Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

kurna coraz gorzej sie czuje. Mialam zamiar wysprzatac chalpe, pomyc okna itd a tymczasem moj dzien wyglada tak: ogarne mieszkanie, ugotuje obiad, popiore cos tam, poprasuje, zalicze spacerek, zakupy-i koniec, jestem wpompowana!! ciezko mi sie oddycha jak diabli!!normalnie czasem to az sapię:O dobrze ze chociaz pies wybyl z domu (poszedl do babci ) bo chyba bym oszalala z 40 kilowym malamutem i dwojka dzieci na 40 metrach kwadratowych!!! :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff ja przy wadze nic nie zauwazylam a co do posiewu to powinna cie chyba skierowac jak bys chciala tylko ciekawe czemu ten moj dupek tego nie zrobil heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia mnie tez swedzi...w tej ciazy mam non stop jakis stan zapalny:O pewnie dostane nystatyne bo tylko to mi pomagalo:( lekarka zalecila mi tez irygacje z tantum rosa ale wkurwialo mnie to i sobie darowalam...:O stosowalam tez paleczki kwasu mlekowego (latovaginal) ale to raczej dziala profilaktycznie bo tez mnie nie wyleczylo..jedynie ta nystatyna:( pytalam lekarki skad te dziadostwa sie biora a ona na to ze w ciazy to jest niestety czeste:O zapytam jeszcze jednej kolezanki z wrzesniowek bo kojarze ze ona cos stosowala...tzn bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety podczas ciąży to normalka,że ma się ciagle różne zakażenia,albo grzybki albo inne jakieś :(. Udało mi się wrzucić swoje foty w końcu na Waszą stronkę. Tylko proszę się nie naśmiewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia26 wiem, że cena dość wysoka, ale w porównaniu do tych zwykłych wydają mi się lepsze, są tak profilowane w kształt litery U, a nie jak te zwykłe belli np proste, do tego dopasowują się do Twojego kształtu, więc pomimo ceny kupiłam tę paczkę 30 szt. każdy je zachwala, a i na pierwszy rzut oka wydają się dużo lepsze, ale jak jest okaże się w praktyce za kilka tygodni :) ewelka1234 to badanie to dokładnie cytologia złuszczeniowa szyjki macicy. Tam podają Ci ogólną ocenę, jakość rozmazu, jakość komórek, zakażenia, czy masz np. grzybiczne, bakteryjne, wirusowe, czy pierwotniakowe i tego typu kwestie i właśnie u mnie gin powiedziała, że mam jakiegoś grzybka i jakiś stan zapalny, ale wylecze go dopiero po porodzie, bo teraz dziecku może zagrozić, ale jak już wspomniałam, nie mam żadnych kompletnie objawów tego :/ W sumie to dobrze, że mi tam nic nie dokucza :) Daff Ty też masz mały brzuszek jak na ten tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja się na tym dokładnie nie znam, ale pisałaś coś o tym, że nie masz grzybków w dupci, a materiał do cytologii pobiera się z innej części :) więc już sama nie wiem, może Cię źle zrozumiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak, jeśli o pochwę to co innego, z tego co wiem to jest jedna ale w różny sposób są wyniki podawane, zalezy od tego gdzie była robiona i przez kogo. Ale ogólnie chodzi o to samo, bo cytologia ma na celu okreslenie stanu tego wymazu, który jest pobierany, więc skoro np. u mnie wykryto grzybka, to chyba zawsze sprawdzają to samo, a nie wiem dlaczego ktoś mówil, że nie da się tego określić z cytologii jak pisałaś, bo u mnie mam normalnie wszystko wypisane. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz czyli moze ktos nie byl do konca poinformowany i tak palnał ze nie mozna stwierdzic z cytologi,ale teraz juz wiem co innego i jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmall
Ja też prosze o link do storny ze zdjeciami. Ciekawa jestem jakie macie brzuszki bo mi się wydaje że mój jest duży. Napewno jest na tyle duży że założenie skarpetek czy butów to już nie zły wyczyn :-) Ja już miałam robiony wymaz ale wyniki bedę miała przy kolejnej wizycie w następny czwartek mam nadzieje ze nic tam sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jezeli np. mam teraz jakas bakterie czy tam grzybka to moze to zle wplynac na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mieszkam w anglii i wizyty mam z polozna i mialam dzisiaj ale narazie jest ok.. w sierpniu mialam grzybka ale dali mi tabletki dopochwowe i wyleczylam ale nie wiem czy tak do konca.. czy jeszcze cos nie zostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaaa czytałam gdzieś dzisiaj, że jak ma się np paciorkowca gr B to podczas porodu trzeba podać penicylinę, żeby dziecko się nie zaraziło. I podobno najgorsze są zakażenia do 85 dnia ciąży, jeśli do tego czasu lekarz wykryje coś poważnego tj. toksoplazmoza, różyczka itp, to może być groźne, później już raczej nie, ale nie wiem ile w tym tak naprawdę prawdy, bo czytałoam gdzieś w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zajrzalam na stronke- Zaczatowana, jaka Ty szczuplutka:) tylko brzuszek urosl:)jak urodzisz to nie bedzie sladu po ciazy:) Patunia kogos mi przypominasz ale nie wiem kogo:) Masz bardzo sympatyczna buzke:)Brzusio fajowy:) Anabelko rzeczywiscie masz maly brzuszek. Widac taka Twja uroda:) Beatko Twoj dosc spory:)I fajne zdjecie kolo kompa hihi widac czym sie mamuska zajmuje;)pisaniem na kafeterii;) Kasiula swietne zdjecie z wystajacym brzuszkiem:D..z szafy?:P Karuczek sliczna fotka. Jestes bardzo fotogeniczna, ale pewnie o tym wiesz:) Patunia co do stanow zapalnych to ja mam co 2 mce. Wylecze a potem czary mary i jest z powrotem..:O nigdy w zyciu tak nie mialam,.Licze na to ze po porodzie wszystko sie unormuje. Ta moja kolezanka jeszcze sie nie odezwala..tylko ze skoro mieszkasz w Anglii to nie wiem jakie specyfiki sa u Was dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze nastepne zdjecia- Kaczucha Ty tez nie masz duzego brzusia:) Agatko widze ze pranie i prasowanie w toku:)Brzuszek tez chyba masz nieduzy,goly to chyba zawsze sie jakis wiekszy wydaje:) Trzeba sie nacieszyc tymi naszymi brzuszkami bo niedlugo bedzie nam ich brakowalo(od czasu do czasu) a przede wszystkim kopniaczkow;) Ja nie planuje wiecej dzieci wiec to moje ostatnie 4 tygodnie ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla slicznie wygladasz:)az cala promieniejesz:) ja juz poprasowalam, pranie sie konczy, teraz czas wziac sie za obiad...obowiazki kury domowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieńdoberek ranne ptaszki:D u mnie leje od świtu,paskuuudaaa. Zaraz ja postaram się wkleić swojego brzucha na naszą stronkę:)NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....36......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....36.....01.11....56+12...Inga /Bianka/Eliza? Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+15........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......35.......06.11....54+11,5.. .. ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? magmall........Warszawa....34.......16.11......62+11.... ..Zuzia bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...33.......17.11......69+9........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i3dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa..32......27.11.....49+6... .......Syn Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zerknelam teraz na tabelke i widze ze Karolinka mieszka niedaleko bo w Gliwicach:) no nic, ide,...ale mi sie nie chce!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja muszę założyć konto i się zalogować na garnku żeby móc wstawić zdjęcie prawda???? założyłam ale link aktywacyjny długo nie przychodzi(pisze,że może z kilkudniowym opóźnieniem przyjść:O) więc prędko fotki pewnie nie wrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×