Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

:):):) buzki dziewuszki!! ufffff myszaaa badzo sie ciesze ze u Ciebie i malej zosi wszystko dobrze!! balbin Ja mam zalozony pessar od 21 lipca mimo to szyjka mi sie skrocila ale dlatego ze zazelam chodzic a maly sie przekrecil i mocno napieral na szyjke!!i dalej musze lezec!tylko straszne sa po nim uplawy czasami jak mi pocieknie to normalnie szok, ale to dlatego ze leze i nagromadza sie a potem jak wstane siusiu to sobie dopiero upust znajdzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynaja mnie bolec wszystkie stawy i miesnie brak ruchu zaczyna mi doskwierac bo wszystko zastyga:( u mnie tez pogoda deszczowa pada od poludnia ale dla mnie lepiej bo chlodniej i lepiej mi oddychac i nie takie juz suche powietrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza kamien z serca !!!!!!!!!!!!wiedzialam ze wszystko z Zosienka jest dobrze👄:) Marta nam przechrzcila Zosie na Zuzke hehe :D widzialam wozek coneco z tej limitowanej serii piere cardin tyle ze zielony musze przyznac ze naprawde super wyglada i dobrze sie go prowadzi zaczepilam dziewczyne na ulicy jest bardzo zadowolona z niego ;) ja juz nie daje rady smigac po miescie !!!! nogi do wymiany i jeszcze jaki mam celulit na tylku ble koszmarrrrrrrrrrr!!!!!ale zajme sie nim pozniej tylko wydaje mi sie ze i tak niczego z nim sie juz nie zrobi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Kochane! dopiero teraz sie przekonałam, jak dobrze jest mieć czyjeś duchowe wsparcie... jeszcze raz- wielkie dzięki! poczułam tez pierwszy poważny, prawdziwy, rodzicielski strach o dziecko... ale mam nadszieje, ze to za nami... teraz z wielką radością robię pranie wszystkich ciuszków i bede w tym tygodniu robiła resztę zakupów, bo tak jak napisała Lorinka- nie chce, zeby narodziny Zosi mnie zaskoczyły... a swoją drogą nie chciałabym sie przekonać, jak moj mąż by sobie z tym poradził.... jesli chodzi o mnie, to ja chyba w taką pogodę czuję sie najlepiej... nic nie puchnie, nie pocę się i nie jest mi gorąco... mam tylko nadzieje, ze dzisiaj sie w koncu wyspie... bo z tym ostatnio ciężko. czy Wy tez czujecie sie tak, jakbyscie sie rozchodziły w biodrach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ja mam takie wrazenie ze sie rozchodze w biodrach ,ale to nie tylko wraznie bo po statniej ciazy tez troche sie rozeszlam w biodrach ale po jakims czasie wrocilo do normy moja Zuzienka nie lubi jak chodze na dluzsze wyprawy odrazu wtedy sie wypina i uciska na pecherz hehe facet kolezanki biegal z po wyprawke do sklepu byl tym wykonczony bo kolezanka 24 godziny po porodzie wychodzila do domu..a nie mieli lozeczka,wozka ,fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie mnie dziewuszki bo ja nie mam jeszcze nic a nic i moj maz musi sie tym zajac!a on biedny nie ma czasu:)dobrze ze allegro jest!:)ale jeszcze nic nie zamowilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam za przechrzczenie niuni :)) Ja jak wychodzę na dworek to zaraz po przejściu kilku metrów czuje parcie na pęcherz bo mały mi strasznie uciska. Eh. Pranie na dziś skończone resztę zrobię jutro jak wrócę do domku. Nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w miescie chcialam zrobic jakies wieksze zakupy ale kupilam tylko pizame dwuczesciowa gora zapinana na guziki , i malemu kurtke i musialam wrcac bo nie mialam sily w nogach i jeszcze glowa mi peka w ogole jakos koszmarnie sie czuje chyba wezme prysznic bo ledwo widze na oczy a na zakupy to juz tylko z P bede do miasta ruszac ,on pewnie nie bedzie zachwycony bo zakupow nie cierpi....bedzie musial sie poswiecic ale napisalam bez ladu i skladu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, Ty sie nie martw wyprawką! Twój mąż na pewno sobie poradzi- juz i tak mu sie medal należy, że jest taki dzielny podczas Twojej ciąży! oczywiście dla Niego srebro, a złoto dla Ciebie za wytrwałe leżenie;) ja jak dłużej pochodzę to nie wiem dlaczego- dostaję jakiegos takiego bólu, jakbym miała kolkę po lewej stronie na dole brzucha...czy Wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysza kochana jestes!! ja mojemu mezowi daje platynowy medal!:)ale mowi ze tylko umowa obejmuje mnie do grudnia i w grudniu to Ja bede go masowac i gotowac mu znowu obiadki:)to i dak miesiac po porodzie jeszcze daje mi ulge:)hehe zebym doszla do sil:) ale najlepszy motyw bo mowi ze on to sie tak podlizuje zeby na narty pojechac w styczniu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czegos takiego od od jakiegos czasu mam tak jak by mnie bolala kosc ogonowa i nie wygodnie mi sie siedzi nawet na kanapie bo pobolewa teraz juz w sumie mniej ale nie wiem od czego to moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja tez mam cos takiego od kad zaczelam praktycznie caly czas lezec na lewym boku ale tylko lewa strona mnie pobolewa ale to nie zawsze tylko jak zle sie uloze!ale ja mysle ze to moze byc tez to ze przycisne