Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej, Zobaczcie jaki kombinezon znalazłam na allegro, ma co trzeba i jaka miła cena: http://allegro.pl/item429074975_evil_baby_kombinezon_dla_maluszka_ok_50_56_blue.html ps. Ale dziś miałam sen...śniło mi się, że w głównych wiadomościach w tv wieczorem podali komunikat, podobny do ogłoszenia wyborczego, o treści: Balbin nie kupił jeszcze nic dla dziecka. Ale stres ;) B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Daff i Aneta ma racje, ja kupiłam na 62 i taki rozmiar wydaje mi się lepszy. Moj synek miał 58 cm i większość rzeczy na 56 wcale nie ubrałam mu. Ten kombinezon niebieski śliczny. Co do zusu, to ja jestem na zwolnieniu od 7 maja, pierwszy miesiąc płacił mi pracodawca, a potem regularnie dostawałam od zusu pieniądze, przychodzą tak kjoło 25 każdego miesiąca. Elwiara ja jestem z okolic Łańcuta, a TY? Tam też zamierzam rodzić, chyba że bedzie tam wtedy dezynfekacja, wtedy chyba na Szopena w rzeszwie. A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff sto lat dla małego 🌻 My świętowaliśmy 2 urodzinki 5 misięcy temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbin ja też upatrzyłam sobie ten kombinezonik ale zastanawiam się nad rozmiarem sama nie wiem który wybrać 56 czy 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ogładałam z Kacperkiem Czerwonego Kapturka i pan gajowy powiedział, że wilk ma taki duzy brzuch bo zjadł bAbcie i Czerwonego K. A mój synek się mnie wtedy zapytał, czy zjadłam Karolinkę i kiedy przyjdzie do nas pan gajowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja już nie pamiętam, ten pierwszy jest ciężki, dopiero spacerówka jest lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, czy na wózek Coneco Toledo można zamontować fotelik, ew. jaki? B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wpadłam tylko się przywitać z wami drogie mamuśki 😘 Ps . Chce mi sie dziś cały dzień śmiać bo moja córunia tak się dziś śmiesznie przeciaga u mnie w brzuszku że jak trzymam sobie rękę na brzuchu to czuję i widzę jak przesówa rączkę czy nóżkę i mam taką wypukłą część po 1 stronie brzucha . He he . Moja kochana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wpadłam tylko sie przywitac i powiedziec, ze stale Was czytam, ale na ppisanie niestety nie mam ochoty... do poniedziałku będę żyła w stresie i ze łzami w oczach, ponieważ u mojej córeczki gin zauważył jakąś zmianę w ukł. pokarmowym. W poniedziałek mam miec specjalistyczne badanie, zeby wykluczyc jakies powazne wady, ale tak czy inaczej od dwóch dni nic mi sie nie chce... tylko siedzę i chyba sie modlę, zeby moje dziecko było zdrowe... sorki za to marudzenie... ja mam kombinezon na 62- pamiętajcie, ze nasze dzieciaczki urodzą sie właściwie jesienią i cała zima przed nami... Daff- sto lat i 🌼 dla Olafka;) pozdrawiam Was wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza współczuję i wiem jak się czujesz!!Ja od ostatniej wizyty umojej gin ciągle myślę że moje dziecko ma wodogłowie i też bardzo się tego boję!!Trzymamy za ciebie kciuki i napewno wszystko będzie ok!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ojej :(( Nie wiem co powiedzieć na pewno to minie co lekarz zauważył i urodzisz zdrowego dzidziusia. Może się przewidział czy coś. Fajnie by było gdybyś jeszcze poszła raz gdzieś na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena musisz być dobrej myśli. Skąd u Ciebie te podejżenie? Ja też mogę powiedzieć że się boje bo na usg jak robili to brali od góry zdjęcia robili i główka wydaje się strasznie duża wysokie czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza i marzenko nic sie nie martwcie wszystko bedzie dobrze zobaczycie!ja za nas wszystkie codziennie sie modle i prosze zeby kazda z nas miala zdrowiutkiego bobaska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuszkom ! Jakiś kiepski mam dziś dzień. Brzuch mam tak napięty jakby miał lada chwila pęknąć, paluchy spuchnięte, dzidzi też jakiś ospały i mało ruchliwy, w ogóle to nic mi się nie chce. ą jak wy się czujecie? Może to wina ciśnienia czy co, sama nie wiem Do Kasika1- jestem zdecydowana na szpital miejski, tam rodziłam poprzednio i jestem bardzo zadowolona,zarówno z opieki jak i warunków. Na SZOPENA mialam wątpliwą przyjemność przebywać na ginekologii,nie chciałabym tam trafić ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuszkom ! Jakiś kiepski mam dziś dzień. Brzuch mam tak napięty jakby miał lada chwila pęknąć, paluchy spuchnięte, dzidzi też jakiś ospały i mało ruchliwy, w ogóle to nic mi się nie chce. ą jak wy się czujecie? Może to wina ciśnienia czy co, sama nie wiem Do Kasika1- jestem zdecydowana na szpital miejski, tam rodziłam poprzednio i jestem bardzo zadowolona,zarówno z opieki jak i warunków. Na SZOPENA mialam wątpliwą przyjemność przebywać na ginekologii,nie chciałabym tam trafić ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi paluchy u nóg spuchły :O Obrączkę już zdjęłam bo mi palce u rąk urosły w szerz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscionka i obraczki tez nie nosze bop nie zaloze jedynie obraczka wejdzie ale obwod mi sie zaraz robi wypukly a stopy juz nie puchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do Ewelki odnośnie zwolnienia--czy zaniosłaś je pracodawcy czy bezposrednio do zusu razem z takim druczkiem z-3.Jeśli do firmy to jest duże prawdopodobieństwo, że tam utknęło i na pieniążki długo będziesz czekać .ZUS od chwili złożenia kompletu dokumentów ma 30 dni na wypłatę zasiłku ( uczulam: kompletnych dokumentów!!!!0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana wszystko bedzie dobrze , zobaczysz, nic sie na zapas nie przejmuj , trzymam za was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza trzymamy za Was kciuki, wierzę że wszystko będzie dobrze kochana. Jeżeli będziesz czegoś potrzebować to pamiętaj że tu jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odpowiadam na zapytanie o zus jestem na zwolnieniu od 1 czerwca kasę dostałam ok 20 sierpnia za lipiec jest ok 1 msc opóźnienia względem daty więc spokojnie trzeba czekać. a propos filmiku mam to na codzień ten mój maluch tak właśnie się rusza przez co spać nie mogę tylko brzuszek mam gładki jeszcze żadnego rozstępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze puchnąć też nie zaczęłam może za szybko biegam żeby to zauważyć mam teraz tyle pracy w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w jakiegoś doła kompletnego wpadłam. tylko siedzę i łzy mi ciurkiem lecą :( już nie mam sily płakać, ale przestać też nie mam siły... może jutro będzie lepiej... do tego wymiotuję od obiadu byłam już ze 4 razy i jestem wykończona. mam tylko nadzieję że szyjka się nie skraca i po prostu mam taki dzień (u mnie czasem tak jeszcze jest, średnio raz na 2 tygodnie mam dzień z toaletą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×