Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Pierwsza :P Nasz temat zrobił się pusty :( Wszystkie pouciekałyście czy co? Wstałam jest zimno nic mi się nie chce, a remontu ciąg dalszy ehh.. Już człowiekowi się odechciewa wszystkiego. Chyba zostanę u rodziców do środy bo wtedy mam wizytę u gina , czwartek szkoła rodzenia a piątek usg haha. Ale wszystko po kolei i sama nie wiem czy jest sens żebym wracała wogóle na mokotów i tak krążyła w tą i spowrotem jak można już tam zostać :D Zobaczymy jeszcze będę gadać z misiakiem a teraz się ubieram i jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i zmieniam tabeleczkę bo później jak zwykle zapomnę. Poza tym przytyłam kolejne dwa kg!! to już za dużo w tak krótkim czasie. Od dziś zero słodyczy bo później będzie mi ciężko to zrzucić !! NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....32.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ....Córka Joasiella........................31.......01.11......... ..........?? Kasika1........Rzeszów......33.......02.11....64+15..... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....33......04.11....62+9........ .Zmiana? agniesza26.....Lublin.........33......04.11....53 +21hehe....Olafek ewelka1234....Poznań........33......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......33.......06.11....54+9.... ....Amelka happymama....Irlandia.......33.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......33......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........32.......08.11......+14........Ali c ja karuczek....Warszawa.......31......08.11....+10......... córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......32.......09.11....53+14.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia.........31 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ ok.10...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...32........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....31.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....31.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......31.......16.11......62+13,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...31.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia dunia25....Kraśnik/Lublin...?..........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........28........20.11......66..... ....Synek bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........29........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... .....Córka Maja_21.........Kielce........28.......29.11.....64-2+4. .....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U mnie jest strasznie zimno. Nawet nie mam bluzy żadnej bo się nie mieszczę a o kurtce nie wspomnę :-(. Musze coś wykombinować bo zimno mi będzie. Ja też muszę kombinezon kupić ale różowy bo sa fajne w sklepie. I kosztują ok 45 zł.Chodz takie same przez allegro można kupić za 30 zł plus koszt przesyłki 10 zł I wybiorę chyba rozmiar 56 bo nie wiem czy 62 nie bedzie za duży. Teraz jestem u mamy a potem musze jechać do banku zapłacić rate z kredytu. Ja jutro mam wizytę i myslę że może na usg mnie zapiszą.I jestem ciekawa wogóle co lekarz powie. Bo tak to sie czuję dobrze tylko juz mam problemy bo brzuch jest duży i wagowo też źle się czyję bo to za dużo ale co zrobić. Od jutra zaczynam prać ciuszki bo w październiku chcę pokój pomalować i nowe meble kupić i od razu do nowych mebli ciuszki powkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale tu pustki przez weekend sie zrobiły :( nawet nie ma co poczytać :P ja mam kupione dwie bluzy o dwa rozmiary większe niż zawsze ale to tylko tak na teraz bo podejrzewam ze za parę tygodni będzie już tak zimno ze bluzy okażą sie za cienkie :( najwyżej nie będę z domu wychodzić :P bo kurtki na miesiąc mi sie nie opłaca kupować :P ja wczoraj zjadłam trochę bigosu i na wieczór tak mnie wątroba bolała że ojej :( w nocy kichy mi rozdęło i boli mnie do tej pory :( a najgorsze że zadnych leków teraz nie można brać :( a mięta już nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja Was wszystkie przebije,mam 121 cm w brzuszku :) nieźle! Najlepsze jest to że w żadną kurtkę się nie zapnę,może się ociepli? Ja w weekendy na kompa nawet nie wchodzę,bo mój mąż pracuje poza moim miastem i wraca do domu na piątek do poniedziałkowego poranka jest,także nadrabiamy!W sobotę robiliśmy przemeblowanie .Musieliśmy zlikwidować naszą sypialnie i zrobić tam pokój dla dzidziusia.Szkoda mi strasznie było tego ogromnego łoża,no ale na pocieszenie przywieźli nam taki ogromny pomarańczowy narożnik do dużego pokoju.Jeszcze malowanie za 2 tyg.kolory już