Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

no my mieliśmy wczoraj lepić ale nie wyszło i tylko farsz zrobiłyśmy, a dziś sama z tym zostałam. i to też na moje prywatne życzenie te pierożki robione są :D już sobie schowałam do woreczka pierożki na jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez najbliższy czas nie planuje wizyt u fryzjera hehe. Mam tak krótkie włoski że czekam aż mi odrosnał nie farbuje nie obcinam niech będą takie jakie są... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu przeszla mi faza na paczki i dobrze bo czasami to juz normalnie po nocach mi sie paczki z budynem snily:)nie wiem czy wy tak macie ale ja czasami mam problem ze snami nieraz sa tak realne ze ja mysle ze to naprawde bylo:)ostatnio mowie do mamy internet wam odlaczaja slyszalam ona mowi ze nic ne wiem i chyba nie w koncu zaczelam sie zastanawiac skad wogole ja to wzielam a okazalo sie ze mi sie wlasnie snilo ze mama mowila ze im internet wylacza:)nie wiem moze juz od tego lezenia mi sie cos z glowa robi:)hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam teraz pasemka i podcięłam, nastepnym razem kolor nałożę pewnie na chrzciny, zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika ale ci suuper ja odrosty mam juz na pol glowy:(ale co tam i tak nigdzie nie chodze!niech Ja tylko wstane to sie wezme za siebie:)znajac zycie to pewnie nie za bardzo bedzie czas! 15pazdziernika moja babcia wraca do nas takze narazie mama z nia posiedzi do momentu jak urodze a potem bede miala swojego dzidka do opieki i moja babcie w sumie dwoje dzieci tylko jedno 85lat bedzie mialo i wieksze pampersy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNIESZA26-ja tez Cie podziwiam,nawet nie majac dziecka chyba bym sie nie podjeła opieki nad starsza osoba-to wykańcza psychicznie i jest bardzo ciezkie fizycznie-podziwiam Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wróciłam właśnie z 2-godzinnego relaksu u kosmetyczki. Zafundowałam sobie zabieg nawilżający na twarz- aj cudownie. CO do posiewu to ja chyba prywatnie zrobie, bo ja też przez ostatnie 2 miesiące tylko globulki wiadomo na co zażywam dowcipne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdałam!!!:))) ciesze sie strasznie:)) buziaki dla was dzieki za mile slowa od was to chyba dzieki im zdalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymałam kciuki -opłacało sie:)))gratuluje-prawo jazdy daje duzo wolnosci,szczegolnie przy dziecku,nie bedziesz uzalezniona od nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Vanilka superrrrrrrrr GRATULUJE :D opowiedz coś więcej ... Tak dobrze Ci poszło czy brzuszek troszkę pomógł? :D Ja zdawałam w 5-tym miesiącu i poszło mi OK, ale brzusio chyba pomógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka ja też gratuluję prawko to dobra rzecz tym bardziej jeśli uwielbiasz 4kółka i jazdę;) ja mam prawko od 99roku swojego golfika3 i śmigam do dziś mimo brzuchalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia25 - ja bralam od razu doustnie amoxycyline przez 7 dni (do dzis), a teraz bede brac jeszcze inny antybiotyk, tez doustnie, niestety zadnych globulek nie biore....tylko mam zapobiegawczo wziasc nystatyne lub natamycyne a jak w posiewie sa grzyby - to dobra jest natamycymna przy porodzie koniecznie powinni podac dozylnie antybiotyk ja mam nadzieje, ze po 2 antybiotykach pozbede sie tej bakterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mialam tylko cytologie w ciazy robiona jesli chodzi o wymaz ale tam o zadnych grzybach lub infekcjach w moim przypadku nie bylo mowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprodukowalam sie i zwiesil mi sie komp wiec teraz bede pisac na raty😠 Marta nasz fotelik wazy 2,2 kg, nie wiem czy to duzo czy malo, ale jak sie wsadzilo kilkukilogramowe dziecko to lekko dźwigac nie bylo;)Olaf byl bardzo duzym chlopcem,majac 4 mce juz sie nie miescil w fotelik, za to synek kolezanki majac ponad rok spokojnie w nim jeżdzil(ale ten z kolei byl szkapinka) z podstawka bym jednak nie kupila bo jezdzimy 2 samochodami i nie chcialoby mi sie ciagle przekladac.Teraz dla Olafka mamy 2 foteliki... a tak poza tym gdybym teraz miala kupowac fotelik to pewnie wynalazlabym cos innego, choc na tamten nie narzekalam(kupil go maz jak bylam w szpitalu) co do chrztu to my z mezem jestesmy niewierzacy wiec nie bedziemy chrzcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie robił cytologi bo przy każdej wizycie coś tam stwierdzał i dawał globułki może teraz go poproszę o wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego paciorkowca lub innej cholery to nie sądzę że cytologia wykaże bo to co innego posiew wymaz to typowe badanie mikrobiologiczne na obecność samych tylko grzybów,drożdżaków jakiś pałeczek gram ujemnych czy coś w rodzaju coli itd. się robi a cytologia cytologią ma za zadanie sprawdzić co innego m.in raka szyjki macicy itp żadnych unnych u mnie nie wykryto bakterii czy czegoś innego ale już wolałabym mieć np.taką grzybicę którą idzie szybko wyleczyć raz na zawsze a tego paciorkowca ciężko wyplenić i raczej się z nim żyje jak mówi pacjentkom większość gin.z tego co wyczytałam bo nie daje żadnych objawów ani dolegliwości,jedynie jest niebezpieczny wręcz śmiertelny dla takiego nowrodka który zakaża się nim przy porodzie od matki a jeśli się nie jest w ciąży nawet go nie leczą.Co ciekawe jeszcze mając to cholerstwo wywołuje przedwczesne skurcze coś ma do szyjki i wiele rodzi w 36tyg. może i stąd były teraz te moje skurcze i bóle ostatnio ale to jutro na wizycie się okaże czy to aakurat to je wywołuje u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... tak Was czytam i normalnie włos mi sie na głowie jeży... nawet nie wiedziałam, ze taki gronkowiec moze byc taki straszny... pogrzebałam troche w swoich badaniach i znalazłam wyniki posiewu, które lekarz mi robił na początku sierpnia, gdy miałam problemy z bolącym brzuchem. Na całe szczeście nie znalazłam tam takiej nazwy. Odetchnęłam z ulgą... z tego co sie dowiedziałam, niestety nie mozna tego gronkowca wykryc podczas cytologii. Trzeba zrobić posiew. mam dzisiaj lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×