Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriiiam

TO STAŁO SIĘ PO PORODZIE...

Polecane posty

Gość miriiiam

DOKŁADNIE 3 MIESIĄCE PO NIM...zaczęły wychodzić mi włosy dosłownie garściami!!!!! gdzie niegdzie widać mi łyse placki!!!byłam u dermatologa a on mi powiedział że to normalne i że nic mi nie przepisze bo karmię piersią - też tak miałyście i jak sobie z tym poradziłyście????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysych placków nie miałam, ale wychodziły, to fakt. To zmiany hormonalne, chyba nic na to nie poradzisz, wróci wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma juz 4 miesiące aale u siebie nie zauwżyłam wypadania włosów, tzn jest tak jak zawsze... cały czas jej witaminy prenatal, moze ona pomagają , albo mnie to jeszcze czeka... bo słyszałam ze tak do 6 miesiecy po porodze moze nastąpić takie załamanie hormonalne... radze kupic witaminki takie dla kobiet w ciązy i matek marmiących, na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wypadały garsciami i mialam \"lyse placki\" nic nie lykalam powypadaly tak do 6 miesiaca a potem przestaly wypadac za to naroslo mi pełno malych wlosków teraz juz sa duze i mam znów geste włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wypadały ale odkąd robie sobie maseczkę na włosy mam spokój. Żółtko jajka mieszasz z 2 łyżkami nafty kosmetycznej i jedna łyżką soku z cytryny - dodajesz troche wody i rozprowadzasz na skórze głowy. Owijasz reklamówka jednorazową i nagrzanym ręcznikiem. Po 30 minutach zmywasz. Rób 2-3 razy w tygodniu - powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufli
bo tobie Gocha nie wypadaly ze zmian hormnalnych tylko ze zniszczenia. Po porodzie trzeba to przeczekać bo żadne odżywki ani preparaty nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×