Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dziewczyny które musiały swoim córeczką mocz zanosić do badania powiedzcie mi jak ten mocz pobrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwyzarobek
A.W. Surveys (Pay Pal) Poświęć mi parę minutek, to nic Cie nie będzie kosztowało Na początek należy kliknąć w poniższy link lub jeśli nie jest aktywny to należy wpisać go w pasku adresu http://www.tnij.to/87jh Jest to serwis ekologiczny w języku angielskim, lecz nie wymaga znajomośći jezyka Gdy pojawi się owa strona należy wybrać -"Create A free Account"( prawy górny róg) potem wybrać login, hasło, imię i nazwisko oraz adres e-mail. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na serio to podaj prawdziwe dane, jeśli chcesz tylko spróbować czy to działa możesz podać fikcyjne dane Po wypełnieniu tej szybkiej ankiety można zacząć zarabiać kasę. Po zalogowaniu na swoje konto klikasz w znajdujące się na środku strony linki. W polach do oceny wystarczy wpisać OK lub good za każda ocenę dostajesz od 4 do 6$ i to naprawdę działa W ten łatwy sposób można zdobyć dodatkowe pieniążki (nawet do 20$ już w ok 10 minut). Sam decydujesz ile zarabiasz. Pieniądze wysyłają np. przez PayPal (trzeba sobie tam otworzyć konto - to łatwe bo strona jest po polsku i zajmuje to tylko kilka minut). Jest to rządowy program ekologiczny i są naprawdę wypłacalni zarobioną gotówkę w dolarach przesyłają na konto w PayPalu a stamtąd przelewamy na swoje konto bankowe już w złotówkach w ten sposób mamy dodatkowe źródło zarobku poświęcam tej stronce kilka minut dziennie i zarabiam miesięcznie 400-500 zł im więcej czasu spędzasz przed komputerem tym więcej zarabiasz http://www.tnij.to/87jh Euro Trade Mails (Pay Pal) http://www.tnij.to/z1j3 Stronka oferuje bardzo wysokie jak na PTC warunki wspópracy: a) E-maile warte od 100 do 200 Euro b) Kliki warte 100 Euro c) minimum do wypłaty 1000 Euro dla premiowanych d) na start otrzymuje się 1500 Euro e) 250 Euro za poleconego - 5 stopni polecenia f) Wypłata realizowana jest na: - Paypal, Moneybookers, E-Gold, Neteller, - Bank Transfer U.S., INTGold, - Western Union Zarejestrowany jestem tam od 2 dni i jak narazie zarobiłem ponad 2500 euro Dla zainteresowanych: http://www.tnij.to/z1j3 Polski Bux http://www.tnij.to/ex6b W Polski-Bux.pl, otrzymujesz wynagrodzenie za odwiedzanie stron reklamodawców (płatnych inków) Każdy klik warty- 0,10zł Każdy klik poleconego warty- 0,12zł Codziennie minimum 25 reklam. Wypłata na konto bankowe oraz PayPal Wypłata już od 100zł Gratis przy rejestracji dostaniesz 6 zł Przykładowe zarobki Odwiedzasz 25 reklam dziennie = 2,5zł 20 poleconych klika 25 linków dziennie = 50,0zł Dzienne zarobki = zł Tygodniowe zarobki = 357,5zł Miesięczne zarobki = 1470zł Przykład powyżej bazuje na 20 poleconych i 25 reklamach dziennie. Reklam będzie więcej, a co jeżeli będziesz miał więcej poleconych ? http://www.tnij.to/ex6b Puls Reklamy http://www.tnij.to/3aq2 Oferujemy całkowicie bezpłatne uczestnictwo oraz premiowane członkostwo, które zawiera pakiety darmowych reklam oraz inne przywileje. Wysyłamy maile reklamowe o wartości od 1gr do 5gr. Po zalogowaniu dostępne są sekcje płatnych linków o wartości od 0.25gr do 1gr. Dostępna jest także sekcja linków konkursowych o wartości 0.10gr, gdzie co ustaloną ilość klików losowana jest drobna nagroda pieniężna. Udostępniamy zarabianie poprzez promowanie specjalnego linku PTP. Za każde 1000 unikalnych odsłon linka można zarobić 1.5zł. Dla aktywnych uczestników oferujemy stałe konkursy aktywności w których można wygrać wysokie nagrody pieniężne (nawet do wysokości minimum potrzebnego do wypłaty!). W PulsieReklam.pl zarabiasz tylko pieniądze , nie stosujemy wynagrodzenia punktowego. Oferujemy atrakcyjny, trzypoziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu. Na start otrzymujesz bonus w wysokości 10gr. Nie wymagamy od uczestników spędzania na stronie określonego czasu. Minimum do wypłaty wynosi tylko 10zł. Masz stuprocentową pewność otrzymania swoich pieniędzy, ponieważ serwis należy do firmy doświadczonej w prowadzeniu tego rodzaju serwisów reklamowych. http://www.tnij.to/3aq2 Super Quiz http://www.tnij.to/naf8 Oto SuperQuiz. Gra w której możesz wygrać 100zł. To nie totolotek. Tutaj ty sam wpływasz na to czy wygrasz prawdziwe pieniądze. Jeżeli masz wiedzę a także