Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam juz wszystkiego dosyc .2 Poronienia i dalsze starania ile mozna mam juz dosyc .Juz nie chce mi sie zyc .Kiedys mowilam ze chce miec 4 dzieci a jednego nie umiem donosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLOZOPOLA NIE TRAĆ NADZIEI.MOJA KOLEŻANKA DONOSIŁA CIĄŻE DO 20 TYG.I RONIŁA I TAK 4 RAZY.MIAŁA ROBONE BADANIA GENETYCZNE W TYM KIERUNKU.ZA 5 RAZEM URODZIŁA ZDROWEGO CHŁOPCA. A MASZ JUŻ DZIECI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie .Ciagle sie staramy z mezem ale od ostatniego poronienia cos nie nie uklada .Teraz spoznia mi sie okres od 2 tyg robilam testy (negatywne) beta -negatywny itd .nawet nie chce mu mowic ze mi sie spoznia .kiedys jezdzilismy ze znajomymi i ich dziecmi cieszylismy sie .mowilismy ze taz takie bedziemy mieli a teraz od 5 miesiecy bylismy raz w knajpie na rocznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI NIE DOCZYTAŁAM.NIE MASZ DZIECI.ZAPYTAJ SWOJEGO LEKARZA O BADANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIDZISZ TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM ŚWIECIE.ALE GŁOWA DO GÓRY WIOSNA IDZIE.JA MAM TROCHE INNY PROBLEM MAM JUŻ DZIECKO 6-LATKE.CHCE MIEC DRUGIE A TU NIC OD 6-MIESIECY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo Ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ MAM NIERAZ OBSESJE .BO ZNAJOME CHODZA Z BRZUCHAMI I RODZA A JA NIC.CHYBA ZA BARDZO CHCĘ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję sie do was, ja też straciłam dwoje dzieci... pierwsze bardzo wczesnie, nie znam płci nawet, a niedawno zmarł mój synek, urodziłam go w 23 tc. na razie się nie staram o dziecko, bo muszę kilka miesięcy odczekac, ale juz mnie dopada paniczny strach ze ta 3 ciąża też będzie stracona, ze znów się nie uda... nie wiem nawet do konca czy wogole chcę się starac, bo kompletnie straciłam zaufanie do wszystkich lekarzy, to przez nich straciłam synka :( łezka29, 6 miesiecy staran to nie tak dużo, naprawdę. jak troszkę wyluzujesz to się uda- trzymam kciuki. olazopola- na jakim etapie ciązy traciłaś swoje maleństwa? na początku ciązy czy juz pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wspolczuje. nie wiem jak dlugo sie juz staracie o potomstwo,ale moze warto b bylo przestac na jakis czas sie tym stresowac. zrobcie sobie maly urlop odpocznijcie. a wczesniej moze warto by bylo odwiedzic ginekologia, niech przebada CIe, po 2 poronieniach moze Was skerowac do genetyka... warto tez zrobic dodatkowe badania, morfologie, ogolnie sprawdzic swoj stan zdrowia. ale najwazniejsze, choc trudne w takich sytuacjach....spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ja po 2 poronieniach
mam wspanialego synka i coreczke, pozno bardzo sie urodzily , ale sa super. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olazopola, czy znasz przyczyny tego drugiego poronienia? bo pierwszego to przypuszczam ze nie, tak jak wiekszość kobiet które tracą dzieci na tak wczesnym etapie. czy robiłas jakies badania po poronieniach? najczęstszą przyczyną poronien w okolicach 3 mca są niestety wady malenstwa, w tym miesiącu wykształcają się u niego wszystkie narządy wew, i jak coś jest nie tak to niestety dzieje się to najgorsze...czy masz wyniki z ostatniego poronienia? jesli uwazasz ze moje moje pytania są natarczywe to z góry przepraszam, ale z doświadczenia wiem ze rozmowa o konkretach jest duzo lepsza niz standardowe \" nie martw sie, jeszcze bedziesz miała dzieci\"- co na pewno juz nie raz słyszałas. ja jakoś się trzymam, choc to trudne... przy męzu jestem spokojna, czasami popłaczę mu w rękaw, ale najgorzej mi jak on idzie do pracy i zostaję sama w domu. nie potrafię jeszcze byc sama. na szczescie od poniedziałku ja tez idę do pracy, wiec mam nadzieje ze bedzie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
to jeszcze nie koniec swiata że ktoś nie może miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, moze cie nie pociesze ale troszke rozumiem... ja z poprzednim partnerem staralam sie dlugo o dziecko i nic, a z mezeum udalo sie za..pierwszym razem. dodam ze nastawialam sie na dluuugie starania. cholera nie ma na to reguly. Nie wiem czemu tak jest.. ja tez z kazdym tygodniem coraz bardziej sie trzese o malenstwo, i nie zaznam spokoju poki nie bede go juz miala i tulila. Bo wiem jakie kurewskie jest zycie. Dodam ze mam 30 lat wiec nie jestem pierwszej mlodosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka :-o moja szwagierka tez ma 1 dziecko, zaszla w ciaze bez problemow teraz corka jej ma prawie 6 lat a ona od 2 lat leczy sie ginekologicznie bez powodzenia :( jak poszla do gina to najpierw miala monitoring cyklu plus clo, po paru mies zbadano jej meza, monitoring i tabletki brala przez ok 6 miec bez rezultatu, pozniej przerwa i znowu badania, kosztowne zastrzyki, 2x inseminacja i nic a teraz jeszcze na laparoskopie jest juz umowiona i ma wyznaczony termin zaluje ze szybcciej nie poszla do gina, nie czekajcie z tym, problem jest tez w tym zeby trafic na naprawde dobrego gina z powolania... a o takiego coraz ciezej... zycze powodzenia! i przykro mi z powodu Waszych dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ciagle nie mam okresu jutro umawiam sie do lekarza , testy ciagle negatywne i mam bole w podbrzuszu .Wczoraj na zakupach myslalam ze dostalam okres , czulam jak mnie zalewa .Ide do wc i okazuje sie ze to jakas wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tam ola
? jest ciąża czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
mimonia a co się stało? Pytam z życzliwością...ten podpis jak dla mnie jest wstrząsający :( Dlaczego się obwiniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony w normie , usg super wszystko w normie a mam straszne bole podbrzusza , wyciek z piersi ciagle jest >w ciazy nie jestem . wyniki badan idealne .Juz sama nie wiem co mi jest lekarz ma mine jakbym wymyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×