sobie moze ten krazek! a myszko ja tak mialam jak troche pochodzilam wczesniej tak jakby kolka po boku nisko w brzuchu prawie przy pachwinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo to jeszcze mnie w piczce cos boli jak leze w nocy i sie wierce na boki to mnie boli jakby kosc lonowa??macie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewuszki pojawil mi sie pierwszy rozstep na piersi!! o tylku nie wspomne bo jest caly fioletowy mimo smarowania niestety pojawily sie!ale to dlatego ze tak szybko tyje:)ale co tam na wybory miss sie nie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ewelka ja cos takiego mam odkad mi sie szyjka zaczela skracac i robic miekka!takze moze to przez to!ja to praktycznie odczowam jak zaczynam zmieniac pozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ja tak samo ale jak gin mi badal to nic nie mowil ze mi sie skraca.wiec nie wiem od czego to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was jeszcze jedno pytanie; mianowicie- ile kupujecie pieluch tetrowych i czy je trzeba najpierw wygotować? ja kupiłam 20 sztuk tetrowych i 6 flanelowych i wydaje mi sie, ze to wystarczy. Sama nie wiem... tetrowe uprałam w 90stopniach w pralce. dodam jeszcze, ze przez te nerwy od kilku dni- stałam się mistrzynią w rozwiązywaniu sudoku. Doskonale zajmuje głowę i myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, Ja nie wiem. Ale moim zdaniem starczy. A jak nie to się dokupi......akurat teraz to nie jest problem. Może już za miesiąc zaczniemy remont i się wprowadzimy do nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dla synka 10 pieluch tetrowych i 6 flanelowych tych prawie w ogole nie uzywalam , a tetry tez wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam 20sztuk,bo tyle było w całej paczce;) jutro kolejny dzien zakupów. Juz chyba mam dosyc, a jeszcze brakuje mi sporo rzeczy :( na dodatek w sobotę ide na wesele i nie mam sie w co ubrac :( moze jutro wypad skonczy sie powodzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 2 sztuki tetry tyle zostalo mi po synku i wiecej raczej miec nie bede bo tu w anglii ich nie widzilam Mysza zycze udanych zakupow;) zjadlam zimy jogurt i malutka zaczela kopac :) sciagnal mi sie film Lejdis ide dokonczyc ogladnie w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja widziałam pieluchy tetrowe w mother care , mieli paczki po 20 szt a cena była 30 euro !!! troche dużo więc mama powiedziala ze mi z polski przywiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widze ktora jest godzina :P poprostu to kolejna bezsenna noc , jutro pewnie bede spać do 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobitki:) stesknilam sie za pisaniem do was... dzis mam wizyte u lekarza jak wroce to sie jeszcze odezwe... tak pisalyscie o tych pieluszkach i sie zastanawiam czy po urodzeniu mam synkowi zakladac pampersy czy pieluszki zwykle (tetrowe bawelniane flanelowe nawet niewiem jaka to roznica) ale jestem ciemna w tym temacie... tylko sie nie smiejcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, ja tylko na chwilkę bo dziś mam wizytę i gina no i dziś własnie kończę 31 lat!!! Także zapraszam na wirtualnego torta:-) Pogoda idealna , niech już będzie tak chłodno przynajmniej jestem nie aż tak spuchnięta. Pozwolicie mi nie zmieniać wagi w tabelce bo przekroczyłam już 18 kg i nie chcę już o tym myśleć.Koniec z wchodzeniem na wagę! Mysza - ja też mam całe opakowanie pieluch tetrowych ( jeżeli kupiłaś tam gdzie myślę to o dziwo jest tam 24 sztuki) białe i błękitne + do tego mam 6 flanelek. Jestem pewna dziewczynki, że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno a pro po pieluch tetrowych - te najtańsze nie sa dobre, wcześniej kupiłam ich 4 sztuki ...i po praniu wysły z dziurami... To że w poradnikach jest napisane żeby wszystko gotować to dotyczy pieluch tetrowych jeżeli ich używacie zamiast pampersów. Ubranka i pieluszki wystarczy wyprać w 40c - nie sa przecież zabrudzone tylko trzeba je odświeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja właśnie wstałam i chyba jeszcze spać sobie pójdę :-). U mnie wszystko ok. brzuch się nie stawia więc wszystko jest dobrze. nawet zmniejszyłam dawkę nospy i może jedna dziennie wystarczy. Co do pieluch tetrowych to ja mam ich 10 i więciej nie zamierzam kupić. Jak brzaknie to wtedy. Milla wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie będę się bawić w pranie pieluch. Tetrówki mam po to żeby położyć na dno do wanienki, przy cycku przyłożyć podczas karmienia i tym podobne... Milla sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakoś dzisiejszą noc przespałam powinnam iść na pobranie krwi i oddać mocz ale kurcze zapomniałam i się wysikałam normalnie tak więc oby do czwartku i znowu zabiorą mi troszkę krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dorby! Własnie wcinam śniadanko i zabieram się za czytanie Waszych pościków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×