Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ooo co ja tu gadam hehe :D Gatauluje tylko Magmalll atu tyle mamus nowych i slodkich dzieciaczkow sie narodzilo:) ale slodko wiec Gratuluje teraz wszystkim🌻❤️ Ja (dziekuje za zainteresowanie) Anabalko jeszcze w dwupaku i nic mi sie nie zapowiada zeby mialo byc inaczej. jak do czwartku nic nie ruszy to mamy kontrol w szpitalu ciekawe zapytam w szpitalu czy moga wypisac mi to zaswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć magmall wielkie gratulacje!!! no tempo miałaś rzeczywiście niesamowite :) co do znieczulenia to u mnie nie dają na żądanie - tak mówiła położna na szkole rodzenia :( tylko z przyczyn medycznych. co jest dla mnie trochę dziwne, bo wszędzie na ścianach wiszą takie kartki z prawami pacjentek i tam wyraźnie jest napisane że o znieczulenie możesz prosić w każdej chwili. ech już nie wiem jak to jest. ale ja chciałabym bez niego. zobaczymy jak będzie, ale naprawdę chciałabym w pełni naturalny poród. mam nadzieję ze się uda :) jak na razie to mały szleje całymi dniami i nocami, wypycha się, kopie, przemieszcza. normalnie jakby sie szaleju najadł :P skurcze mam wieczorami - wczoraj znów regularne ale minęły po 2 godzinach. brzuchol już faktycznie nizutko, od wczorja jeszcze opadł i już mi na kolanach leży :P no zobaczymy do terminu z usg mam jeszcze tydzień. do terminu z miesiączki 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka mam nadzieje, że nie przenosimy naszych maluchów, ale nie wykluczone, że wyjdą sobie w grudniu :( (tfu tfu), bo terminy mamy dośc późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWKA:) NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? Małgorzata..... Wrocław...... 41.....10.11.......64+11...Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 40......11.11......58+15...Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 40.....11.11....... 56+12..... Staś?Zosia? **Vanilka**...... Szczecin...... 41.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? pingusia_22..... Mielec........ 40......16.11...... 44+10,5... Marika bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec........ 39......18.11....... 66+12..... Gabrysia Andzia_M......................... 39......18.11...... 49+10,5.....Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 40......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kajtoch......... Kraków........ 40.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... .40....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 39.......25.11..... 65-5+16... Franek elus............. Międzyrzecz... 39.......20.11..... 55+10,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Maja_21......... Kielce.......... 39.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 38.......29.11.................. Adrianek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1.......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin.. 29.10.. 39...SN... 4010g.... 56.... Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82.....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother.......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_.................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek MałaMi80..... Warszawa... 02.11....... CC... 3420g.... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów...... 06.11...40...CC... 3250g.... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40..SN....3200g.... 51....Córka Agniesza26.... Lublin....... 09.11...41...SN...3710g.... 61.....Olafek MarzenaMol.....Wisła.......10.11...40....SN...4060g..... 57....Arturek Karola678.......Gdańsk......11.11...42...SN....3300g.... .53....Franuś Mysza1980...Warszawa....12.11...40...SN...3200g.....54.. ..Zosia agnesa1983..Poznań.......12.11....41...SN....3410g.....5 8....Kubuś Patuniaa.....Anglia.........13.11....42...SN....3270g... ..54.....Julia Beata1987....... Śląskie....14.11....40...SN....3200g.....55....Zuzia Zaczatowana... Warszawa.14.11....39..SN....3400g.....54... Adam Marta1983.......Warszawa.16.11....41..CC................ ......Robercik(?) Kaczuchaaaa....Lublin.......16.11...39...SN............. .........Damian(?) Magmall...Warszawa........17.11.....40....\SN..3960g...56.....Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej mam jak oczekujacych:) zastanawiam sie czy w szpitalu mi to zaswiadczenie by wypisali bo w czwartek mam kontrole jak maly nie zechce wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka nawet tak nie myśl :) no ja w karcie ciąży mam wpisany termin 30.11 więc teoretycznie najdalej do 13 grudnia mogę urodzić :O ale mam nadzieję że jednak Klusek szybciej wyjdzie. że posłucha mamusi i najdalej 1 grudnia się wykluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola gratulacje!!!!!!!!!!! Magmall dla ciebie również gratulacje, tylko pozazdrościć ci tempa!!!! Wracajcie szybciutko z dzidziusiami do domku. Majka za ciebie trzymam mocno kciuki!!!!!!!! bo to jutro, prawda? Mała agatka- ty też się w koncu doczekasz swojego maluszka. Wiem po sobie,że te ostatnie dni ciągną sie w nieskończoność ale już niedługo Wszystkim nierozpakowanym życzę tempa Magmall Trzymajcie się dziewczyny. Moja Weroniczka jest b.grzeczna, w nocy budzi się tylko 2 razy a w ciągu dnia też jest coraz lepiej. Cycusia ciągnie co sił i ciągle jej mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka szczerze powiem nie mam pojęcia jak jest z tymi zaświadczeniami. j tylko raz potrzebowałam do USC i wtedy moja lekarka mi z miejsca wypisała - tzn zadzwoniłam się zapytać a ona powiedziała że wypisze i zostawi na recepcji, że nie muszę sama po nie przyjeżdżać, mogę kogoś przysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirko no to tylko życzyć sobie takiego dzidziusia jak Twoja córeczka :) aniołek nie dziecko :D ups obyśmy za wcześnie nie pochwaliły. co do mojego Klucha to wiem że wyjdzie. czasem bym chciaał żeby wyszedł jak najszybciej, a czasem żeby jeszcze tam posiedział. ja mysle że on wie że mama sama nie wie czego chce i dlatego jeszcze nie wyszedł, a jak mama będzie pewna ze już go chce mieć tutaj po tej stronie brzuszka to wyskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dzieciaczki wykluwaja sie na czas albo przed terminem albo pare dni po terminie a ja nadal w dwupaku,dwa tyg 19 bedzie jak bede po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka ja też myślałam, że Ty już urodziłaś. A kiedy masz wizytę u lekarza? Bo przed i po termnie to co tydzień chodzę na wizytę więc może i Ty przy okazji wizyty to załatwisz? No jutro mi mija tydzień od terminu i nic się nie dzieje. Jak sobie pomyślę, że jeszcze tydzień mam czekać, żeby mi indukowali poród to .......aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokasta ponoc to nie takie straszne ale z jednej strony to ja boje sie tego wywolywania porodu a z drugiej to wolalabym aby sam sie zaczal...u nas jest ze jak dwa dni nie pomoze oxytocyna to sie jedzie na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka dzieki - tak to jutro uff jadę dokupić kilka drobiazgów do torby i wracam robic w domu ostatnie sprzątania i poprawki :) Powodzenia mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka jak leżałam na patologii ciąży to przy mnie leżały dziewczyny po terminie, wywoływali im poród i wracały.....potem i tak po kilku dniach cesarki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wizyte kontrolna w szpitalu w dzien terminu i teraz tydzien po terminie czyli na czwartek mam wyznaczona czli tez co tydzien:) zastanawiam sie czy jechac do tego lekarza ale z drugiej strony jak pojade na marne bo powie ze musze sie zarejestrowac i stac w kolejce jak przez tel mi powiedzial to go bym zastrzelila chyba a boje sie tez ze moze mnie cos zlapac jak bede jechala autobusem kurcze niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta to moja znajoma tez po terminie wywolywali jej porod przez 3 dni podawali oksytocyne i nic a ona z bolu az mdlala i zrobili jej cesarke wkoncu... pojechalybyscie na moim miejscu?, niewiem czy jechac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka ale mozesz sie