Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

witam:) U nas też dziś mroźno i śnieżno, ale mimo to byliśmy dziś na saneczkach. Wprawdzie niedługo bo Marice oczka łzwiły od bieli i kapało na policzki i bałam się żeby jej policzków mróz za bardzo nie posiekał. Marika zadowolona strasznie, cały czas się prawie śmiała, jak ją wypuściłam na śnieg to już istne szaleństwo było, tarzała się jak piesek:) My sanek nie musieliśmy kupować, kiedyś odbiło nam z M i kupiliśmy sanki i sami jeździliśmy, chyba ze 3 lata temu to było:) Sanki tylko raz używane i teraz Mariczka ma jak znalazł:) Co do pasów to oczywiście też nie mamy, zrobiłam pas ze zwykłego pasa, wolę być pewna, że mi mała nie nawieje gdzieś na środku ulicy:) Może w końcu uda mi się wysłać zdjęcia to wyślę te z urodzin i dzisiejsze:) Jeśli chodzi o spanie na mrozie, to moja mama też mówi że dzieciom na mrozie spać nie wolno bo mogą sobie odmrozić policzki, nos itd- tak twierdzi mama, a mniejsze niemowlę jest w gondoli i jest szczelnie opatulone. No ale Marika i tak wczoraj spała na mrozie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko naszych dzieci już niby nie obowiązuje dolna granica temp, ale wiadomo że trzeba się liczyć ze zdrowym rozsądkiem i nie wychodzić gdy jest np -10 stopni i do tego bardzo wietrznie, ale tak jak dziś np. u nas było - 10 ale nie było wiaterku i tego mrozu się tak strasznie nie odczuwało więc można było trochę pospacerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
U nas było dziś -5... Na sankach było świetnie :) Natan ani myślał żeby z nich wychodzić. Cały czas się śmiał jak Łukasz go ciągnął i się wygłupiał, a ja panikowałam, że za szybko, że to, że tamto :P Ulepiliśmy też u nas na podwórku miniaturkę bałwana :P Polecam każdemu, ale raczej z kimś, bo ja ciągnełam te sanki tylko chwile... nie miałam na to ani siły, ani ochoty :P a Łukaszowi się podobało więc w tej kwestii się uzupełniamy hehehe... Porobiłam jakieś zdjęcia więc zaraz wyślę, ale takie byle jakie, na szybko, bo padało i aparat szybko robił się mokry i się wyłączał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak tak was czytam o tych saneczkach to aż mi przykro, bo ja dziś nawet wyjść nie mogłam :( tylko na balkonie się porzucaliśmy śniegiem, ale potem R małego wziął na 10 minut na spacerek. było już zimno - bo -12 stopni, więc nie chcieliśmy przeginać :P Beatko nawet nie strasz 3 dniami! ja już strzępek człowieka jestem! 3 dni nieprzeżyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musze nakrzyczeć! wracać mi tu ale już! co to za pustki u nas!!!! teraz sie pochwalę :) już dobrze sie czuję :) wczoraj męczyłam sie do wieczora, ale potem chlapnęłam sobie kieloneczka i przeszło :P nie lubię wódki, ale jak "mus to mus"! przeszło po 15 minutach :D :D :D nadal momentami mnie mdli, ael minimalnie, wiec jest ok :) byłam z młodym na dworze, całe 40 minut szalał na śniegu :) co prawda zimno jak na kamczatce, ae co tam :) jest jakieś -12 stooni, świeci słoneczko i pruszy śnieg. czyli przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No faktycznie pustki u nas :) co jest dziwne, bo przecież zima jest... latem pustki są zrozumiałe... ale zimą? Pewnie każdy się do świąt przygotowuje :) Mój mały dziś na dworku nie był, bo jak został z mężem, a ja poszłam na zakupy i po prezenty to mimo bardzo ciepłego ubrania nie mogłam uwierzyć, że tak mi zimno!!!!! Nosa nie czułam, dłoni i stóp też nie :o a jak Ł zadzwonił i rozmawiałam z nim przez tel to nie mogłam mówić. Tak mi twarz zmarzła, że dziwnie się ruszało ustami... :P Było - 15, a teraz jest - 17 ehhh... odpuściliśmy spacer. Mimo tego ja bardzo zimę lubie, a szczególnie teraz w okresie przedświątecznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zima :-) byłyśmy dzis na dworzu przez całe 30 minut i strasznie zmarzłam a Zuzia spała i nic jej nie obchodziło ani śnieg ani mróz ;-) Ale jutro to już chyba sobie darujemy spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też zimaaa :) w końcu!!! bardzo lubię zimę:) Bardzo wam zazdroszczę tej zabawy na śniegu!my na razie do sczepienia możemy zapomnieć o takich zabawach!!:( Ja już pomalutku zaczynam przygotowania do świąt bo są u nas w domku!!Przyjedzie moja siostra z mężem i swoim małym moi teściowie oraz moi rodzice ,mojego męża brat z żoną i swoim synkiem!także sama najbliższa rodzinka! Wczoraj miałam lekki wypadek, aż mi wstyd pisać:P załamałam stół siadłam i się pode mną załamał:( nawet nie wiem kiedy siedziałam na podłodze z nogami w górze:) olaf tak się wystraszył, że