Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

karuczek super, tylko jak ty ten pedicur zrobiłaś :) ja mam problem żeby skarpetki ubrać :P :P :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka srednia z ostatnich 12mc poprzedzających L4 wypłacane przez ZUS. Np jeśli L4 za cały wrzesień masz mieć z ZUS to średnia za 12mc wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dupy takie z zusu bo ja w zeszlym roku pracowalam za 300 zl w miesiacu to dostane grosze chyba ze zobacze jak przyjdzie z zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to tylko pozory :) Te zdjęcie zrobiłam z góry zrobię normalnie to widać że mam większy brzuch :) Z tej perspektywy i w dodatku lustrzane odbicie zmniejszyło mi brzusio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymamo-cudem:)))-zajeło mi to godz! pamietajcie żeby juz nie malowac paznokci kolorem,można odzywka-do porodu trzeba miec niepomalowane-położnicy zwracaja na to uwage,bo gdyby sie\'coś\"działo to zasinienie \"idzie\" od końców palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuczek - pedicure robimy przed porodem ...ale zmywamy lakier...niestety przy porodzie kolor paznokcia np fioletowy oznacza niedotlenienie i jest ważną wskazówką dla lekarzy. Ja nigdy nie mam zmytego lakieru ale teraz zrobiłam wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaraz i ja sobie policzę z ostatniego roku średnią :D Wgrałam foty na naszą stronkę te są odpowiednikiem tego jak wyglądam hihi nie przekłamują :D A fryzurkę taką mam juz od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no marta to policz sobie srednia z ostatniego roku i napisz czy sie zgadza teraz z sianem jakie dostajesz od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dostałam dopiero za 7 dni kase więc jeszcze nie mogę powiedzieć czy się zgadza. Ale gdyby tak wypłacali ile teraz za cały miesiąc jak policzę to by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w danym miesiącu ostatnie 7 dni wychodziło że zus mi musi już wypłacić :) bo przekroczyłam 33 dni zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to podobnie u mnie :) ja jestem juz na zusie od 23 lipca ale sie dziwie ze nie wyplacili ci regularnie wszystkiego abys teraz normalnie dostawala co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka bo ja miałam problem ze zwolnieniem było źle wypełnione teraz powinno wszystko pójśc po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha a skąd twój lekarz wie że masz niedotlenienie cukrów prostych? Miałaś jakieś badania robione w tym kierunku czy jak? Opisz mi wszystko jak byś mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce:D:D:D ja niedawno wróciłam z lublina:) usg4d zrobione ale niestety synio (na 99%) nie chciał za nic pokazać twarzyczki,śmieliśmy się wszyscy że się wstydzi:P mąż wszedł standardowo jak zawsze i nawet moja babcia weszła:) no i co kochane wam powiem wg wszelkich pomiarów Kubuś powinien się urodzić za 4tygodnie !!!! waży 2415kg i to 34,2 tydzień i czemu wcześniejsze usg nie stwierdziło że maluch za duży jak na tygodnie podane do tej pory;) wszystkie pomiary super i zdrowa duża dzidzia jak to lekarz powiedział ale mimo wszystko szkoda mi że nie dało zobaczyć jego buzi:O jest już ustawiony główką w dół.. doktor wyprawiał ze mną różne warianty żeby odsłonił rączki i pokazał buzie,kładł mnie na jednym boku potem na drugim,ruszał mi brzuchem we wszystkie strony,naciskał wyciskał aż bolało naprawdę ale niestety drań i łobuz nasz ani myślał się odsłonić:D na ten mój żal lekarz pow.żeby się nie przejmować bo chce tylko rodzicom tym niespodziankę zrobić a sama zobaczę go już za 4tyg. czego był pewny.Ja się tak tym zszokowałam i wystraszyłam że wracając dokupiłam wszelkie brakujące rzeczy dla dzidzi i mnie i poszło prawie 400złoty :O w realu kupiłam m.in pieluszki hagisy 80szt. na początek do szpitala wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena jak to nie mozna miec majtek po porodzie??? smiesznie to zabrzmialo :D , ale co masz na mysli ??kilka godzin zaraz po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol zależy od szpitala. Czasami nie można wcale mieć, czasami można. Od biedy najlepsze są te z włókien naturalnych, takie siatkowe majtki poporodowe, a nie sztuczne, takie jakby foliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi tu o gojenie się krocza po nacięciu, niektórzy lekarfze i pielęgniarki każą mieć sam podkład bez majtochów, ale nie wiem jak to ma się trzymać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie anabelko masz rację o to właśnie chodzi!!A jak ten podkład ma się trzymać to nie mam zielonego pojecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba nie tych zakazów z tego co się orientuję, ale ja kupiłam sobie te siatkowe z włókna, nie z folii, bo przepuszczają powietrze i podobno lepiej się wszystko goi. MarzenaMol wyobraż sobie, że chcesz iść siusiu zrobić... Nie wiedziałabym jak się ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata...
Cześć dziewczyny :) Do szpitala, to kupcie sobie w aptece takie siatkowe majtki i zakładajcie je razem z grubą podpaską tylko wtedy, jak trzeba będzie pójść gdzieś. Najlepiej jednak resztę czasu z gołym tyłkiem na podkładzie ligninowym w łóżku siedzieć, bo lepiej goi się krocze. Jak nie będziecie nacinane i nie popękacie, to w ogóle nie ma problemu. Trzeba tylko często podkładki zmieniać i po sprawie. Ja mam termin na początek listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×