pacjentek spytac czy mozesz tylko a chwile do lekarza po zawiadczenie...powinny cie wpuscic...ja tak zrobilam i bez zadnego "ale" mi pozwolily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dwa dni wywolywania ale az dwa dni meczarni... brzuszek mnie rozbolal wkurzyl mnie ten lekarz musze usiasc sobie i sie zrelaksowac przed tv zjem pomaranczke i sie uszykuje pojade ale nagadam temu pajacowi jak nie bedzie chcial mi tego wypisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :):) Gratulacje dla wszystkch szczesliwych mamus tatusiów i ich dzieciaczków 🌼🌼 ja jak pisałam bylam wczoraj w szpitalu myslałam ze mnie juz zostawia bo bylam umowiona z polozna ale neistety :( zbadali mnie szyjka nawet troszeczke sie nie skrocila :( rozwarcia 0 i jeszcze oni wszyscy patrza na ermin z ksiazeczki :( a tam mam spisane 29. ale jak bylam na USG 4D to mi powiedział termin na 16 wiec sobie pomyslałam ze moze juz sie cos dzieje :( ale nic polozne powiedziały ze teoretycznie to one nawet przyjadz mnie nie moga bo jesli nie mam boli to mam przyjsc 2 tyg po terminie z karty ciazy !!! jeszcze tyle czasu :( juz myslalm ze moze juz dzis bede tulic swoje malenstwo ale niestety. Dostałam tylko kartke z instrukcja masazu sutków :P ma to niby cos pomoc.. ja cos czuje ze moje malenstwo to grudnia bedzie :(:( ale wam dziewczyny zazdroszcze... i jeszcze jestem przerazona pierwszy raz wczoraj widzialam porodowke o matko :P myslalm ze to wszytsko inaczej wyglada... hehe tak jak sie na filmach oglada...a tu szara rzeczywistosc... no ale coz porod nie od warunkow zalezy :P:P trzymajcie sie cieplutlo :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, nie wiedziałam, że sa specjalne instrukcje do masażu sutków :D Vanilka jesli masz możliwość, to jedź i pacjentkom, które czekają powiedz, że chciałabyś wejśc tylko na chwilę po zaświadczenie. I na pewno Cię wpuszczą. Pytanie tylko co powie lekarz :/. Ja jak byłam po wyniki badań, to owszem, położna w rejestracji wydała mi wyniki, ale nie pozwiliła skonsultować z lekarzem, bo Pani doktor już do domu idzie... Najlepsze było to, że byłam ok 11, a ta baba ( lekarz) miała dyżur do 13. I żadnego pacjenta już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh :P nio tez nie wiedziałam :) napisze wam :P:P Sposób stymulacji brodawek piersiowych 1.odsłonić obie brodawki piersiowe 2.tracac delikatnie opuszkami palcow wystajace brodawki sutkowe przez 5 minut 3.teraz nastepuje przerwa w stymulacji trwajaca kolejne 5 minut 4.tracac ponownie brodawki przez 5 minut potem przerwa 5 minut itd.łacznie 30minut naprzemiennej stymulacji i przerw 5.ture trwajaca 30minu powtarzac 5-6 razy w ciagu dnia 6.prosze obserwowac czy w trakcie stymulacji macica reaguje skurczem? I jescze dopisane na koncu POWODZENIA hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja bylam w tej samej sytuacji co ty pojechalam w pt do szpitala a one ze przyjac mnie nie moga bo z terminu moga dopiero po 2 tyg przyjac czyli dopiero 19 listopada i czekam az siezacznie samo moze ale nie wydaje mi sie zeby samo sie zaczelo bo nie mam zadnych boli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewlelka normalnie tragedia w tych szpitalach !! jejku to ja jeszcze praktycznie miesiac mma czekac bo termin na 29 a i jeszcze 2 tyg to 12 grudzien. ciekawe czy do swiat urodze hehe nie no ja sobie zartuje ale nie ma sie z czego smiac :(:( tragedia poprostu w tej sluzbie zdrowia !!! Tylko moze pomysleli by o nas i dziecku ze czym wieksze dziecko tym trudniej dla nas i dla niego i ze przenoszona ciaza tez nie jest za dobra !!! szkoda słów!! ewelka trzymaj sie juz nie duzo ci zostało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie maju my to mozemy i do środka grudnia się kulać :( ale mam jednak nadzieję ze te nasze dzieciaczki zdecydują sie niebawem wyjść :) bo jak Klucha będzie tam tak długo siedział to w końcu 6 kilogramowego dzidziusia urodzę :P a tego bym nie chciala. no może ten masaż coś pomoże :) skoro napisali powodzenia to powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×