Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

No ciekawa jestem ile ja mam wód :D Przy samym odejściu części wód płodowych schudniemy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokasta- dzieki za dodanie otuchy:) ja ponoc wod plodowych mam ilosci w normie:) kasika1- mi tez juz jedna baba powiedziala,ze grubo chodze w ciazy i ze jej corka tak chodzila na blizniaki ahhahahahahahaha super:) wtoczymy sie zatem razem:) zastanawiam sie jak dzis wlizę na fotel do badania ehhehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta- ja tez tak słyszałam. POdobno jak ktos ma wiecej wód, to szybciej gubi te kg;) nie wiem czy to prawda... ja tam mam ich troche za mało, więc pewnie dłuuuugo nie dojde do siebie :P kasika i happymama- wysłałam Wam tez zdjęcia kiecki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to ja jestem ubezpieczona w Interrisk i okres karencji wynosi 10 m-cy, tzn conajmniej 10 m-cy przed porodem trzeba byc ubezpieczonym. Jak się dowiadywałam w innych firmach to też mają ustalone karencje, żeby ludzie się nie ubezpieczali w ostatnich tyg ciąży. ja mam dostać 1000,00 za urodzenie się dziecka i 50,00/dzień pobytu w szpitalu..wiec całkiem fajnie - będzie na wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze,ze przy wysciu ze szpitala bede lzejsza o minimum 7 kg:) co i tak jest niczym w obliczu mej wielkiej tuszy i dupy jak torpeda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę zobaczyć szczuplutką mamusię z brzuszkiem! ewa_g2003@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Cześć dziewczyny! Mam dzisiaj bardzo movną kolkę po prawej stronie brzucha. Też tak macie? Do tej pory miałam czasami kolkę i za jakiś czas mijała. A dzisiaj trzyma mnie bez przerwy. Czy któraś z Was wie coś o tym? Czy to może być coś poważnego? Też zaraz zmierzę obwód brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no ja jestem ubezpieczona ale mam chyba tylko na życie nie wiem czy to obejmuje poród czy to trzeba dodatkowo wykupić ubezpieczenie? Poza tym ja żadnych składek tam jeszcze nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
mocną kolkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka zapewne to kolka nerkowa weź nospe nie zaszkodzi a pomoże :)) Nie zawsze jest tak że im większy brzuch tym więcej wód. To tak tylko gadają. Moze też być tkanka tłuszczowa. A jeżeli to wody to oczywiście szybko schudniemy bo przy porodzie wszystkie z nas schodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza super wygladasz :D laseczka z ciebie że hoho :D jakbym byla facetem to bym sie za toba na bank obejrzała :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno nie jest kolka nerkowa, ja to miałam i to taki bój, że m,ąz wiózł mnie miogiem do szpitala i już tam zostałam. Mysza, ale super ta sukienka, ile dałaś?? Modelka też niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....32.......01.11....56+12..... .Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ...Córka Joasiella........................31.......01.11......... .........?? Kasika1........Rzeszów......33.......02.11....64+15..... ..Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....33......04.11....62+9........ .Zmiana? agniesza26.....Lublin.........32......04.11....53 +19......Olafek ewelka1234....Poznań........32......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......33.......06.11....54+9.. ...Amelka happymama....Irlandia.......33.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......33......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11..................Bartuś Ann 31.........Tarnów........32.......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......31......08.11....+10.....córe czka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......31.......09.11....53+14.... ...Synek elwira elwira...Rzeszów.....32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia........31 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ ok.10...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...31........13.11.....65+10...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....31.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....30.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......31.......16.11......62+13,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...30.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia dunia25....Kraśnikk./Lublin...?........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........28........20.11......66..... ....Synek bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... . .....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... .Córka mała_agatka...Łódź.........29........25.11......65-5+10. . ..Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ...Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... ....Córka Maja_21.........Kielce........28.......29.11.....64-2+4. ....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
a gdzie umiejscawia się kolka nerkowa? Bo chyba z tyłu prawda? A ja mam kolkę z prawej strony, ale z przodu, może trochę po boku. U mnie 93 cm w obwodzie pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Kasika - skoro musiałaś zostać w szpitalu przez taką ciągłą kolkę, to co Ci powiedzieli, że co to jest? Kurcze - może zadzwonie do mojego gina i podpytam co mam zrobić. Zaczyna mnie to martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolkę nerkową ja miałam z boku i ona się rozchodziła na tył i na przód prawego boku.. Zapalenie nerek lekarz powiedział że też może być. No i wtedy też był taki ból że mnie mąż do szpitala wiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka- chyba powinnaś położyć sie i poleżec. Ja czasami niestety mam taką kolkę. Zdarza mi sie wtedy, ajk przesadzę z chodzeniem. jesli masz przepisaną nospę, to ją zażyj. Jeśli nie przejdzie, to moze lepiej zadzwon do gina... kasia- napiszę maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka , a może wiązadła? Mnie tez tak pobolewa z przodu, ale ginekolog mnie badał i mówi, że wszystko w porządku. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Leżę cały czas, bo muszę. I mimo tego kolka trzyma mnie calutki dzień. :( Ja też poproszę zdjęcie maila: maminka.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z was pytała o poduszke do karmienia ja mam taką i musze przyznac ze jest to taka poduszka w kształcie rogala , teraz spie trzymajac ja pod brzuchem , potem idealnia do karmienia , no i jak już dzidzia jest większa można w nia didka sadzac zeby sie na boki nie przewracał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminka ja leżałam w czerwcu na patologii ciąży z kolką nerkową. Nie pomylisz tego bólu z niczym innym, ból nie do zniesienia przez wiele godzin, wymioty, pisałam dziewczynom już ze dostawałam lek z narkotykiem przeciwbólowy, który czasem działał dopiero po wielu godzinach bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam kupić taką poduchę ale zrezygnowałam bo znająć życie bym kilka razy użyła i rzuciła do kąta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta ja miałam zapalenie nerek i co jakiś czas łapała mnie kolka ale nie była ona na tyle mocna żebym musiała w szpitalu leżeć. Kazali brać nospe jeżeli znowu zacznie pobolewać więc brałam jak miałam tylko jakieś objawy :) To zależy od intensywności jedni mają słabszą inni taką że się nie da nic zrobić i człowiek wyje z bólu. Ja wyłam jak mnie przewiało i miałam prawostronne zapalenie nerki. Wtedy szybko do szpitala ale już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy bo to tak jest jak się człowiek do czegoś przyzwyczai :) Chyba utnę sobie drzemkę bo taka pogoda się senna zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×