wybrane i wszystko gotowe.My rzeczy dla dziecka to wszystkie dostaliśmy od mojej siostry,po córkach i od znajomej z usa.Mam ogromne ilości wszystkiego :kombinezony 5 szt,pajacyki ok 40 szt.,body ok 60 szt....masakra wszystko takie śliczniutkie,jak by się okazało że chłopak , to porażka,bo wszystko takie dziewczyńskie jest.Ja na razie zmykam,muszę się szykować bo przyjdzie koleżanka do mnie ,miała wesele w sobotę i przyniesie mi placki,bo nie byłam.Ale sobie pojem słodkiego,miam,nie mogę się doczekać,całą niedzielę myślałam o tych plackach :).Dzięki jeszcze raz za miłe przyjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Byłam wczoraj cały dzień nad morzem i w lesie, pogoda słoneczna i było przyjemnie. Ale jak wróciłam to nie miałam sił już nic zrobić, taka byłam zmęczona. Dziś już pochmurmo i chłodno-brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie dała. Ja byłam na weseli w 21 tyg i miałam bardzo malutki obcas i nie wytrzymałam. Tak mnie nogi bolały że cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy:D my wróciliśmy z chmielaków ale jak 3dni święta tak i przez te 3dni pogoda okrooopna:O nie wiem ile czasu mi zeszło żeby Was nadrobić w czytaniu przez zaległe 3dni tyle piszecie:) hihi ale to dobrze bo jest co czytać i ciekawe to wszystko;) w brzuszkach się pomierzyłyście więc i ja to przed chwilką zrobiłam i mam 106:P czyli nie próbuje nawet się domyślać ile jeszcze przez 2misiące mi przybędzie :D a z tymi ciuszkami i wszelkimi zakupami dla dzidka to mnie zażyłyscie co niektóre bo ja mam dopiero same ciuszki i łóżeczko a poza tym nic więcej:P mam nadzieję,że się wyrobię ze wszystkim :P pogoda dziś u mnie ładna nie za zimno nie za ciepło tak w sam raz nawet słonko się przebija:) w środę jadę do lublina na wizytę nareszcie bo juz się nie mogę doczekać,na usg też liczę bom cciekawa baaardzo jak tam mój Kubuś się rozróśł;) i czy to na 100% jeszcze chłopczyk a wszystkie ubranka niebieskie głównie:P do tego wiozę wyniki badań także tego z piciem glukozy to też ciekawa jestem czy jakaś cukrzyca mnie się nie czepiła w ciąży..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia a wyniki tej glukozy jakie masz?? bo ja niestety musze badac sobie cukier 4 razy dziennie i mam diete przypisana na to ale z tego co zauwazam to wyniki mam w normie tylko raz z tego mi wyskoczylo 177 ale to chyba po chlebie przennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem Kochane;Beatko- zdziwisz sie może, ale wytrzymałam w butach na 8-centymetrowych obcasach;) bawiliśmy sie do 1 w nocy i nawet tańczyłam troszeczke, chociaż moj mąż bał się, że zacznę rodzić 140km od domu;) ludzie patrzyli na mnie i sie usmiechali;)ale co tam;) o 1 poszliśmy spać, bo czułam sie troche zmeczona... no i oczywiście miałam pojeść pysznych rzeczy, ale jak zwykle na weselach- nie pojadłam za bardzo... chociaz moze to i dobrze;) w Warszawie zimno... ja tez nie mam co na siebie włożyć... nie wiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mysza gratuluje że wytrzymałaś. Ja byłam wtedy na pół metku więc troche potańczyłam sobie i to przez to a poza tym ja mam płaskostopie więc nie dla mnie są buty na obcasie. Wiecie co? Ja bym już chciała aby był już koniec ciąży bo jest mi już naprawdę bardzo ciężko. Najgorzej jest z oddychaniem bo bardzo często nie umiem już tchu złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze, że ja nie czuję się tak źle... wprawdzie jest mi trochę ciężej niż normalnie, ale jeszcze nie narzekam. Najgorzej jest mi chyba w nocy... wszystko mnie boli i trudno mi sie w nocy oddycha. Mam taką jakby sapkę. Nos zapchany, śluzówki wysuszone i chyba mam za nisko głowę. Dzisiaj spróbuję położyć się wyżej. MOże będzie lepiej. ale pomimo tego, tez chciałabym już chyba miec tą ciążę za sobą... chciałabym już mieć małą przy sobie;) jak tak piszecie o tych ciuszkach dla Maluchów, to ja tez chyba policzę to wszystko...ale ja nie mam az takich ilości. ZObaczymy. dzisiaj musze posprzątać mieszkanie, chociaz strasznie mi sie nie chce... poznej moze jeszcze zajrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero policzę jak będę prasować bo on jutra pranie mnie czeka chodź za fajnej pogody nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka no właśnie jeszcze nie odebrałam wyników z Luxmedu bo bym pewnie tu napisała z zapytaniem Was jakie są ale odbiorę je jadąc do gin.na wizytę po drodze ale i tak napiszę w środę jak wyszły i co powiedział lekarz,poza usg może mnie jeszcze zbada :O nie cierpię latać na tych samolotach ale przez te ost.moje bóle w dole mocne i twardniejący brzuch jak mu powiem to zechce mnie zbadać