Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej ale piszecie nie nadrobilam zaleglosci bo duzo tego, moj maluch chory nie chorowal od poltora roku i wkoncu go dopadlo ...jest marudny ze ciezko z nim wytrzymac i jeszcze energia go rozpiera juz nie mam pomyslu na zabawy dunia wszystkie mamy wspolny ligin i haslo wiec nie musisz sie logowac osobno :) moja mala kopie juz dosc mocno az boli a pisalam ze jest delkiatna:D poytrafi dac takiego kopa ze az kwicze:D pomiedzy zebrami mam jakas gulke ktora boli przy dotykaniu nie wiem co to ??? w piatek mam wizyte u poloznej wiec zapytam moze sie cos poprzesuwalo mam nadzieje ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak jak mówiłam wczoraj już czasu na wejście nie miałam. jakoś mi poszło na mieście. kupiłam sobie śliczne spodnie i bluzkę na obronę :D bardzo mi się podobaj ą a i R był zachwycony zwłaszcza bluzką, no i tym że nie wydałam aż takiej fortuny :D wiem ze dużo, ale nie aż tyle żeby było tego strrrrrasznie dużo :) co do mojego prania i prasowania to to co na zdjęciu widać to normalne pranie jest, nie dzidziusiowe. po prostu padało i musiałam przynieść rzeczy z balkonu :P teściowa od rana mi truje że mam firany poprać i okna umyć bo już czas przed zimą! noż do jasnej choroby czy ona naprawdę nie rozumie że nie mogę teraz!!! podczas ostatniego usg wyszło ze mam szyjkę długą na 23mm i mam się oszczędzać żeby choć do 36 tyg donosić dzidzię a ona mi tu o firankach ględzi. oj aż się wkurzyłam. powiedzialam jej że wypiorę a i owszem ale za 3 tygodnie nie wcześniej! nie będę też okien myła bo zdrowie i życie mojego maleństwa jest dla mnie ważniejsze niż zdanie sąsiadów. obraziła się i wyszła. ciekawe tylko czy zapamięta to co mówiłam czy za 5 minut przyjdzie znów :P dziękuję bardzo za życzenia :) co do brzusia to usłyszałam wczoraj że mam malutki ale mi się wydaje że wcale taki mini nie jest :P poza tym mam takie wrażenie że mi się opóścił :( jakoś lżej mi się oddycha i mam wrażenie że dzidzia zaraz wypadnie :( w moim przypadku to niedobrze :( jutro mam wizytę to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja dziś ostatni dzień w starum mieszkaniu, jutro zdaję klucze i będę spędzać następne 2-3 tygonie na emigracji ( znaczy u mamy) bo w tym czasie nastąpi remont nowego mieszkania. Jej żeby tylko synek się nie pospieszył. Wszystko to mnie stresuje. W tym czasie zajmę się wyprawką i torbą do szpitala. Dziewczyny czy Wy też cierpicie na bezsenność. Dośc, że "tyram" w trakcie przeprowadzki to jeszcze nie śpię. Bardzo zmęczona jestem. Aneta 30 gdzie TY? Pozdrowienia dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjątka dodałam już i ja:P Mała Agatko to podziwiam Twoją cierpliwość bo ja na takie coś jakbym jej dowaliła to by na pewno nie odzywała się duuużo dłużej:P już tak mam że walę zawsze prosto z mostu co myślę i inaczej nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a dzisiaj mi się śniło że aneta urodziła już dzidzię i dlatego się nie odzywała :D ale tak na prawdę to mam nadzieję ze nic się nie stło i anetka odezwie się do nas za chwilę :D co do teściówki to to jest taki typ człowieka cokolwiek nie powiesz ona wie swoje, jakkolwiek bym nie zareagowała to ona za chwilę przyleci i znów truć będzie :( a najlepsze jest to że ani razu się nie zapytała jak ja się czuję, jak tam rośnie maluch czy cokolwiek w tym stylu! a ostatnio jak robimy przemeblowanie w pokoju to jedyne jej pytanie było....gdzie będzie stał telewizor!!! nie gdzie postawimy łóżeczko, czy coś w tym stylu, tylko o ten piep...telewizor zapytała :O jakbym ja miała czas olądać tv zwłaszcza z malutkim dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia26 męża nie obudziłaś robiąc zdjęcie :P ? Fajny ten Twój brzuszek. Zaczatowana też fajnie wygląda, bo ma taki duziutki i wystający, przynajmniej się nacieszycie brzuszkami, bo mi już pewnie dużo nie urośnie. :/ Stwierdziłam wczoraj, że z praniem jeszcze poczekam aż dokupię reszte rzeczy, bo nie ma sensu prać 10 razy po trochu, tylko raz a porządnie, żeby wszystko na raz, a nie na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....36......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....36.....01.11....56+12...Inga /Bianka/Eliza? Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+15........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......35.......06.11....54+11,5.. .. ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........34.......11.11.....58+12.