Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxcvbnmlk

__jaki preparat na zasypianie dajecie dzieciom?____

Polecane posty

Gość zxcvbnmlk

Moje 4- letnie dziecko ma duze problemy z zasypianiem. Nie może usnąć, a potem rano jest problem ze wstaniem. Zastanawiam się nad jakąś meliską itd. Co podajecie swoim dzieciom, jesli maja takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze cieple mleko z miodem? ciepla kapiel przed snem i wyciszenie, a nie preparat. moze problem tkwi gdzie indziej- jest za gorąco w domu? moze przed snem trzeba porzadnie wywietrzyc sypialnie rozwiesic na grzejniku mokre reczniki... jesli to nie pomoze to chyba bym zapytalą lekarza. nie dalabym nic na uspokojenie na wlasną reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka22
w sklepach sa nowe kosmetyki dla dzieci i niemowląt z seri J&J typu balsamy po kapieli, zele które podobno usypiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
właśnie-tylko podobno, moc reklamy bywa zgubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preparat?Bez przesady-tez przez to przechodziłam.Problemy z zasypianiem u mojego synka skończyły się kiedy zaczęliśmy chodzić na wspólne dłuuuuugie spacery (po mieście,oglądakąc samochody na ulicach i maszyny na placu budowy).Taki spacer to było jakieś 4km dziennie (można się przyzwyczaić!).Po takim spacerku było w nim znacznie mniej energii (wystarczyło jej tylko na zabawy samochodami i budowanie z klocków-oczywiście na siedząco,bo bolały go nogi).Potem kąpiel przed dobranocką,lekka kolacja podczas bajki,mycie ząbków i do łużeczka.Czasem czytanie przed snem,a czasem nie.Przed spaniem go spróbuj wyciszyć i trzymaj sie planu dnia (zwłaszcza wieczornych-kąpiel,bajka,czytanie).Powinno się udać,ale być może potrwa to kilka dni.Mam nadzieję,że to pomoże Wam obojgu-Tobie tez na pewno nie jest z tym łatwo,pamiętam,jak mnie nosiło.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×