dwie kanapki z razowca, nieduze, z serkiem, chuda wedlina bo tlustych nie lubie, troche masla i jakies warzywo. niby zdrowo ale ... na uczelnie bralam grahamke a procz tego kupowalam minimum dwie slodzone kawy, czekolade, batona, bulke slodka. po drodze do domu zawsze duza paczka chipsow i zupka chinska. potem normalny obiad, po obiedzie koniecznie cos slodkiego. potem jeszcze kolacja, nieduza, kanapka, jogurt, serek ... a po kolacji jeszcze pare cukierkow itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ode mnie
niższa 2 cm i ważysz 19 kg więcej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo mnie nie lubi
wedlug tabeli kalorycznych to se kalorycznosc mozesz policzyc a nie idealna wage. jak nie wiesz to sie zapytaj a nie glupoty wypisujesz. oblicza sie to wg wskazniku BMI. twoj wynosi 24,45. policzylam za ciebie. a niedowaga zaczyna sie od 25. wiec jeszcze troche musialabys przytyc aby miec chociaz 1 kg nadwagi. moja kochana miec nadwage a nie miec idealnej wagi to sie chyba nie pokrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonniczka
Ok, ale w sumie o co ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez jest
tu taki topik. w sumie to chyba identyczny.. lady in red go zalozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam przecież ze czytałam otym na innym forum, rozejrzyj się,tu są w kółko te same tematy typu WIELKIE ODCHUDZANIE! WIELKIE ODLICZANIE DO MAJA/CZERWCA/LIPCA/SIERPNIA ALBO WIELKIE ODCHUDZANIE OD 1 LUTY, 2 LUTY,3 LUTY,4,5,6,7,8,9, I NIKT SIĘ TEGO NIE CZEPIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonniczka
Kolejna po Lady, ktora mysli, ze odkryla Ameryke! Nobla powinnas za to dostac. Poczytaj sobie moze lepiej o BED, a potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska mila
nie jestes jakims grubasem.. ja mam 168 tez i na poczatku stycznia wazylam 65 kg. nie uwazalam sie za gruba ani troche. inni tez nie. a 4 kg diametralnej roznicy nie robi.. ale i tak wzielam sie ostro za siebie i juz jest 6 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAJ UWAŻNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPISAŁAM,ŻE NIE ODKRYŁAM AMERYKI!!!! TO TY SE EPIEJ JESZCE RAZ POCZYTAJ! I NIKT TU NIKOGO NIE ZAPRASZAŁ BY WYDAWAĆ CHORE KOMENTARZE-NIE INTERESUJE CIĘ TEMAT TO FORA ZE DWORA!! PRZEZ TAKIE OSOBY JAK TY AŻ SIĘ WCHODZIĆ NIE CHCE NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonniczka
Dziewczyno, skoncz juz ta diete, bo jestes agresywna i jeszcze sie wydzierasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska mila
gwizdko moze lepiej popracuj nad polubieniem siebie?:) musisz zaakceptowac siebie. bo nie masz nadwagi i mowisz ze jestes grubasem.. chyba ze faktycznie u ciebie jakos inaczej te kg wygladaja.. jakie masz wymiary gwiazdko jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram autorke tematu! to że mamy nadwagi, duże dupy, wielkie brzuchy to tylko i wyłacznie nasza wina... no inna sprawa jesli ktos ma chorą tarczyce alboinną chorobe która powoduje tycie... zakonniczka czego sie czepiasz... gwiazdka ma racje na kafe jest w huj identycznych tematów (typu wielki start od 1 stycznia....) a to ze ona załozyła podobny temat do lady in red to nie znaczy ze masz na nia morde wydzierac... :/ jesli ci cos nie pasuje to poprostu tu nie zaglądaj i wsio... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonniczka
Morde to masz ty, nie ja, a wydziera sie gwiazdka piszac z wlaczonym capslockiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka58
Właśnie odkryłam twój topik właśnie założyłam podobny przez nieuwagę....Zagadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi nie gniewam się :) witaj jest za dużo ludzi na świecie by każdy założył inny temat a skoro jest to dosyć okrojony "Dział" - diety to i tematy są podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy ile ważysz może akurat jesteś jak patyk no i nie popadajmy w skrajność- mi nie chodzi o to,że każdy kto je dużo to grubas, są i osoby które jedzą dużo i są chude, chodzi mi o osoby z dodatkowymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek, niemadry jestes- rozstepy sa od tycia nawet od szybkiego rosniecia mialąm szczupła kolezanke, jeszcze w liceum, która miała rozstepy- własnie dlatego, z e urosła oczywiscie na rozstepy składa sie wiele innych czynników jeszcze, takich jak hormony i indywidualne własciwosci sk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z autorka ja sama utylam od nadmiaru przegryzek ale sama siebie usprawiedliwialam na szczescie w pore sie za siebie zabralam poza tym grube dziewczyny kochaja slodycze -to oczywiscie zadne odkrycie ale moje kolezanki z pracy bez drozdzowki i batona nie wyobrazaja sobie by z tego zrezygnowac poza tym na tym forum wiekszosc lasek wierzy w diety cud -a takie cos nie istnieje-trzeba zmienic nawyki i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dwie chudziny
nawet nie szczupłe, tylko chude, które żrą baaaardzo dużo. Jedna z nich mi powiedziała, że sra 2-3 razy dziennie. A ja wcale nie żrę w nadmiarze i od czasu gdy zaczęły mi się kłopoty z tarczycą przybrałam znacznie na wadze a jem mniej niż przedtem a już fast -fudów różnego rodzaju przekąsek, słodkich napojów, słodyczy i podobnego badziewia prawie wcale... możecie mi nie wierzyć ale tak właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec schudniesz jesli tak jadasz-po prostu troche cierpliwosci niestey wiekszosc chce schudnac w 2 tygodnie-a jak nie schudnie znowu zajada bezkarnie slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×