Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Jokasta, Marta- zdjęcia poszły. Happymama- z Zuzią na pewno wszystko jest ok, ale jesli chcesz się upewnić i uspokoić- to jasne, że umów sie gdzieś indziej... szkoda tylko, ze to sie wiąże z tyloma problemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wysłałam Ci maila. Happymamo- rozumiem Cię, też lubie wszystko wiedzieć, byłabyś spokojniejsza mając to USG, ale na pewno jest dobrze. Umów się z polskim lekarzem dla spokoju sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mila77- zaintrygowalas mnie tym kombajnem i ta gruszka:) musze poszukac tej gruszki, niedroga i moze sie sprawdzi w szpitalu:)dzieki za pomysl:) ann 31- wielki ten twoj maluszek!!!:) beata1987- moje obwody, tzn obwody dziecka sa o 3 tyg wieksze:) Co do pepka to tez mam wystajacy. Moze zmierzymy sobie wszystkie obwod brzucha na wysokosci pepka?:) Czy ktoras z was uzywala lub bedzie uzywala poduszki do karmienia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza sukieneczka fajna :) Możesz pomyśleć tylko nad tym żeby jakieś delikatne ramiączka doszyć żeby nic nie zsunęło się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pol dnia spedzilam w szpitalu.bylam u diabetologa i mialam robione ktg...czy ktoras juz go z was miala??czy to normalne ze w 32 tc sa skurcze dochodzace az do 40?????no i slyszalam serduszko mojego skarbusia jak pikalo a dochodzilo az do 155 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i te nowe szczególnie w naszym gronie:) 1) co do biustonosza do karmienia ładne widziałam na www.boboland.pl sklep wysyłkowy w Wawie 2) co do laktatora też mam zamiar wrócić do pracy, a że już mi cieknie to boję sie co będzie później:) myślę jednak o elektrycznym nuk ręcznym sie chyba trzeba trochę namachać a ten nuk kosztuje ok 200 zł w razie czego można szybko dokupić ręczny, bo już nie są drogie, 3)znajoma polecała mi majtki siatkowe takie rozciągliwe, bo te jednorazówki fizelinowe są sztywniejsze i gorzej trzymają wkładki, mówiła żeby zabrać ok 2 paczek wkładek różnie jest z potrzebami u róznych kobiet a nie w każdym szpitalu dają państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta, dziękuję;) Marta, dzięki za opinie;) ewelka- ja niestety sie nie znam, ale fajnie chyba, ze miałas ktg- wtedy mozna bardzo głośno słyszeć serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Ale laska z Ciebie jest praktycznie nie widać po Tobie że w ciąży jesteś figurki Tobie zazdroszczę. Najadłam się śliwek i chyba wreszcie będę mogła pójść do toalety hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pępka ja mam wystający od urodzenia a teraz tylko wystaje bardziej:) mam przepukline pępkową i boli strasznie jak mały kopie w pępek bo mi się rozchodzi bardziej:( mam już taki brązowy pasek na brzuchu wygląda jak brudny:) i jakoś taki owłosiony ;) i podobno mam nisko brzuch i przepowiadają mi rychły koniec:) jak znam życie to mały się zbuntuje i wcale nie wyjdzie:-D a w usg mały też miał większą główkę o 2 tyg i brzuszek tez i wagę też tylko kość udową miał odpowiednia do wieku, ale to nie ma większego znaczenia ważne, że zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwód brzucha już mierzyłam mam 110 cm! podobno dużo a czytałam ze w 9 msc to można mieć uwaga NAWET 106 cm:) więc ja już dawno przekroczyłam wszelkie granice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 110 cm w brzuchu... Dziewczyny jak to jest z ubezpieczeniem w PZU???? podobno jak w pracy takie ubezpieczenie się bierze to przy porodzie wypłacają pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... pamuiętajcie, ze obwód w pasie zmienia sie tez w zależności od pory dnia... przynajmniej u mnie- ja chyba wczoraj, albo przedwczoraj mierzyłam sie rano i miałam niecałe 100, a wieczorem juz 3cm więcej :P więc chyba nie jest to stały wymiar. Poza tym wielkość brzucha zależy od ilości płynu owodniowego, a także wzrostu mamusi i ułożenia dziecka;) tak przynajmniej powiedział mi lekarz. marta- dzieki za komplement, ale jest on niestety na wyrost. Nogi od dolu do kolan mam ok, ale wyżej, juz nie jest tak pieknie... niestety uda mi przytyły i to bardzo... ewelka- zaczynam Ci zazdrościc badania green- wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1983- jest jakies ubezpieczenie dodatkowe ale jak moj g. poszedl mnie ubezpieczyc jak bylam w 3 miesiacu ciazy to go wysmiali:) ale nie znam szczegolow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawa jestem jak to jest z tym ubezpieczeniem może trzeba do jakiegoś czasu ubezpieczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- Gable nie martw się, mój ogromny brzuch ma 115:) Ostatnim razem doszłam do 120:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubezbieczenia, to po porodzie donosisz tam akt urodzenia, bodajże pesel i ze szpitala pismo. Przynajmniej cos tak ostatnio mówiła mi księgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green już nie tak bardzo, to wtoczymy sie razem. Ostatnio nie mogłam wejśc na stół do cesarki, aż mi jedna pielęgniarka powiedziała, że takiego brzucha u mamy niebliźniaków nie widziała:) Myszka pokaż i mi:) kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłoby ciekawe ale skoro już jestem w Comercial Union ubezpieczona to chyba zmieniać specjalnie nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno im się ma więcej wód płodowych tym większy brzuch i kg po porodzie szybciej spadają. To tez w każdym razie jest przyczyna brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×