nie mogłam go uspokoić!tak bardzo płakał!dopiero po 10min. jak wyniosłam połamane resztki przestał, a Ja się zorientowałam, że mam w łokcia wbity gwóźdź:P dobrze, że nie były duże:)dało rade wyciągnąć:)i nic sobie tym gwózdkiem nie narobiłam.Ja to się mam ostatnio!jakiś pech za mną chodzi! a dziś pierwszy raz w życiu bolał mnie ząb!!mam nadzieję że to się nie powtórzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z tym gwoździem to masakra, aż mnie ciarki przeszły. Mam nadzieję, że szybko to zdezynfekowałaś? i lepiej obserwuj ten łokieć. Co do bolącego zęba - to polecam szybką wizytę u dentysty, bo jak tak kombinowałam w październiku i był dramat. A co dobrego szykujesz i inne dziewczyny też na święta? ?Ja lubię siedzieć w kuchni przed świętami i w ogóle kocham te święta, bo Wielkanoc jakoś tak mniej. Tak więc drogie panie, pora wymienić się przepisami acha zrobiłam Weronice badanie kału na krew i jest ok, jeszcze czekamy na wynik pasożytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nika hehe szybko zdezynfekowałam, ale nic się na szczęście nie dzieje:)lekki strupek i ciut pobolewa bo nie zle zafasowałam tym łokciem!:P co do menu na święta to w Wigilię tradycyjne potrawy nic wymyślnego nie robię:)!a na resztę dni jak na razie włożyłam mięsko w marynatę i tata będzie wędził w poniedziałek:)najbardziej uwielbiam swoją wędzonkę do tego swojska ćwikła i chrzanik:)ćwikłę i chrzanik dziś będę już robiła w słoiczki jeśli mój synio mi na to pozwoli:P uszka już do barszczyku ulepiłam i pierożki czekają już w zamrażarce:)! z ciasta będzie na pewno:sernik na zimno, cycki murzynki i serniczek z wiśniami. Ja też uwielbiam te święta te wszystkie przygotowania strojenie domu choinki świąteczny klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj chciałam coś napisać, ale kafeteria nie chciała mi się włączyć i to tak praktycznie przez cały dzień. Agnieszko dobrze, że nic Ci się nie stało. Zobaczysz, że jeszcze będziesz mieć okazję z Olafkiem na sanki wyjść :-). Ja też powoli robię małe przygotowania do świąt. Pierniki i ciasteczka mam już zrobione. W poniedziałek trzeba wziąć się za pierogi. U nas w tym momencie jest -17,5 stopnia. Ale podobno od wtorku już mają być plusowe temperatury. Byłam wczoraj z Zuzią pół godziny na dworze a było - 13 stopni. Zuzia zdrowa jak na razie. Czasem marudzi, ale to przez ząbki. Coraz częściej sama stoi, ale jeszcze chodzić nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Agnieszka - jak wyobraziłam sobie to co napisałaś to na początku śmiać mi się chciało, bo pewnie komicznie to wyszło, ale po przeczytaniu o gwoździu mnie zatkało. Mocna jesteś, bo ja bym w panike wpadła i pewnie tego gwoździa nie wyjeła... nawet gdyby się lekko trzymał :P Beata - mi też coś się dzieje z kafeterią. Często jak chce poczytać to wyskakuje mi "Wracamy za 5 minut" :o Natan stać stoi do woli, ale kroczka nie postawił nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, wpadlam wam i waszym pociechom zyczyc wesolych swiat!! :) u nas wszystko ok, pozdrawiamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczki już z tydzień temu upiekłam, ale nadal twarde . Jutro choinkę chcemy ubierać - tzn ja chcę, bo nie mogę się doczekać jaka będzie reakcja Młodej. Chociaż w sumie łatwa do przewidzenia ;) Mam pytanie -czy Wy skrupulatnie przestrzegacie zasady, żeby każdy umył ręce po przyjściu z dworu, zanim zacznie bawić się z dzieckiem? Bo ja mam chyba jakąś paranoję na tym punkcie. Acha i co z tym mięskiem, bo mi nie odpowiedziałyście - czy można dawać takie upieczone w rękawie bez tłuszczu? Boże słyszałyście o tym g..noju, co zgwałcł tą 13 miesięczną dziewczynkę? zabić to mało, aż mi się słabo zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mi też sie ostatnio kafe wiesza :( byłam dziś na zakupach. i czekałam 40 minut na autobus na tym mrozie :( :( :( eh...zmarzłam jak niewiem, ale już sie rozgrzałam :) green pewnie ze pamietamy! dlaczego się nie odzywasz???? niedobroto jedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale ja ciągle o was myślę i zastanawiam się co u was i waszych maluszków. Nie udzielam się bo poprostu nie mam czasu. Praca, mały i dom i zajmują mi cały dzień, ale myślę o was. Pozdrawiam was gorąco w te mroźne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja nie zawsze myję rączki po przyjściu z dworu. Jakoś sama nie wiem dlaczego. Myślę że można dać takie mięsko bo moja już jadła. Nie słyszałam o tym gwałcicielu, ale nie mogę sobie wyobrazić tego jaki ból zadał dziewczynce. Nawet nie chcę o tym