Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczaczki2

gadalalm dzis ze znajomymi z uczelni, i bylam taka zestresowana,

Polecane posty

Gość kurczaczki2

ze gadlalam jedno slowo 4 razy, bo nie wysloc nie moglam:O, jeju co za porazka, czy ja nie moge sie wyslawiac normaslnie jak czlowiek?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukutka23
ja też tak mam ale gdy mam rozmawiać z osobami, których dobrze nie znam ze znajomymi na uczelni umiem juz swobodnie rozmawiać, bo ich poznałam lepiej nie przejmuj się staraj się w takich chwilach uspokoic i nie myslec o tym- ze zle mowisz kiedys mialam problemy z np referatami, jak mialam wyglosic referat to masakra.. ale zaczelam nad tym prcowac, przy kazdej wypowiedzi w wiekszym gronie staram sie uspokoic i nie myslec o tym,ze zle wypadne, tylko o tym,ze wkoncu rozmawiam z ludzmi pozytywnymi, ktorzy nie doszukuja sie w moich slowach pomylek itp, tylko chcacych normalnie porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczki2
:) ja tez przy osobach, ktore znam lepiej, to nie mam takich problemow.lecz tychludzi znam niedlugo, i staram sie nie mysle co tym, ze zaraz popelnie jakis blad ale nie potrafie i nie chce siedziec ciho, wiec staram sie cos powiedziec, noa le wychodzi strasznie, cicho, szybko lub wlasnie z takim jakaniem sie..meczy mnie to, ale pracuje nad tym. ja w ogole mam tendencje do szybkiego mowienia, wiec musze sie strasznie pilnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to samo...
i tez mowie za szybko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczki2
a co mam sie zamknac i z nikim nie rozmawiac? to s aludzie z mojej grupy, chce ich poznac ale rozmowa z osobami, ktore slabo znam stresuje mnie, jescze zalezy z kim rozmawiam, bo czasme nawijam i nie mam problemow, jelsi czuje sie przy kims b.swobodnie,ale niesttey nie przy wszystkich tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczki2
dzis bylam wyluzowana, dobrze mi szlo:P jak to czlowieka ciesza takie szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×