Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy macie

bielizna firmy KONRAD????

Polecane posty

Gość czy macie

co sadzicie na jej temat warta swojej ceny bo fakt jest droga ale ma przepiekne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto. Wzory ładne, ale jakość marna, bardzo rozciągliwe materiały mają - i w stosunku do tej jakości cena bardzo zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto. Od lat kupuję bieliznę tej marki, nic się z nią nie dzieje, praktycznie cały czas wygląda jak nowa. Nie rozciąga się, fiszbiny nie wychodzą, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto !!!!! rewelacja ... biustonosze cudowne nie prawda że materiał złej jakości ... nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie rozciaga
musze to przyznac niestety, ale nie wszystko , wiec zalezy jak sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie musi być Freya - może być jeszcze Panache, Fantasie, Fauve - lista jest długa...:P ;) A na serio: mając porównanie z tymi właśnie firmami (oraz polską Melissą czy Comeximem) uważam, że Konrad nie jest po prostu wart żądanych cen. Gdyby kosztował tak połowę tego (do 50 zł) to bym nic nie mówiła. Poza tym dziewczyna pyta o opinie, to opinię wyrażam. Nie wiem, czemu akurat moje zdanie tak bardzo dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Podnoszę :) Po dwóch latach może coś się zmieniło, jakoś poprawiła? Chcę kupić bardotkę za 85 zł (z przesyłką). Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy opowiadacie tandeta nie powiem chińszczyzna zeby chińczyków nie obrazac, kopiuje wszystko co na rynku i to z marnym efektem przynosi wstyd Polsce !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×