Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

tylko wczoraj tak mialam tak mocno a wczesniej to zadko i tylko kostki ale nie az tak.mi cyc 2 rozmiary poszedl w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty ewelka nic nie splynie nie bedzie tego tona:)taki delikatny retusz:)ja bez makijazu tez zle sie czuje i wygladam jak dziecko:)takze ciut pociagnac musze:)hehe oj oj chyba cos mnie zaczyna brac!:P zaczyna mnie brzuch troche dolem bolec!oby do 13stej wytrzymc!w razie co napisze smska ktorejs jakbym miala juz dzis do domu nie wrocic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy dziewczyny juz czujecie że jesteście blisko porodu a ja normalnie nic :-(. A ja chcę tak za dwa tyg urodzić :-) aby mąż jeszcze małą przed wyjazdem zobaczył. No ale będzie co ma być. Teraz mała fajnie daje znaki o sobie w brzuszku. Ale mi jest jeszcze ciężko bo oddycha mi sie źle więc brzuch mi nie opadł ale to nie jest regułą a ja nie mam jeszcze torby spakowanej i nie wiem kiedy to zrobię :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze uzywalam tuszu kredki i podkladu ale odkad siedze w domu to tylko w reke biore kredke i zalotke i to wszystko do reszty powroce po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jeszcze nie urodziłam :) Idę się szykować żeby włoski mi dobrze wyschły i powoli do lekarza trzeba będzie ruszać. Niby mam na 14 ale on zawsze się spóźnia i ja jeszcze KTG chce zrobić w przychodni. Powiem Wam że kaszel mnie zaczyna brać i to taki duszący ;/ Nie wiem od czego przecież nie wychodzę na dwór i się nie szlajam nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto teraz o przeziębienie nie jest łatwo. Np moja mama ma zapalenie oskrzeli. A u nas takie ktg nie robią tylko w szpitalu. Jak ja widzę waszą listę rzeczy do szpitala to moge stwierdzić że mi torba podróżna chyba nie wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo upchalam te podklady, pieluchy, reczniki....:) rzeczy na wyjscie dowiezie mi maz, tylko je naszykuje. cienie tez uwielbiam, czarne i brazawe, ale w szpitalu nie bede ich uzywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja zrobiłam ? Spakowałam w sumie 4 torby... 1 jest dla mnie którą zabiorę ze sobą jak zacznę rodzić i jest podręczna mam w niej koszule, klapki, ręcznik, laktator, skarpetki, majty i podkłady. 2 jest dla małego jak się urodzi i też ją ze sobą biorę to taka mniejsza torba do wózka :) mam w niej wszystkie kosmetyki pampersy 2 pieluchy tetrowe i ciuszki na 1 dzień :) 3 to torba z moim szlafrokiem drugą piżamką wkładami i pampersami dowiozą mi ją jak urodzę i wszystkie rzeczy z poprzednich dwóch do niej wrzucę :D 4 to reklamówka w której są rzeczy do wyjścia czyli moje spodnie koszulka buty i dla małego kombinezon lub kurteczka, komplecik do ubrania i koc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może wezmę podkład żeby delikatnie się podkoloryzować ale to bardzo delikatnie bo zapewne będę bladziutka :) Pamiętajcie żeby nie malować paznokci, ważne jest aby były widoczne dobrze. Przez paznokcie szczególnie u nóg można stwierdzic czy dziecko np jest niedotlenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystko w jednej torbie ale w srodku rzeczy podzielone i powkladane do reklamowek zeby nie trzeba bylo kopac:) pozostalo mi spakowac kosmetyki te ktorych uzywam na codzien, kubek i sztucce i jakies herbatki.Poprzednio mialam nawet swoj czajnik bezprzewodowy taki malutki ale spalil mi sie:O zastanawiam sie czy przy karmieniu cycem mozna lykac tabletki ze skrzypu-moje paznokcie sie posypaly normalnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas trzeba mieć kubek,sztućce,termometr. Najgorsze jest to że mój mąż wyjeżdża i nie wiem kto mnie odbierze ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzucholki :) ja dzisiaj sie zle czuje nie dobrze mi i w ogole kreci mi sie w glowie :(.. mi do terminu zostalo jeszcze 17 dni zobaczymy kiedy sie zacznie :) czytalam o tym czopie to on moze nawet odejsc dopiero w dzien porodu albo nawet na porodowce mi sie juz jelita oczyszczaja co chwile do ubikacji biegam nie to ze mam biegunke ale czesto sie zalatwiam.. milego dnia Mamuski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):):) loooooooooooo Marta i Milla juz tak nie wiele wam zostalo i bedziecie tulily szkraby :) patunia ja kupilam herbatke z lisci malin w sklepie ze zdrowa zywnoscia (tylko nie moglam jej tam znalezc bo byla na dolnej pulce ,a schylanie sie to ostatnia rzecz na jaka mam ochote) a sprzedawczyni mowila ze ta herbatka jest bardzo popularna wsrod ciezarnych zaplacilam za nia 1,29£ wiec jest dostepna w anglii ;) mnie dzis rano przeczyscilo i czuje jak delkatnie pulsuje mi prawy jajnik ,do tego mam zapchany nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................Miasto..........TC......TERMIN....W AG A........ IMIĘ 01. Milla77..........Warszawa......38......17.10......57+21..... ...Maciuś 02. Daffodile.......Wojkowice.....37.......01.11.....56+14.... .Lilianna 03. Joasiella.........................34........01.11... .56+ 8.......Córka? 04. Patuniaa........Anglia..........37........01.11....60+18. ........Julia 05. Zuzanna_........................36........01.11...... ...Niespodzianka 06. Kasika1.........Rzeszów.......38.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka 07. mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12.... Kacperek 08. agniesza26.....Lublin..........38.......04.11.....53+25..... . .Olafek 09. **ewelka**......Poznań.........37.......05.11........+15. ......Nadia? 10. Kasiula82.......Cieszyn........37.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11. happymama....Irlandia........37.......06.11......65+12... .....Zuzia 12. Green_Gable...Szczecin.......37.......06.11.....65+dużo.... Mikołaj 13. MałaMi80......Warszawa......36.......06.11............... . ....Bartuś 14. Ann31..........Tarnów.........37 ......08.11.....duuużo.........Alicja 15. karuczek.......Warszawa......36.....08.11......+12 .......córeczka 16. agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś 17. Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+1 7.........Synek 18. elwira elwira...Rzeszów.......37......10.11......65+1 1.........córka 19. Małgorzata....Wrocław........37.......10.11.....64+11...syne k - jajcarz 20. Jokasta.........Gdynia.........36......11.11......58+ 12.......Synek 21. C.internautka..Poznań.......32......11.11.....56+1 2 .....chłopczyk 22. Marta1983.....Warszawa......37......13.11??....65+14 ....Robercik 23. **Vanilka**......Szczecin......36.......13.11.....50+23..... .Hubercik 24. fajnaaj..........Białogard......35......14.11........ .+15.....Natalka? 25. MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26. mysza1980.....Warszawa.....34.......15.11......59+13. ... .. Zosia 27. KarolinkaLinka..Gliwice.......35.......15.11......50+ 10........Synek 28. Beata1987.......Śląskie.......35.......16.11.......62 +18 ....Zuzia 29. pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30. magmall..........Warszawa....34.......16.11.......62 +11......Zuzia 31. bonizz...........Opatów........33.......17.11......66 +14.......Synek 32. Balbin ...........Warszawa.....33.......17.11.......69+9.......Kubu ś 33. KochamMojeSerduszko.Dębica.29.....17.11.......60+8.......Jag oda 34. Yella.............Mielec..........34.......18.11.......66+10 .......Córcia 35. lorinka...........Anglia..........35.......19.11...... .55+13......Zuzia 36. dunia26.........Kraśnik/Lublin.34......20.11.....dużooo ......Kubuś 37. kaaczuuchaa...Lublin............33.....20.11.......66 . .......Damian 38. kajtoch.........Kraków...........35.....20.11......53+ 10 ........Córka 39. anabelkaaa.....Garwolin........35......21.11.....48+17.....s yneczek 40. mała_agatka....Łódź............33......25.11......65-5 +10,5...Synek 41. elus..............Międzyrzecz...33.....20.11......55+ 9,5........Adaś 42. maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka 43. Zaczatowana...Warszawa......33.....27.11.....49+ 6.............Syn 44. Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45. mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ Wklejam jeszcze raz tabelkę, bo ktoś skopiował nieostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nie wiem czy Wam móiwłam, że mój mały wazy podobno około 3200. Poza tym w piątek mam wizyte i zobaczymy czy już urodzę czy doczekam do terminu. W mieszkaniu remony, ja piorę ubranka i jakieś choróbsko mnie dopadło, kaszlę strasznie. Co na kaszel można? Iskierki dla Was wszystkich. Milla- możebędziesz druga? Dobrze, że Aneta się w końcu odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce:) widzę,że coraz goręcej u nas,co niektóre bliskie rozpakowania;) ja wczoraj pojechałam do okulisty bo zgłupieć można było,drugie krople mi dopisała i poczułam ulgę w bólu choć czerwień krwista została z opuchlizną ale nie boli jak wczoraj i odżyłam mimo że nadal widzę baaardzo słabo:( aj mam świstek dla ginekologa o wskazaniu do cesarki. A dziś wybiorę się po okularki przepisane:) i zachacze o jakiś sklep żeby dokupić resztę pierdek dla dzidziula m.in.łapki niedrapki.pieluchy dokupię flanelowe i tetrowe itd chyba i ja pomału spakuję już torbę do szpitala:) Małgorzata ale jaja z tymi jajuchami:D:D:D Agnieszka smski do mnie jakby co że zostajesz;)no i relacje potem bo i ja w tym samym szpitalu rodzę przecież:) 3mam kciukasy za wszystkie zwł.teraz te już prawie na wyładunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanko Kornelka miala byc u nas jakby mialabyc dziewczynka:)ale jednak bedzie olafek:) oj oj nie wiem czy to cos zaczyna sie dziac czy to od tego ze wstalam i troszke chodze!ale naprawde cos mnie tak nyje jak na niezly okres:)ale tylko krzyz!no nic zobaczymy na ktg:)zaczynam sie pomalutku szykowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Odnośnie wspomagaczy porodu to jest jeszcze olej z wiesiołka..polecam też strone http://umamy.homestead.com/porod.html Patunia ja bym spakowała więcej pieluch..2 to mało ;) Liście z malin kupiłam w zielarskim.. Dziewczyny widzę, że akcja zaczyna się rozkręcać..ciekawe czy pełnia księżyca ma na to wpływ..tak nam mówili na szkole rodzenia, że w okolicach pełni jest o wiele więcej porodów..a pełnia była wczoraj ;) Milla trzymam kciuki..za łatwe i szybkie rozwiązanie Aga26, Marta Wam też.. A u mnie w szpitalu nawał rodzących..moja siostra miała na rano umówiona cesarkę i leży tam biedna, bo tyle kobiet rodzi, że nie ma kto cesarki zrobic..a rozwarcie już ma na 4 cm...i wody jej odeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze juz sie zaczyna ;-) Trzymam kciuki za was wszystkie :-) Ja jeszcze sie nie spakowalam. Rozmawialam z polozna i poradzila zeby rzeczy dla malenstwa - te w ktore ma byc ubrane zaraz po porodzie - zapakowac w torbie w oddzielna reklamowke. Czapeczka, pajacyk (kaftanik+spiochy), pielucha, skarpetki, recznik lub kocyk. My wiemy gdzie co jest spakowane w torbie (lub torbach) ale jak juz ktos inny bedzie musial to wszystko wyjac to tylko narobi balaganu w rzeczach i nie wiadomo czy wszystko znajdzie. Tak sobie mysle ze moze to nie glupi pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na momencik green-gable uznanie dziecka poczętego robisz w urzędzie stanu cywilnego niestety w miejscu zameldowania my robiliśmy w usc w gminie zameldowania mojego P też nie jesteśmy małżeństwem a jak się coś stanie przy porodzie to nikt nie może decydować co z dzieckiem, uznanie nadaje ojcu pełne prawa rodzicielskie potem on może iść zarejestrować dziecko, uznanie jest bezpłatne my mieliśmy tylko mój odpis aktu urodzenia jeśli jesteś panna lub o stanie cywilnym gdy rozwódką, do tego zaświadczenie od ginia o ilości tyg. ciąży i oboje dowody osobiste bez kolejki trwa 15 min. i po problemie nie trzeba potem ustalać ojcostwa i partner może decydować o dziecku to ja tylko tyle chciałam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) co do kosmetyków, to ja sie nigdzie nie ruszam bez podkładu, błyszczyku i tuszu do rzęs...jak podczas ćwiczeń nic nie spływało, to i przy porodzie nie powinno :P a tak jak pisała Daff- człowiek od razu się lepiej czuje;) magmall- ja tez na szkole rodzenia usłyszałam, że ciuszki dla Malucha, w które ma byc ubrany po porodzie- najlepiej włożyć do oddzielnej torebki foliowej i najlepiej na niej napisać \"PO PORODZIE\". ja wszystko spakowałam do jednej walizki, ale oddzieliłam wszystko tak, żeby się nie wymieszało;) właśnie się zastanawiam co tam u pozostałych dziewczyn- karuczek, mucha.... wiecie co? mnie od kilku dni zaczęły boleć cycki :o a właściwie mam bardzo wrażliwe sutki i całą otoczkę... tak jak na początku ciąży :( nie jest to przyjemne :( Marta, Aga26 i Milla- trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×