ambicje i zapał już dziś mozesz stać się posiadaczem 100zł. Ilość pieniędzy ograniczona dlatego nie zwlekaj. Zagraj i wygraj !!! http://www.tnij.to/naf8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja na sekundę, czytam Was, ale potem się rozpisze, teraz dla Beatki Jak pobrac mocz: Wykąp małą, ja po kąpieli przecieram jeszcze cipke wacikiem z roztworu nadmanganianu potasu - żeby odkazic bakterie i potem wybór: 1. dla początkujących - woreczek na mocz (do kupienia w aptece) - przylepiasz ( ja nie zakładam na to pieluszki) i czekasz az nasika, jak tylko nasika to odklejasz i zanosisz do analizy (mocz musi być szybko oddany bo namnażają się bakterie) - nie zostawiaj jej na noc z przykejonym woreczkiem (spotkalam sie z takimi opisami na necie). Najlepiej pobrac z samego rana. sposoby żeby szybcie sikała: przepoic na pusty brzuszek, postawić w wannie i puscic wodę, pocierać dłonie i stopy mokrym zimnym wacikie (to chyba pomysł Małgorzaty jak się nie mylę), masować dolny odcinek pleców (lędzwiowy)..róznie to bywa ja czasem mam mocz po 5 min, a czasem po 2h więc cierpliwości 2. mieć w pogotowiu pojemniczek na mocz (nie mozesz go wcześniej otwierać) w momencie kiedy sika otworzyc kubeczek i złapać :) Na początek polecam ci woreczek :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko ja też ważę 49,8kg :) dokładnie tyle, bo dziś się ważyłam... ale mam 1,66/169cm - nie pamietam czy 66 czy 69 :o :P:P:P Mały dziś trochę marudził, ale teraz już od godziny śpi :) Zmykam spać, bo po dzisiejszym dniu jestem maxymalnie wykończona. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......im.dziecka ...term.por.. waga.ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....8150.. ..74.....9m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 8300...........9m Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ..?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....10,5kg....84.....9m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220....... 68.....4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....9000......76 .....9,5m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7600.......?.... ...7m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710....9500....83/ 84...8m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....6700...67......6mc 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....9100. ..72.....9m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270.....8100....... ...9m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-7500 ...72/74... 7m, Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....8300 ..... 9m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....8900 ...91 ....9m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....8000....70 .....9m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......7500 g...ok 78... 9m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10,8kg.. .. .82......9m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 8560... ok.77... 7,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..8800... 71.......7m19d mała_agatka...Franek....... 3.12.....3340......9600....ok79....9 mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... ok8.300.....75.....7mies. Maja_21........Wiktorek....7.12....3870..... 8000 ............ 6mies2tyg byłam z małym u lekarza, najpierw jednego, potem drugiego, bo ten pierwszy nie wywarł na mnie dobrego wrażenia. Franio ma apalenie oskrzeli i obrzęk krtani :O dostał zastrzyk na ten obrzęk i mam go obserwowac, jakby miał "szczekający kaszel" to pędem na pogotowie :( mam nadzieję że już dobrze będzie!!!!!!! mały przez 3 miesiace tylko 1 kg przytył! ale to dobrze ze w końcu zwolnił :P uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko ojoj biedny Franio:O zastrzyki bidulek ma ech no ale pomogą i wróci do zdrówka,Kubuś moj to już przeszedł i zapalenie oskrzeli,płuc i krtani ostatnio na co zastrzyki też były:( gdzie on Ci się tak załatwił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko szybkiego powrotu do zdrówka Franiowi życzę! Teraz na pewno będzie coraz lepiej. Karolinko to ty taka chudzinka jesteś :-). Kasiula dziękuję za radę w sprawie pobierania moczu bo mnie to w poniedziałek czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja już śpi prawie dwie godz. Wydaje mi się że z gardełkiem lepiej ale jeszcze nie