Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ciezarna internautko-moja kolezanka tak miala ( w sumie podczas calej ciazy utyla 5 kg) a urodzila duze zdrowe dziecko. Narazie nic sie nie martw, za 1-2 mce waga pojdzie w gore, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D ale tu dzisiaj spokojnie heh hyba wszyscy jeszcze spia :) Moja mama jak byla ze mna w ciazy to tez przytyla tylko 5 kg przez cala ciaze a ze mna bylo wszystko ok :) mialam cicha nadzieje ze odziedzicze po niej takie geny ale niestety nie bo do tej pory juz jest mnie trzy kilo wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) ale tutaj pustki;) taka piekna pogoda, ze trzeba z tego korzystać;) ja tez słyszałam o tym, ze niektóre kobiety bardzo mało tyją w ciąży... tez bym tak chciała...ale to raczej niemożliwe. ciężarna internautko. moja szwagierka tez tak miała na początku. Nie tyła, tylko chudła. Taki stan rzeczy jest czesto spowodowany złym samopoczuciem na początku ciąży, wymiotami i małym apetytem. Myślę, ze wszystko u Ciebie wróci do normy, ale na wszelki wypadek porozmawiaj o tym z lekarzem... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam słoneczne dni? JA pełną parą zaczęłam przygotowania do ślubu. Już się mnie pytają co wole zbierać grosiki czy może dostać ryżem po głowie hahaha.. Sama nie wiem poradzicie mi cuś :) ?? Wymioty mi wróciły ale to zapewne ze stresu przed ślubem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję ryż...
zbieranie grosików z ładnymi długimi paznokciami a przy tym uważanie na suknię to porazka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważać na suknię nie muszę :D ale zawsze lepiej mieć ładną, długich paznokci mieć nie będę za bardzo wole mieć mniejsze i bardziej standardowe czyli mleczne z ładnymi ozdobami :)) Zresztą sama będę sobie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Wszystko będzie dobrze. Maj to taki piękny miesiąc. Poza tym bez stresu się nie obejdzie- ale przechodzi po uroczystości zaślubin, wesele czy przyjęcie to już z górki. :) Pozwodzenia. Byłam nad morzem na działce i chcąc nie chcąc opaliłam się. Nie leżałam ale i tak buzia kolorytu nabrała. Ale to chyba nie szkodzi. Uciekam do pracy Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja mimo tipsów zbierałam pieniądze. I nikt się mnie nie pytał czy wole ryż czy grosiki a na dodatek była zima więc troche zimno było. I nie stresuj sie tak. Po przysiędze eszystko będzie ok i już zero strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę miałam grila i sie najadłam stekiem bo kiełbasy nie lubię. A wczoraj cały dzień w domu byłam i nigdzie nie wychodziłam. Ostatnio miałam ochote na tatar ale nie wolno w ciąży. I się powstrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy wczoraj w Wisle i Ustroniu...tam sa takie tlumy ze mozna oszalec!!!!! predko tam nie pojade:O:O wrocilam ledwo zywa bo moje dziecko nie usiedzi nawet pol minuty... wspolczuje ludziom ktorzy tam mieszkaja, z 2 strony jednak utrzymuja sie glownie z turystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ale jeżeli mnie pytają co wolimy :D to czemu nie wybrać lepszego :).... Wiecie co mnie martwi troszkę? Słabo mi się robi raz na jakiś czas :(( i czasem boje się sama w domku zostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mnie się zawsze słabo w Kościele robi. I też sie boje a poza tym tak to jest ok. To lepiej o tym z lekarzem porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! jak zawsze nie dałam rady wszystkiego przeczytać, ale niestety dopóki neta w domu miec nie będę to... co do tego mojego neta to tp.sa powiedziała że nie ma możliwości technicZnych na przyłączenie, więc odpada ona i inne działające na jej liniach, radiowo - za daleko od najbliższego nadajnika, przez sieć komurkową - jesteśmy w zasięgu edga i to dość słabym. ale chyba ostatecznie na ten bezprzewodowy się zdecydujemy, no bo cóż nam pozostaje? filmów nie ściągniemy, nie pooglądamy, ale może choć coś się uda zrobić :) ja w piątek kupiłam moje pierwsze spodnie ciążowe! co za ulga!!! aż milej się chodzi, siada i wogóle jest fajnie. do tego trzy bluzeczki i mam w czym chodzić :) no dobra mój R mi kupił, ale za spodnie mam mu oddać ;) wczoraj byłam na basenie i tak suuuper się po nim czułam! normalnie mogłabym co dzieńtam jeździć! uwielbiam pływać, moczyć się w wodzie! no i co uciekam zaraz mam zajęcia :( ale brzusio już nieźle widoczny jest :) a to dopiero 12 tydzień leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) ale pieknie na dworze;) wstałam dzisiaj o 11;) nie do wiary;) a to wszystko dlatego, że z soboty na niedzielę była u nas moja przyjaciółka z liceum z mężem i poszliśmy spać po 3 nad ranem;) gadu gadu i tak się zeszło... kiedy atmosfera jest miła, to czas tak szybko płynie... w niedzielę spacer i lody z M;) zaraz wybieram się na bazarek. Kupie młodą kapustkę i na obiad będzie jak znalazł... Marta1983- w pewnym sensie zazdroszczę przygotowań do ślubu;) to taka piekna uroczystość... u mnie był i ryż i pieniążki... zbierać pomogły dzieciaczki;) a jesli chodzi o stres, to gdy stanęłam przed kościołem- to cały stres minął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............13..