Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

zuzanka - ja też mam zamiar mieć dziecko przy sobie w łóżku tylko przy karmieniu a do spania chcę małego odkładać do łóżeczka ale wszystko się okaże :) zależy czy mały będzie grzeczny czy taki marudnik że trzeba będzie go ciągle lulać :) Myślę, ze to dobry pomysł, żeby dziecko przyzwyczajać od początku że śpi samo, potem będzie łatwiej :) ale nie wiem czy będę umiała się od niego odkleić. U mnie taka ładna pogoda, że aż mam ochotę urwać się z pracy :) ale już do końca tyg. jeszcze dwa dni pracy i potem laba hihihi idę wreszcie na chorobowe na 4 tyg. przed terminem choc jak mi zrobią tą cesarkę tydzień wcześniej to tylko 3 tyg. mi zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza uszy do góry - wszystkie się tak czujemy. Ja wyglądam jak mały słonik i jeszcze do tego puchnę :) zresztą na zdjęciach wyglądasz kwitnąco :) Bardzo podoba mi się twoja fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też obawiam się, że nie będę umiała się odkleić od młodej, te cudne rączki, główka...mniam :) ale dla jej i swojego dobra, nie będę przyzwyczajała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my postawiliśmy łóżeczko u małego w pokoju ale wczoraj stwierdziliśmy, że je przeniesiemy do sypialni żeby na początku mieć małego koło siebie. Obawiam się że jak zacznę brać małego do nas do łózka to nie będzie chciał sam spać. Może jak łóżeczko będzie blisko to pokusa brania małego do naszego łóżka będzie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zastanawiam się cały czas nad tym pierwszym dłuższym spacerem. Poczekam tydzień po porodzie i wtedy wyjdę, im wcześniej tym lepiej, nie jest jeszcze tak zimno, więc wydaję mi się, że nie powinno nic się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aneta30, Balbin, Milla, Kasika1 - gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczyny ale dajecie czadu z pisaniem ;) U nas ok, Tomuś jak na razie grzeczniutki :) budzi się co 3godziny na karmienie (niestety jest karmiony butlą) jak nie śpi to zabawia się sam :) troszkę go brzuszek pobolewa ale tak to jest superrr To normalne że chcecie już tulić maleństwa, mi trochę smutno że już w ciąży nie jestem, nikt mnie nie kopie ;) tym bardziej że mam już 2 dziecieczków i więcej raczej nie będę w ciąży. Cieszcie się jeszcze ciążą i spokojem ;) Zuzanka - ja córkę odkładałam od początku do swojego łóżeczka, jakiś niecały rok temu zaczeła do nas przychodzić do łóżka - teraz zazwyczaj śpi z nami :( także miejsca dla Tomusia już nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje kolejnego dzieciaczka w naszym gronie :) czy ktoras z Was moglaby mi dac namiary na ta skrzynke ze zdjeciami? z gory dzieki,tez chce zobaczyc te maluszki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - teraz nie jest jeszcze tak zimno ale na początek listopada zapowiadają śnieg z deszczem :( niestety a podobno dziecko trzeba najpierw werandować :) myślę ze to wszystko zależy od pogody i temperatury MałaMi - my też wstawiamy łóżeczko do sypialni bo to nawet do karmienia łatwiej i zawsze usłyszę czy mały nie płacze i mogę zobaczyć czy się nie odkopał itp. no i jak znam siebie to co chwilę będę sprawdzać czy oddycha bo tyle się teraz słyszy o zespole śmierci łóżeczkowej u niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zamierzam najpierw tydzień powerandować a później odważę się na 30 minutowy spacer, zresztą zobaczymy jak to będzie, jak rzeczywiście będzie bardzo zimno, to poweranduje dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w sypialni kołyskę i przynajmniej przez ten okres 3 miesięcy pewnie młoda będzie z nami, dla wygody, bo nie będę latała co chwilę do pokoju, a później już będę przyzwyczajała do spania całkiem osobno w swoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja też tyle sie naczytałam o zespole śmierci łóżeczkowej i dlatego kupiliśmy jeszcze monitor oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to w tym czasie dalej będę czekać na małego :) zuzanka - powodzenia i szczęśliwego (bezbolesnego) rozwiązania - to już tak niedługo. Ja się poniedziałku doczekać nie mogę i dlatego tak mi się ten tydzień ciągnie :/ bo w pon. lekarz mi poda dokładny termin cesarki :) to już będę godziny odliczać do pojawienia się mojego syneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi a ile taki detektor oddechu kosztuje? I gdzie go kupiłaś? Jak się tego używa? Nawet o tym nie słyszałam ale teraz to pewnie będę szukać i kupię :) muszę być pewna że mojemu maleństwu nic nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, teraz im bliżej tym spokojniejsza się robię, oczywiście na porodówce panikować pewnie będę, ale wszystko dla chwil z maluszkiem :) Jak dobrze pójdzie już w piątek będę miała w ramionach. Trochę mnie to przeraża. Nie wiem czy będę umiała karmić, przewijać, bawić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja też proszę o wskazówki odnośnie tego detektora, chętnie nabędę taki sprzęcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - jak sie już pojawi to wszystko samo przyjdzie :) ja bawiłam obce dzieci i tez jak szłam do pracy to mi się wydawało, ze nie dam rady bo nie wiem co z takim dzieckiem robić ale dzidziuś Ci wszystko pokarze czego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze chciałam napomknąć, że to pewnie moje pierwsze i ostatnie dzieciątko. 33 lata a chciałabym odchować malucha, chyba że odważę się przed 40 spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitor oddechu - chyba coś ok 500zł ale wg mnie to średnio sprawdza, tzn. jeśli są wskazania, dziecko wczesny wcześniak itd to tak. Moja koleżanka miała ale jak tylko dziecko zmieniało pozycję to tam się od razu alarm włączał i przez to dziecko się budziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - podobno najlepsza różnica wieku miedzy dziećmi to 2-3 lata bo mogą się razem bawić i jedno uczy się od drugiego co wolno a czego nie i jak będą starsze to tez łatwiej im się dogadać :) tak ze się nie przejmuj jeszcze zdążysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszycielko :D mam nadzieję, że młoda swoim okresem niemowlęctwa nie wybije mi z głowy drugiego dziecka, zresztą zobaczymy jak to będzie, na razie jestem przed porodem pierworodnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiliśmy monitor razem z nianią elektroniczną angelcare kosztował ok. 500 zł kupiliśmy go w sklepie z rzeczami dla niemowląt - są np. w smyku. Pod materacem umieszcza się czujniki i gdy dziecko nie oddycha przez 20 sekund włącza sie alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej sobie poczytajcie angelcare.pl :) Ten jest sprawdzony moja przyjaciółka używa od kilku miesięcy, fałszywych alarmów jej nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdzałam na Allegro - i można już kupić detektory po 300 zł chyba sie skuszę dla bezpieczeństwa dziecka warto trochę wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha namiary poszly! marsjanka fajknie ze sie odezwalas i fajnie ze z Tomusiem wszystko dobrze!podaj maila to wysle ci namiary na skrzynke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sobie przysnęłam. Ale teraz wstałam i idę się szykować do lekarza, jeszcze muszę się ogolić a to będzie niezła akrobacja z lustereczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×