myśleć bo od razu ciarki po mnie przechodzą. Marzenko i GreenGable pewnie, że was pamiętamy i super, że się odezwałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! bylismy dziś u teściów żeby obgadać święta. już mniej więcej wiem co mam zrobić co zrobi teściowa i jest super! jeszcze tylko wieczorem do ciotki R musimy jechać i uzgodnić co ona przygotuje i moge lepić pierogi :D malutki był przekochany! spał rano do 9 więc myślałąm ze dopiero koło 15 będzie śpiący a on od 13 układał się wszędzie! przytulał, tarł oczka, ale nie miączył, nie marudził nic! w końcu wyjechaliśmy z powrotem, bo łóżeczka mu nie wziełam i bałam się położyć go na łóżku, i od razu usnął w aucie, potem go przeniosłam, rozebrałam i śpi dalej :) i potwierdza się stara prawda że trzeba mieszkać chociaż pół kilometra od teściów! teraz jakgdyby nigdy nic, super atmosferka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika co do mięska to jasne że możesz dać! Franek od dawna je pieczone mięsko, czasem smażonego też troszkę zje (mam patelnię teflonowa, więc bez tłuszczu robię). a co do rąk to ja nie mam obsesji, zresztą do nas nikt nie przychodzi :P tylko R jak z pracy wraca, a tak to sami siedzimy :) Marzenko pamiętamy pamiętamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Chciałam się pochwalić !! :D Mamy za sobą pierwsze kroczki :) Natan potrafi zrobić około trzy, cztery i klap na pupę, ale aż mi się łezka zakręciła jak wczoraj wieczorem "poszedł" :P dziś też stawia kroki i bardzo go to cieszy, ale 3, 4 i klap :) i z rękami wyciągniętymi do przpdu jak zombi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja czytam regularnie ale nie mam czasu na odpowiedź. 12 grudnia zmarła mi teściowa- pisałam wam- długo chorowała. Mój mąż dzielnie się trzyma i podziwiam go za to. Poza tym w piątek oblałam 2 egzamin na prawko i się załamałam bo wydaje mi się że nigdy mi się nie uda tego zdać- drugi raz oblałam na mieście!! w styczniu wracam do pracy i jestem przerażona jak to będzie tam po powrocie, po półtorarocznej przerwie:-( do tego opuszczę Aleksa:-( ale zostaje z moimi rodzicami to wiem że będzie w dobrych rękach!! Pytanie do tych mam które już pracują- jak wam udaje się wszystko pogodzić?? Wiem że najgorszy dla mnie będzie pierwszy miesiąc. mój aleks ma już 14 miesięcy a robi sam tylko po 4 kroki i bach na ziemię:-) ale byłam z nim u neurologa i powiedział że dobrze się rozwija i nie muszę już do niego chodzić ani na rehabilitację! Aleks jest wcześniakiem, i miał też napięcie mięśniowe jak był malutki a teraz jest już wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) U nas wszystko dobrze :) Synuś pierwszy dzień na saneczkach był zachwycony :) Szkoda tylko że aż tak mocne mrozy chwyciły bo nie można za długo na dworku przebywać :) Kolejne ząbki się przebijają, na szczęście bez oznak ze strony synka :) Poprawiam tabelkę: nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 7.......12m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....73.......4 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10kg......92...... 13......12m3d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8300.....76....... 5.......12 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....2.......1 2 m Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok80.....8....... 12 m lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......12m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5q1a Chciałabym życzyć Wam wszystkim aby te święta były przede wszystkim radosne i spędzone w cieple rodzinnym, abyście nie musiały się martwić o nic, i żeby każdy kolejny dzień dawał Wam coraz to więcej szczęścia i miłości od najbliższych osób które Was otaczają, aby Nasze dzieci chowały się zdrowo i były kochane :) WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE!!! DLA WAS I DLA WASZYCH RODZIN. POZDRAWIAMY I PRZESYŁAMY BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ho ho hoh ho (po mikolajowemu:D) dziewczyny mam problem z netem wiec juz teraz skladam Wam zyczenia Zdrowych spokojnych mile spedzonych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku bez chorobsk i zmartwien! 