i zobaczyć co tam się dzieje,jeszcze czeka mnie wymaz na posiew znowu bo ost. czopki mi nie wypleniły tego cholerstwa jakiejś bakterii i ost.dostałam inne i mam wielką nadzieję,że te pomogły bo się załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! Ja dalewj leze teraz przyniesli mi lozko polowe z piwnicy wiec moge sobie do was popisac i was poczytac wlasnie nadrobilam zaleglosci:) u mnie dalej w domu remont wiec nadal siedze u moich rodzicow teraz moj maz jest na etapie kladzenia kamienia na sciane i malowania jadalni!dzis nam skonczyli klasc tez plytki w lazience, ja postepy pracy ogladam tylko na zdjeciach:)maz pstryka a ja pozniej tylko osadzam:) dunia25 wyniki z luxmadu mozesz odebrac przez internet na tej kartce co daja do odbioru wynikow masz adres strony www.jak masz drukarke to mozesz sobie od razu wydrukowac:) mysza no to podziwiam cie za te buty:) Tak jak mowilam teraz to juz przytyje nie wiem ile:)moja mama jest maniaczka kuchni(chociaz po niej nie widac zadnych zbednych kg) w niedziele nagotowala flaczkow, rosolek, rybke po grecku, zrobila pyszny obiadek, karpatke, salatke z pekinki i kurczaczka a ja tylko jadlam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam u ginia już ważę 73kg ! ale w brzuchu z 110 spadło na 103:( ale to zależy od pory dnia. mam straszny pier...lnik w domu:( tzn skutą podłogę w tzw sypialni wszędzie pył i cement. dziś chyba wezmę się za lekkie porządki, bo już nie daje rady w takim bałaganie żyć. mam pytanie: jak radzicie sobie ze zgagą? już nic nie pomaga a pali strasznie. zaczęło mnie wszystko swędzieć mam zrobić transaminazy, czy to przypadkiem nie cholestaza. i muszę iść na konsultację do chirurga bo mój pępek nie wytrzymuje napięcia i się rozchodzi:( mały jakoś leniwy ostatnio aż się zastanawiam czy tyle śpi czy za mało miejsca:) co sądzicie na temat spania z dzieckiem? mój P się upiera że tak będzie lepiej ja nie bardzo jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam z nią kontaktu a szkoda. Wróciłam z zakupów chcialam sobie kupić jakieś ogrodniczki ciążowe ale kurcze dupa nic nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja sie tak wlasnie zastanawiam czy moge czy nie moge sie doczekac porodu, bo z dziewczynka- to jakos sobie wyobrazalam opieke, ale z z chlopcem- sama nie wiem,jakies mam watpliwosci,ze na ciape go wychowam:) ale tu bedzie zadanie dla g., ciekawe jak to bedzie:) no i boje sie tych nieprzespanych nocy i problemow, ktore moga nastapic, no ale nie musza. I z jednej strony nie jestem chyba gotowa, z drugiej chce bardzo urodzic i zobaczyc malenstwo, a z trzeciej strony jest mi strasznie ciezko juz z tym brzuchem. Co do pomiarow brzucha to jasne, mozemy je wpisac w tabelke, tylko,ze musimy ustalic kiedy sie mierzymy rano czy wieczorem:) wlasnie, trzeba sprawdzic jaka jest roznica miedzy pomiarem \"na plaski brzuch\" a tym wieczornym mega. Jestem na etapie opracowywania nowej strategii na rozstepy skoro mustela i fissan i reszta dziadostwa zawiodla:) I szukam skutecznego specyfiku na celulit,ktory moze stosowac kobieta w pologu i karmiaca:) Jak cos wam wpadnie w rece to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable ja z balsamów to na rozstępy od początku ciapie się balsamem ElastQ z apteki i oliwką na rozstepy z rosmana i nie mam do dziś sani jednego prążka tzn.rozstępu nigdzie a dziwne dla mnie bo kiedyś przy moich zaburzeniach hormonalnych,mam pco,przytyłam nagle sporo i wtedy wyszło mi troszkę rozstępów choć dziś są niewidoczne już a teraz w ciąży przytyłam sporo więcej niż wtedy i nie pojawił się rozstęp żaden:) do tego na celulit używam Vichy Lipometric ten wyszczuplający i choc od tego przytycia mam celulit masakryczny i niewiele mu pomoże teraz bez odchudzania i diety to zawsze tam coś skórę jakoś przygotowuje a ja bynajmniej jakoś tak psychicznie czuję się lepiej że coś kolwiek dbam i nie czuje się zapuszczona mimo nadmiaru kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u gina i maluszek lezy juz glowka do dolu.sluchalam dzis znowu bicia serduszka i ogolnie z sercem jest wszystko ok,co mnie bardzo cieszy.szyjka mam skrocona o 1 cm ale jest ok ogolnie.no i przytylam 600 gram co razem daje 11,5 kg a w obwodzie mam 122 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja też nie mam sie w co ubrać, Wczoraj mąz już zapalił w kominku, bo zimno brrr Może wieczorem wniesiemy łóżeczko?! Zobaczymy Całusy dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolałabym kupić teraz jakiś sweterek, ale taki, żeby mi jeszcze służtył po ciąży. Też się chyba rozejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×