Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nic mi nie mówił. Ale po prostu długoś kości udowej mała miała na prawie 29 tydzień a główkę na prawie 32 tydz ale nic mi nie mówil lekarz że coś jest nie tak. Zapytam się we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie na zapas:) Ja mam wizute w piątek za tydzień, będzie to skończony 34 t.c. Ciekawę czy zrobi mi usg?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata skoro nic nie mówił to jest ok :) Kasika pomiędzy 30 a 32 tygodniem powinno się zrobić otatnie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem dlaczego mnie takie mysli dopiero w nocy przeszły. Jeśli ja te usg miałam robione jak byłam w szpitalu i chyba gdyby coś było nie tak to by mi powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że ok gdyby było nie tak to by Ci powiedzieli więc nie gadaj już i nie zadręczaj się bo jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja chodze prywatnie i różnie mam to USG. To w 30 t.c. napewno nie było ostatnie, bo sam lekarz mówił, że musimy określic jeszcze wage dziecka., a inaczej jak przez usg sie nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o laktator to ja kupie sobie reczny jakiś ale taki też nie za drogi bo zawsze nie wiadomo czy będzie potrzebny czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie patrzyłam na naszą stronkę ze zdjeciami i widze że niektóre juz mają taki wystajacy pępek :-). A mój nadal sie w środku znajduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki wkęsły ale się trochę wysunął :D No i co śmieszniejsze jak siedzę i się kładę to mi się wychyla więc jest szansa że pod koniec ciąży się jeszcze wychyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zauważyłam jakoś ostatnio że nie jest tak głęboki jak kiedyś. Na początku nie było widać dna a teraz jak stoje to widać hihi. Jak to ciało kobiety się zmienia :) Idę na zakupki może jakieś ogrodniczki ciążowe sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO MNIE SIĘ TEŻ WYDAJE ŻE SIĘ SPODNI CIĄŻOWYCH NIE OPŁACA JUŻ KUPOWAĆ BO ZA 7TYG MOGĘ RODZIĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta powiem Ci,że w grudniu to juz 32 l.będę miała.Ja to w ogóle nie panikuje,ciąże znoszę na spokojnie,powtarzam sobie,że lekarz wie co robi,nie zadręczam się. Nie porównuję żadnych wymiarów ,badań itp.Uważam,że lekarz wie lepiej .Jak mówi,że dobrze,to ja mu wierze i się nie doktoryzuje!Cieszę się że jestem w ciąży,bo to w sumie wpadka była,a tak to nie wiadomo kiedy byśmy się zdecydowali.Teraz żałuję,że tak późno,no ale lepiej późno jak wcale! Tylko trzeba się będzie pospieszyć z drugim :)Dziewczyny nie przejmujcie się tymi różnicami w tygodniach,to są dopuszczalne normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja we wrześniu skończę 32:) Ja tam trochę lubię z natury popanikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- dzieki za opinie w sprawie rożka i gruszki;) pewnie zdecyduję sie na taki rożek z wyjmowanym wypełnieniem.Kupię jeden i wystarczy mi. Ja tak naprawdę to chcę kupić rozek z dwóch powodów: po pierwsze- pisałyście, ze przy karmieniu sie przydaje, a po drugie- ze względu na mojego męża, który jk dotąd strasznie sie boi, ze moze mauchowi zrobić krzywde przy noszeniu na rękach. Jak bedzie miał Zosię w rożku, to bedzie sie czuł pewniej- sam mi to powiedział... Zrobiło się zimno, a ja na jutrzejsze wesele mam sukienkę bez ramion :P cos sie wykombinuje;)właśnie robie wszelkie przymiarki: sukienka, buty, torebka itd;) ja nie kupuje juz nic ciążowego, bo tak jak pisze Kasika- nie opłaca sie juz... chyba... chociaz mam nadzieje, ze za szybko nie zrobi sie bardzo zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja byłam 2 tygodnie temu na weselu, też miałam obawy. Co do ubioru to miałam taką letnią sukienkę odcinaną pod biustem więc było miejsce na brzuch a na górę któtką marynarkę nieciążową, po prostu jej nie zapinałam:) Co do zabawy, to tańczyłam ale raczej wolne lub spokojnie, bo lekarz mi powiedział, że podskakiwać to można w 9 miesiącu ciąży , najwyżej się urodzi, ale wczesniej to lepiej nie ryzykować. Beata ale mnie rozbawiłaś tym swoim 21 lat, fajnie zabrzmiało przy naszych 32:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam kupiłam sobie sztruskową torebeczkę :D Ja niestety muszę kupić spodnie bo po pierwsze te są za cienkie a mi już zimno po nogach a po drugie są już za ciasne i muszę w czymś chodzić a w dresach śmigać nie będe bo nie lubie tak ciagle w jednych spodniach a jednak dwa miesiące mi zostały. Poszukam po lumpeksach bo nowych nie mam zamiaru kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie teraz bardzo na zmiany pogody,robi sie chlodno i łatwo o przeziebienie-które własnie mnie dopadło,gardło mi wysiadło,cieknie mi z nosa,nie wiem kiedy to złapałam,moze przez japonki?bo tez jeszcze w nich chodze,albo zawiało mnie w nocy(otwarte okno) Co to jest frida?bo nie mam pojecia ogladałam dzis koszule do karmienia i chyba(widzac po Was)powinnam juz je kupic-2chyba wystarcza-jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokata- ja to miałam straszny problem ze swoją sukienką. Kupiłam w koncu, ale i tak nie jestem pewna, czy to był dobry zakup... chyba trochę za odważna... ale co tam. Teraz juz wyjścia nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuczek, frida, to jest takie urządzenie z dwiema koncówkami. Jedną wkłada się dziecku do noska, a drugą sobie do ust. Wciągasz powietrze i zanieczyszczenia z noska dziecka sie zatrzymują na takim filtrze. Mozesz wklepac w google i sprawdzisz;) to sie nazywa aspirator frida;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście zyczę szybkiego powrotu do zdrowia! teraz rzeczywiście lepiej juz nie chorować. jesli chodzi o koszule nocne, to ja mam nadzieje, ze dwie wystarczą. bo nie chcę ich kupować za dużo z jednego względu- nie cierpię w nich spać! preferuję piżamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja też poproszę zdjęcie sukienki. Co do pogody to jest tragedia jak teraz byłam na zakupach to zmarzłam i to pożądnie muszę wyjąć już szalik jakiś cieńszy żeby na szyje wiązać bo mi nieźle zawiewało i to takim zimnym mroźnym wiatrem. Siedzę pod kocem i jem barszczyk biały. Muszę się ogrzać. Zaraz zrobię wodę ciepłą z cytrynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wróciłam od lekarza 😠 oczywiście nie zrobili mi usg bo to ostatnie było ok 😠 a to bylo jakieś 2 miesiące temu [ wsciekly] już mi ręce opadają jeśli chodzi o opieke medyczną tutaj :( znowu musze sie umówić prywatnie do polskiego gina a to już cala wyprawa do innego miasta i o kosztach usg nie wspomne :( no ale zuzia moja ważniejsza więc sie umówie gdzieś na następny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×