wyleczone jest do końca. A bierze na to: Elofen 2x50 ml, witamina C 1x 8 kropel. Powiem Wam, że nic mi się normalnie nie chce. Z chęcią bym spać poszła. No, ale już sensu nie ma się kłaść bo mała zaraz wstawać będzie. Już mam pranie zrobione i powieszone a sprzątałam wczoraj więc luzik dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Na mokry katarek polecam NASIVIN krople dla dzieci. Ja i Robert własnie przechodzimy przeziębienie :( Gluty leciały mu jak szalone podawałam krople zmniejszyło się i to bardzo, po nocy daję też mu MARIMER do noska żeby troszkę nawilżyć. Zmykam dalej do wyrka. Mam takie szczęście że teściowa się opiekuje synkiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zastrzyk młody miał tylko wczoraj, przez ten obrzęk krtani. lekarka powiedziała że za 2-3 godziny byśmy na pogotowie pędzili :O w nocy już wszystko ok było! tylko raz zakaszlał :) dziś też jak nowo narodzony!!!! daję mu leki i na dworze siedzimy, bo cieplej niż w domu a i powietrze lepsze :) uciekam, zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam krople Nasivin ale psikam tylko w ostateczności bo normalnie nie powinni się kropli przy katarze stosować. Nawet lekarz mi tak powiedział. Agatko dobrze że z małym już o wiele lepiej. Ja też z małą byłam na dworze jak była chora. Zawsze tak robię jak nie ma gorączki. Wtedy należy takie dziecko traktować jak zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Beatko! moja lekarka też tak mówi :) mały sobie śpi, a ja mam chwilkę. przed chwilą bracia wparowali do odmu ciężko przerażeni, bo młodszy (7 lat) chciał wejśc na wysoką huśtawkę i się przewrócił (spadł do tyłu z niej prosto na plecy), przygryzł język, krew się lała, plecy bolały i w ogóle tragedia. ale zrobiliśmy inspekcję i poruszał głową, język wodą zimną polał, krew sie zatamowała i już pobiegli na dwór :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze pochwalic synia bo pięknie woła siusiu :D chwilkę przed siusianiem krzyczy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i czeka aż go posadzę. jeśli nie posadze w przeciagu minuty to siusia w majty a jak posadzę to zawsze po takim krzyku jest siusiu w nocniku :D kochany malutki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ha! Wstałam dziś PRZED małym :P On jeszcze śpi... :D To rzadkość żebym wstała pierwsza, bo poki mały nie wstanie nie mam po co wstawać (zazwyczaj wszystko robię późnym wieczorem jak już śpi) no dodatkowo i lubię pospać :) Mam pytanie choć pewnie żadna z Was mi nie pomoże :P Mały był wczoraj szczepiony na gruźlicę... czyli ta blizna na lewym ramieniu, którą wszyscy mamy... Wasze maluchy miały to szczepienie odrazu po urodzeniu w szpitalu... Natan ze względu na stan zdrowia miał wstrzymane wszystkie szczepienia i wczoraj już je nadrobiliśmy... czyli dostał ostatnie i teraz dopiero po roczku te przypomnieniowe... No, ale ta gruźlica mnie przeraża, bo uprzedzano mnie kilka razy, że to miejsce po ukłuciu będzie się "babrać" będzie brzydko wyglądało, ropiało itp :o że się tym nie przejmować i nic nie robić, bo wiadomo, że musi być blizna, a żeby była musi być zmiana skórna itp... ble, ble, ble... Jednak ja już widzę to w ciemnych barwach :o Pamiętacie jak to wyglądało u Waszych dzieci i czy długo się goiło? Czy jak robi się to u takiego noworodka to nic się nie dzieje? mała agatko - zazdroszczę tego, że Franio woła siusiu... szok. Natan czasami siedzi na nocniku, ale ogólnie chyba go nie lubi :o zazwyczaj chce z niego zejść i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! U mnie dzisiaj nocka lepsza - mały obudził się o 2 dałam mu herbatkę i zasnął obudził się ok 5 wziełam do siebie pocycał zasnął i o 6 wstał na dobre teraz sobie śpi więc korzystam!!! Duniu i Pingusiu prześlę wam zaraz tę dietę, bo coś mam problem ze skrzynką nie wiem dlaczego. Ale wkońcu skopiowałam wszystko i wyślę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dokładnie tak. Po urodzeniu praktycznie każde dziecko ma te szczepienie :) Ale ja zauważyłam to dopiero jakieś dwa tyg po wyjściu ze szpitala że robert ma już taką bliznę :) Nic mu się nie babrało. My nasivin stosujemy jak już nie dajemy rady i to maks 3 dni. U nas noc tragiczna. Robert co chwile się budził z płaczem, nad ranem przez katarek nie mógł zjeść krztusił się już mam dośc tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dziś