👄 u mne spadl snieg hurrraa tyle ze odalo ulepic sie balwana hihi :D ale niestety juz sie topi:( Nika ja malej pieczone miesko podaje juz od hmm okolo 4miesiecy wszystko ok, pozatym ona je juz wszystko .... no i odstawilam od piersi, mala juz tydzien na odwyku jest i znosi to dobrze nadal budzi sie w nocy ale tylko raz lub dwa napije sie wody i spi dalej mleka w nocy nie podaje bo sie nie domaga ;) zabieram sie do robienia pierniczkow pozdroweEnia buziaki i jeszcze raz WESOLYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest ostatnio mniej na kafe, bo znów mnie wena twórcza naszła i siadłam do maszyny do szycia. Znalazłam swoje stare spodnie dresowe, które bardzo mało nosiłam, bo się zbiegły w praniu i były za krótkie. Pocięłam je wczoraj i uszyłam Julkowi ogrodniczki :) W kolejce stoi już Mei Tai (takie nosidło miękkie dla brzdąca), bo wiąże się go o wiele szybciej, niż chustę. Już materiał wyszperałam ze swoich zapasów, przelałam gorącą wodą, żeby mi się po uszyciu nie zbiegł i schnie sobie, a chusty sprzedam na wiosnę :p U nas już też przygotowania do świąt pełną parą. Pierniczki zrobiliśmy już tydzień temu, ale nie doczekają świąt, bo sama je zjem :D Właśnie gotuję bigos i część zamrożę. Potem zrobię pierogi leniwe na dziś i może na jutro :) Mąż mi wyjechał i wróci dopiero w środę, ale chyba jakoś damy radę, bo sprzątania nie ma za dużo, tylko odkurzyć, podłogi pomyć i kurze zetrzeć. Od wczoraj Julek zaczął chodzić na dobre, a właściwie, to biegać. Już prawie nie raczkuje. teraz, to już całkiem oczy dookoła głowy będzie trzeba mieć :D Mój dzieć znów ma bunt jedzeniowy, ale to chyba kolejne czwórki mu idą, bo jedna już mu wylazła. Niestety, nie wiem, jaki długi jest, bo się nie da zmierzyć, a co do wagi, to chyba nie przytył przez to, że ostatnio słabiej je z powodu ząbkowania. nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 7.......12m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....73.......4 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10kg......92...... 13......12m3d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8300.....76....... 5.......12 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....2.......1 2 m Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......12m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko w końcu doczekałaś się pierwszych kroków Natanka :-). Ja też z niecierpliwością czekam aż Zuzia postawi swój pierwszy krok :-). Teraz musisz czekać, aż Natan powie "mama". Zuzia zdrowa. My pomimo bardzo mroźnych dni byłyśmy codziennie po godzinie na dworze. Zuzia jest kochana. Bardzo dużo rozumie i dużo mówi jak na swój wiek. Ale znów je w nocy. Ale od dziś nauka picia wody w nocy. Ja nie składam życzeń bo na pewno jeszcze coś napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachony Wiki konczy dzis 13 miechow...bylismy na szczepieniu dzis,mala zdrowa jak rybka nic jej nie jest...Rozmawialam z pediatra na temat uszek...wiec jak sie cos dzieje to trza podgrzac siemie lniane(ziarnka) na patelni i jak przestygna to wlozyc do bawelnianej skarpetki i jak bedzie w sam raz do przylozenia do uszka to przylozyc i owinac bandarzem,najlepiej na noc...He he zwrocila mi uwage ze czosnek jadlam :D mowilam ze tak i ze mala tez hartuje nim i powiedziala ze bardzo dobrze...od niej nieraz tez wyczuwam czosnek nawet mycie zabkow nic nie pomaga ;) nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 7.......12m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....73.......4 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92.....15......13m maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8300.....76....... 5.......12 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....2.......1 2 m Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......12m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 7.......12m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....73.......4 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 15......13m maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8300.....76....... 5.......12 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....2.......1 2 m Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......12m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) my nadal nie mowimy mama ani nie chodzimy samodzielnie :p dzis mielismy szczepienie i je dzielnie znieslismy :) uaktualniam tabeleczke nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 7.......12m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......7. .....13m7d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....73.......4 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 15......13m maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8300.....76....... 5.......12 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....2.......1 2 m Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......12m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×