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? magmall........Warszawa....34.......16.11......62+11.... ..Zuzia bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...33.......17.11......69+9........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i3dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa..32......27.11.....49+6... .......Syn Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka z cytologi można wykryć grzyba, ale paciorkowca nie wykryją a to już nie jest grzyb. A to co wykrywa tego paciorkowca to jest wymaz z szyjki macicy i nie ma nic wspólnego z cytologią. Dunia ja za swoje podłady (10sztuk) płacę niecałe 4 złote. Bella podkład dla dzieci tak się to nazywa. Ale kobiety używają tego jako mega podpaske dobrze chłonącą :) Patuniaa jeżeli swędzą Ciebie okolice pochwy powinnaś mieć jakieś globułki które napewno zniszczą grzybka. Można też samemu sobie robić takie nasiadówki w ziołach, które można kupić w aptece. Są to z kory dębu zioła to trzeba ugotować i później odstawić żeby wystygło odcedzić korę i w tym posiedzieć :) Ja wypróbowałam i nie żałuje do dziś jest super. Zero grzybów i różnych przypadłości :) A jeżeli chodzi o grzyby podczas ciąży jeżeli ich się nie leczy potrafią zarazić dziecko, moja koleżanka tak miała olała i dzidzia miała jakieś bakterie przez to. Agatko współczuje teściowej że tak musisz się z nią użerać ehhh... NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....36......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....36.....01.11....56+12...Inga /Bianka/Eliza? Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+15........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......35.......06.11....54+11,5.. .. ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........34.......11.11.....58+12.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...34........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? magmall........Warszawa....34.......16.11......62+11.... ..Zuzia bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...33.......17.11......69+9........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i3dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa..32......27.11.....49+6... .......Syn Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ No a co się dzieje z Eluś, maminką i mają_21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ jokasta ja mam własnie ten problem ze spaniem :( już mnie to wkurza bo w nocy śpie mniej więcej od 1-4 i pózniej od 6-8 😠 dzisiaj to już sie tak z nerwów kręciłam że mojemu mężowi spać nie dałam więc się wku.... i poszłam spać do drugiego pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak włąśnie na stronkę weszłam i postanowiłam każdej coś miłego napisać :) a co tam tki dzień dobroci :P :P dunia - fajowy brzuchol :D anabelka - nie prejmuj się malutkim brzuszkiem :) przynajmniej nie masz problemów z wiązaniem butów :) no faktycznie ja taki miałam w 4-5 miesiącu :) i powiem ci szczerze wtedy czułam się najlepiej! teraz po malutku zaczynam myśleć o sobie jak o wielorybie :P a co do tego czy zdąży urosnąć, może jeszcze tak. zobaczymy :) milla- masz taki okrąglutki ten brzusio :) zaczatowana - a twój taki wystający :) i w ogóle nie przytyłaś, tylko ten brzuszek ci wystaje :) patunia - masz niezły już ten brzucholek :D bardzo duży, jak dla mnie przynajmniej :) betko - no no widać że dzidzia rośnie a wraz z dzidzią brzuszek :) kasiula - ale fajny, wystający do przodu brzuszek :) daff - a u ciebie wcale nie widać że to 9 miesiac! malutki brzuszek u szczuplutkiej mamy :) karuczek - piękny okrąglutki brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatka jak posypała komplementami do brzusiów:P mi przyszedł właśnie materacyk do łóżeczka dla dzidziula gruba ceratka pod prześcieradło i prześcieradełko frote z gumką na ten że materac:) także z wyprawek już bliżej jak dalej,niewiele zostało dokupić :) u mnie słonko się przebija wreszcie po tym deszczu a nie zapowiadało się nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie brzucholki są śliczne :) Dziś dzień mężczyzn :D A ja jakoś jestem śpiąca. Nie mam na nic sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pranie powiesiłam i maluszek jest na mnie zły, że go tak męczyłam. postanowił że teraz on mnie wymęczy i obie skacze w najlepsze :P marto taki dzień że się nic nie chce. ja też bym tylko spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , w kanale szyjki wyszedł mi gronkowiec złocisty+ , dostałam antybiotyk i macmirror..miała któraś tę nieprzyjemność? Jejku, mam nadzieję że płyn owodniowy nie jest zakażony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja niestety Ci nie pomoge :( mnie tu jeszcze ani razu nie zbadali ginekologicznie !!! 