szok przeżyłam!!! malutki zasnął o 20.30 i spał do............5.20!!!! pocycał z dwuch piersi, bo "z głodu mało nie umarł" i spaliśmy do 8!!!!!!!!!!!!!! jejuuuuuu jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!! co do szczepienia to u nas babrało się troszkę, ale nie jakoś specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko diet dotarła, dziękuję za przesłanie:) Karolinko Marice nic się to nie babrało. Ja na katarek polecam jeszcze maść majerankową, stosowałam ją z polecenia Agatki. Kiedyś gdy Marika była fes chora i 5 dni stosowania Nasivinu nie zmniejszyło katarku, doleczyła go maść majerankowa, a i ostatnio przy ząbkach jak złapała przeziębienie to od razu zastosowałam i się nie rozwinęło. A ja z Mariką nie chodzę na pole przy chorobie mimo tego że nie m gorączki, bo tak to dwa dni i zdrowa a jak na pole ją brałam, to się jej bardziej rozwijało, zresztą ja mam tak samo. Agatko gratulacje dla Frania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina u Wiki ten strupek sie stoche babral ale jak ja kapalam to potem przy wycieraniu jej odpadl i ja potem spojrzalam i taka dziurka troche gleboka byla ale potem ladnie jej sie zagoilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko a powiedz mi czy jadłaś ciągle to samo??Czy coś innego??Ja mam zamiar od jutra zacząć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozecie to prześlijcie i mi tą dietkę :) Albo na naszą pocztę wyślijcie w sumie to kazda będzie miała dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść majerankowa? Nigdy wcześniej nie słyszałam, więc pójdę do apteki i kupię tylko jest jedno ale :D Na stronie producenta w ulotce są napisane dwie sprzeczne informacje :D Cytuję: "Maść wprowadzać głęboko do nosa na waciku 2-4 razy dziennie Preparat do użytku zewnętrznego. Niewielka ilośc maści rozsmarować wokół nozdrzy 2-4 razy dziennie. Uwaga: Nie zaleca się wprowadzania preparatu glęboko do otworów nosowych, ponieważ podłoże maściowe hamuje pracę aparatu rzęskowego błony śluzowej" no i jak to wytłumaczyć? Jak Wy stosujecie tą maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko nie jadłam cały czas to samo. po prostu jak nie miałam czasu coś upichcić na obiad to kupowałam jakieś gotowce ale tak robiłam abym się zmieściła w 1500 kcal. Aha i ja mam pełno tych tygodniówek. Więc kiedyś jak będę miła czas to wyślę jeszcze taki zestaw :-). Karolinko ja nie zauważyłam aby mojej się coś babrało. Na początku nawet nie spostrzegłam się że miała jakąś bliznę :-). Agatko gratuluję przespanej nocy. Ja ni używam tej maści majerankowej do nosa tylko smaruję podrażnioną skórę nosa i małej nigdy nie używałam tylko sobie. Mamy trzeci ząbek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki:) dawno mnie nie było,ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu :) U nas noce nadal nieprzespane.Mały wstaje niemal co godzinę :/ Rano jak się obudzi to nie posiedzi cicho tylko otworzy oczy i od razu wrzask.wrrrr.strasznie marudny jest.chciałabym to zgonić na zęby ale stukam w dziąsełka a tam cisza.pochwalić się więc nie mam czym,bo ani nie mówi mama ani tata ani nic innego ani nie woła siku ani nic :p ehhh. 3majcie się.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko od Ciebie dietka ale kto przesłał to nie wiem ale dziękuję:):):) tak poczytałam ją powiem,że mi się podoba bardzo bo nie droga ani wymyślna jak niektóre durne ale powiem,że boję się że zacznę tyć zamiast chudnąć Beatko bo obfita mi się wydaje zwłaszcza snaidanie ja tak nie jem i jak nagle zacznę takie ilości to na pewno przytyję co myślisz???? i w ogóle nie wydaje mi się że moj porąbany organizm w ogóle by na niej chudł:O Ty na niej tylko na prawdę tyle schudłaś???? maść majerankową my may i lekarka kazała przy katarku smarować pod noskiem i aby zeby nie do środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta my smarowaliśmy pod noskiem tą maścią, a nie w nosku. Karolinko Jaśkowi nic się nie babrało. Wszystko ładnie się goiło. Trzeba chyba tylko uważać przy kąpieli, żeby bardzo nie moczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga-zmiana w mojej wypowiedzi....jest ząb!!! :D ugryzł mnie przed chwilą i tym sposobem się dowiedziałam ;) ha.nareszcie.czyli to dlatego taka maruda nieprzeciętna z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×