Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Vanilka dla pocieszenia powiem Tobie że ja nie umiałam parkować tyłem a na egzaminie wyszło perfekt!! łuku też się troszkę bałam ale za pierwszym razem się udało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tyle tylko dlatego że najpierw sporo schudłam. tak to juz bym 75 dobijala :P my na azie nie mamy fotelika. nie wiem sama jaki lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
**Vanilka** trzymam kciuki,na pewno wszystko będzie dobrze:)Ja mam egzamin 8 października;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z bazą jest dwa razy droższy tylko że napewno jest wygodniejszy. Ale nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ale się opłaca. Nie trzeba za każdym razem się wyginać z tymi pasami męczyć a tak wsadzasz dziecko do auta i nie wpuszczasz do środka tego zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam fotelik do 13 kg starczyl tylko na 4 mce,potem maly sie w nim nie miescil. Dobrze ze sie nie pozbylam tego sprzetu to nie musze teraz kupowac:) co do jazd-pamietam ze na egzaminie 1 raz w zyciu wjechalam bez problemu w zatoczke:D i do dzis nie umiem tak parkowac hihi ale wtedy mi sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Trzeba dobrze poszukać bo ja tylko tak wybrałam. A różnice w cenach sa straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten najtańszy tańszych nie ma a opłaca się kupić za taką cenę. Jak mąż mi pokazał jakier recaro foteliki które chciał kupić to mi szczęka opadła jak cene zobaczyłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybieramy nie ze względu na cenę a na jakość ważne żeby dziecko w razie wypadku było bezpieczne. A że dużo jeździmy to chyba na ten się zdecydujemy. Jak ktoś mało jeździ baza będzie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam najbardziej zależy na tym żeby miał porządną wkładkę dla niemowlaczków, żeby główka była dobrze trzymana przy uderzeniu bocznym, a takie przecież częściej się zdarzają niż czołowe. a czy z bazą czy bez to już mniejsze znaczenie ma. myśleliśmy o takim w kolorze zielonym, albo pomarańczowym. http://www.berber.pl/nowestrony/carlo.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie mało jeździmy. Jak co to tylko do mojej mamy a do niej mam 7 km więc mi nie zależy na bazie tylko aby był odpowiedni dla noworodka. A teraz będę jeść obiad a dikładnie barszcz czerwony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i mi wcielo:( znowu mam 1kg na plusie:)takrze przybylo mi juz 22kg:)ale ja sie bardzo dobrze z nimi czuje w koncu jestem pyzata tylko moglaby byc troche dupcia mniejsza:)a rozstepy mam straszne na puldupkach mimo ze sie smaruje i dlugo wczesniej smarowalam to i tak sa i to takie sine na grubosc malego palca!:) wczoraj mialam dokonac pierwszego zakupu na allegro dla dzidka ale jakos nic nie kupilam:(moze dzis cos kupie:)! POwodzenia na egzaminie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata1987 masz dokładnie tyle wzrostu i wagi co i ja dokładniusieńko:) Agnieszka ja do tych 22pewnie też jeszcze dobije choć już mi cholernie ciężko a że mieszkam w domku piętrowym to z dołu na górę aby wyjść dostaję już zadyszki i męczy mnie to mocno ale coś tam ruchu nie zaszkodzi:) Mój wczorajszy link nie otwiera się dlatego napiszę że to paciorkowiec i jeśli podczas porodu matka i dziecko nie otrzymają antybiotyku natychmiastowo noworodki umierają m.in na sepse:O bo rodzac się dziecko zaraża sie od razu od matki :O ja po tym wszystkim co wczoraj na ten temat wyczytałam jestem potwornie wystraszona i umieram ze strachu o mojego Kubusia jak to będzie a swoją drogą jestem wściekła na swojego gina że nie uświadomił,nie wytłumaczył co to mam i jutro na wizycie mu powiem co myślę,dobrze,że chociaż dawał skierow.na wymaz z pochwy bo tyle noworodków umiera właśnie dlatego że gin.nie robią wymazów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia bądź dobrej myśli. Napewno okaże sie że wszystko jest ok. Wiadomo że każda mama martwi się o swoje jeszcze nienarodone dziecko. Ja tez tak miałam myśląc że moje dziecko ma za duzą głowę do swojego wieku a lekarz mi powiedział że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia gdyby tyle dzieci rodziło się i umierało zaraz po porodzie przez tą zaraze to te badania byłyby obowiązkowe. Spokojnie nie panikuj i poproś lekarza o skierowanie na te badania albo niech tobie zrobi sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×