😠 co się dzieje z myszą ??? Halo mysza odezwij się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla te badanie dopiero przede mną będzie dobrze :) Ale ten dzień faktycznie jest jakiś dziwny mojej mamie też spać się chce najlepiej by było gdybym wogóle z łóżka nie wstawała :D A ja już dziś byłam na pobraniu krwi zobaczymy co mi wyjdzie :D 8 mam wizytę u lekarza, mały mnie tak samo dziś kopie mocno aż się niedobrze robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też zuzia daje popalić :) żebra mnie już bolą , czuję jakby chodziła po nich jak po drabinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla-macmiror okropnie mnie uczulił zamiast ulzyc to dostałam takiego swedzenia ze poł nocy siedziałam w misce z zimna wida i chłodziłam krocze nastepnego dnia zmienili mi globulki a na mega swedzenie i przeciwbolowo dostałam lidokaine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to niedobrze, że miałaś takie objawy ale niestety lekarz nie jest w stanie przewidzieć na co kobieta jest uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko chciałam odpisac Milli i nawet sie nie przywitałam-WITAJCIE! fajnie ze brzuchow przybywa na stronie i ze sa takie rożne,najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ale macie prędkość, jak wstaję rano to muszę nadrobić conajmniej ze dwie strony:PPP. milla77 , ja mam paciorkowca i właśnie jestem w trakcie brania macmirroru ale antybiotyku nie dostałam żadnego?:| Jak tak przeglądałam te fotki Wasze to każda z Was umalowana na focie i w ogólę jakoś tak ładnie, a ja taka codzienna :D. W ogólę się nie maluję, może do tych fotek to powinnam :D hehehe. A ja mam torbę do szpitala spakowaną już od jakoś miesiąca... jestem przygotowana na wcześniejsze rozwiązanie;). Poprane też wszystko mam po córce już;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla poczytałam o tym gronkowcu złocistym,wpisz w google i zobaczysz jak poczytasz że to nic takiego jak np.paciorkowiec..:) także bez strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostało jeszcze jedno prasowanie dziecięce i chyba je zrobię dzisiaj :P a do szpitala się spakuję jak się w końcu doproszę męża żeby mi wyciągną torbę z szafy, bo sobie sama własnoręcznie ją upchałam na samą górę w koncie i teraz mam problem ją wytargać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyszłam spod prysznica i jestem tak zmęczona i zdyszana że szok , mógłby mi też już opaść trochę ten brzuchol to by mi ogromną ulge sprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuczek - ja już macmirror brałam i jest ok...teraz tylko martwię się czy zdąże przed porodem wybrac całe leczenie...mam coraz mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było,ponieważ byłam chora,myślę,że jestem usprawiedliwiona :) Wczoraj byłam u lekarza.Alicja waży 2,5 kg.Wszystko z nią ok.Mówił mi że szyjka krótka,zamknięta,ale nic się nie przejmuję,bo ostatnio to samo było i jest ok.Trochę problem z ciśnieniem był bo 150/80 miałam w gabinecie i kazał codziennie mierzyć.A jakby ciągle było powyżej 140/70 to po tabletki mam się zgłosić.Na 20.10 ostatnią wizytę mi wyznaczył i mówi tak: to się już na poród umawiać będziemy.No ciekawe jak się umówimy? Ja mam rodzić naturalnie.Tak mi się zdaje,że mi karze przyjść jak będzie miał dyżur w szpitalu i będzie coś działał żebym akurat urodziła.Da rade tak? Pewnie coś poda na przyspieszenie.W sumie tak by było fajnie,bo bym była przygotowana.Ja chodze prywatnie do niego,jestem zadowolona chociaż taki małomówny jest,ale ponoć specjalista b.dobry w moim mieście.Ja to się już pomału sypie,wszystko mi dolega, co możliwe,tzn.ciążowe uroki,same wiecie,ciężko,sapie dysze.......no ale tak już musi być i jakoś wytrzymamy.Już niedługo,jak mówi mój mąż,ale on mi tak już mówi od 5 m-ca!Podziwiam szczerze te dziewczyny,które jeszcze pracują i te które mają dzieciaczki a szczególnie małe,na prawdę pełny szacun,wyobrażam sobie jakie zmęczone jesteście,a mi się nic nie chce! Trochę już jestem spokojniejsza, bo przyszła paczka z alegro z rzeczami dla mnie do szpitala i dziecka,to mogę torbę pakować.Na razie tyle,rozpisałam się wiem,wiem.Później muszę nadrobić stronki ,mam dużo do czytania! Pozdrawiam wszystkie kochane listopadówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×