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 13.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wpakowałam w siebie pół kilograma truskawek z jogurtem naturalnym... pęknę chyba;) ale pyszne były;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! U mnie po weekendzie spoko. Daff masz rację w Wiśle było, jest i będzie dużo turystów a to jest zmorą dla mieszkańców. Też poszłam z mężem wczoraj na lody bo strasznie mi się ich chciało. Oj dziewczyny nie wiem już co robić. Ciągle wydziela mi się śluz jest on biały i gęsty i nie wiem czy mam się martwić?? Dzisiaj mam ogromnego lenia nic mi się nie chce, nawet obiadu dla męża nie chce mi się robić a muszę niestety. Pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadłam tylko się przywitać. Pobolewa mnie coś kręgosłup..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 13.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też melduję się po weekendzie. witajcie dziewczynki. Nie zrobiłam na razie badania moczu, bo uspokoiło mi się. Może dzidziuś tak się ułożył, że akurat na pęcherz naciskał i dlatego biegałam siku. zdarza się, że czasme jeszcze mam mdłości. Co do porodu, to zdecyduję się na naturalny, a czy będzie mi potrzebne znieczulenie, pewnie okaże się w trakcie. Sama nie wiem jaką mam granicę bólu. Ja pomimo tego, że kupiłam spodnie ciążowe, chodzę nadal jeszcze w moich normalnych. Pewnie jak założęciążowe to już z nich nie wyskoczę na długo. Super ten przeliucznik wagi w ciązy, znowu się przekonałam, że ważę za dużo, ale jeśli chodzi o usg, to jest fajne, wg usg jakie miałam wyszedł mi taki sam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mialam dzis baaardzo aktywny dzien...:)jestem padnieta kupilam sobie sukienke taka troszke marszczona na na plecach i odcieta pod biustem akurat na ciaze boska... ja tez jeszcze czasem mam mdlosci no i napilam sie dzis zielonej herbatki nie wytrzymalam NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 13.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny a mnie dziś swędzą całe ręce i nogi do kolana czyli łydki i tam gdzie piszczel. Dziwne bo nie są to miejsca w których rozciąga sie skóra... Posmarowalam intensywnie balsamem, posmaruje zaraz jeszcze raz i zobacze jutro. Myslicie, ze trzeba zadzwonic z tym do lekarza? Czy ja po prostu panikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol biały śluz podczas ciąży jest naturalny więc się nie martw a czym więcej go masz tym lepiej bo ten sluz chroni naszą dzidzie :) KarolinkaLinka dziwne są te swędzenia u ciebie w tak wczesnej ciąży idź szybko do lekarza i zbadaj się w kierunku cholestazy jest niebezpieczna zarówno dla mamy jak i dziecka. Pogoda ładna się zapowiada, ale będę w domku siedzieć i mamie pomagać przed ślubem jest troszkę roboty :)) Dziś rano pobolewał mnie brzuchal ale to chyba od złej pozycji spania.. Już jest lepiej. Mam nadzieję że już więcej boleć mnie nie będzie :) Ok lecę zapisać się do lekarza może gdzieś mnie wcisnął na dziś :) trzymajcie się dziewuszki zaraz jeszcze wkeje fotkę gdzie dość widoczny mam brzuchalek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Marta, fajny brzusio:) ja nosze spodnie ciazowe bo sa superwygodne-narazie rozmiar S i mam nadzieje ze z niego nie wyrosne:P:P:P niektore zwykle tez nosze, ale w ciazowych nic nie uciska brzuszka i wogole super leza tak ze nie widac ciazy. Troche mi zjeżdzaja bo brzuszek nieduzy ale to sie zmini-rosnie z dnia na dzien. Co do swędzenia to takie masakrycznie uporczywe swedzenie trzeba skonsultowac z lekarzem, ale jesli to jednorazowa akcja to pewnie nie ma sie czym przejmowac. W poprzedniej ciazy swedzial mnie tylko brzuszek. ja mam problem z butami, w zeszlym roku biegalam w obcasach bo synek nie chodzil, a teraz musze za nim zapierniczac, narazie mam glany ale robi sie za cieplo na takie buty. Sportowych nie nosze (chyba ze gram w siatke).:O:O:O:O a te ktore mi sie podobaja sa kosmicznie drogie:O:O kobietki jak Wasze mdlosci? bo ja odkad zaczelam 4 miesiac czuje sie BOSKO:D czasem jestem spiaca ale nie jest mi juz niedobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol:) ja jeszcze nie kupilam spodni ciazowych nie wiem jakos jeszcze sie mieszcze w moje ale juz tylko jedne mi zostaly reszta ciasna okrutnie wiec juz sa schowane bo do przyszlego lata pewnie w nie nie wejde i chodze w sukienkach w letnich butkach .... Daff na glany to juz rzeczywiscie za cieplo moze znajdziesz jakies podobne tansze albo w necie poszukaj???? Marta brzuszek sliczny :) chcialabym juz lipec/sierpien mnie czasem mdli jeszcze ale tez wieczorem kolo 19/20 jestem tak zmeczona ze marze o spaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×