Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja zastosowałam ten mój przysiad ze schodka na dupsko, na szczęście nie zaszkodziło, ale też i nie pomogło :( Zacznę poważnie brać pod uwagę ten gwałt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi. Mężczyzna potrzebuje zbliżenia :D chyba że się boi to go nie zmuszaj :D Ja porobie dziś kilka przysiadów, łąpią mnie po seksiku lekkie skurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasami łapały skurcze, ale odkąd udało mi sie go namówi jakieś półtora tygodnia temu na małe co niego to NIC, ZERO, NULL, żadnego skurczu nie ma. Na mnie chyba to odwrotnie podziałało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 37 bo już jakiś czas jakoś nie zmieniałam i jak zwykle się pogubiłam bo u jednych mimo daty był taki tydzień a u innej jeszcze inny więc ja się szybko dezorientuje:P z mężusiem podobnie robimy tylko że ja śpię bez dolnej części piżamy z gołą pupcią:P i tylko się nią odwrócę do mojego małżowinka jemu zaraz patol zapatycza jak za dotknięciem różżki normalnie jak u nastolatka i tak mnie wykorzystuje wtedy tylko że po jakiś poślizg najpierw mu każę lecieć bo na sucho tragedia:P i tak się masujemy ostatnio częściej ale to nic nie daje...jedynie co tuż po zbliżeniu dostaje mega skurczy i boleści w dole brzucha co po paru min. zawsze przechodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się przypomniał nocny sen brrr śniło mi się że sama wyjęłam sobie pępowinę:O była jak z plasteliny zielona i cienka i wystawała mi stamtąd i ja jak sznureczek zaczęłam skręcać i wyciagnełam całą a dziecko zostało sobie normalnie w brzuchu przy tym na niebie latało całymi stadami mnóstwo bocianów jakby odlatywały albo przyleciały dopiero:O bosheeee jakie durne sny można mieć okropieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia to mój tak samo ma :D... temperamentne te nasze chopy :D hihi nie narzekam :D Zawsze lubiłam seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to się myśli o tym i o tym jak ludzie opowiadali dzieciom że to bociany ich przyniosły i takie tam inne bzdety :D Ja ostatnio urodziłam trojaczki i wszystkie w dłoni się mieściły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i ja lubiłam ale w ciąży nawet jak nie powinnam była albo zupełnie straciłam ochotę na zbliżenia to i tak nie dało rady uniknąć:D pierun ognisty ma to zapotrzebowanie normalnie do przesady czasami:D ::P a po karmieniu myślę wróci mi ochota jak kiedyś bo nawet nie może być inaczej,cycem też długo nie chcę karmić bo i może tu okaże się egoistką ale nie chcę żeby mały przez dojenie całkiem zrobił mi flaki z cycuszkow:P wczoraj dostałam laktator od szwagierki bo ona nie używała ani razu i z ciekawości sobie spróbowałam:O masakra,wyciskac mi zaczęło czegoś przezroczystego lepkiego a ból przy tym że do teraz mnie sutki bolą i smaruje maścią no i jak to jest to samo uczucie przy dojeniu cyca przez malucha to ja dziękuję :O a laktatora nawet mimo jakiegoś nawału już nie użyje :O straszne to było a suty przy tym tak się wyciągnęły pod tym ciśnieniem jak u krowy,mąż mało nie pękł ze smiechu widząc to a mnie aż skręciło takie to nieprzyjemne i bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia nie sciągaj teraz bo to siara ona jest najlepsza zaraz po porodzie dla malucha jest jak złoto dla niego, a laktatorem pobudzisz laktacje i mleko zaczniesz produkować więc nu nu nu... Nie używaj go dopóki małego nie ma na świecie :D Ja też mam teraz pod koniec mniejszą ochotę ale do 36 tyg ojoj :D Czasem lekarz mówił żeby się powstrzymać a ja nie dawałam rady :D Co innego samemu się zaspokoić a co innego penetracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz zabronił zbliżeń w czasie całej ciąży i wiele koleżanek też tak musiało. Mówily że ponad rok nic i przezyły. Coż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra :) mi lekarz na szczescie nic nie zabranial to i szalejemy :) tej nocy to wogole nie wiedzialam co mu jest normalnie budzil mnie chyba co 2h i sie na mnie rzucal ale czasem tak ma:) ale co z tego jak i tak zadnych skurcy nie mam ani nic:/ ale fajnie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od samego poczatku ciazy zero seksu moj nie chcial bo sie bal ze cos malemu zrobi hehe marta ty zboczuchu sama sie zaspokajasz czy maz to robi za ciebie ??:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ewelka jakie pytanie :D :D :D Z regóły jak mam ochotę to mi mąż pomaga, czasem penetracja nie jest przyjemna jak np kość łonowa strasznie boli :P Ja przecież na początku ciąży miałam krwawienia, ale nie wiem od czego tak na prawdę. Lekarz powiedział żeby się wstrzymać do tego bezpiecznego okresu kiedy nie można już poronić, jednak zdarzyło mi się 4 razy złamać zakaz. Po prostu mam dużo testosteronu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze mnie łapią i boli mnie podbrzusze. Anabelka pisałaś chyba właśnie Ty że tak miałaś po seksie i później się uspokajało? Kurcze mogłyby sie nie uspokajać tylko wreszcie rozbujać na dobre i zacząć akcje :D Idę się położę do wyrka, masowałam też sutki ale ile można :D zaraz chyba mi odpadnął z tego masowania i szczypania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to mnie po seksie takie skurczę łapiaą momentalnie i to megaśne że ruszyć się cieżko ale trwają tak do 5-10 min i ustają :O niestety i to tak za każdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze co niektore bardzo napalone na male co nie co ,mi ostatnio tak sie chce ze ledwo wytrzymuje bo od kiedy tesciowka jest to nasze sypialnie sie pokrecily ,maly chce zebym spala z nim ,P spi sam i chyba w nocy go napadne :D:D czuje sie potwornie chyba synus mnie zarazil leci mi z nosa ,goraczka ,a tu jajniki bola i niedobrze jest rodzic trzeba a nie chorowac!!! ide robic syrop cebulowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Lorinka jak synuś zaśnie to uciekaj do męża :D niespodzianka :D Agniesza26 jeszcze w szpitalu mały ma żółtaczkę ale powoli przechodzi :) Czekamy na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam skurcze co 5 minut od 13:52 ale narazie spokojnie czekam, zaraz pójdę się wykąpać i ogolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie zobaczyc Julke fotki juz dodane :) opisze wszystko pozniej :) GRATULACJE dla nowych mamusi 🌻 karmi ktoras butelka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka śliczna :D Ja idę się golić :D Patuniaa co tak szybko was wypuścili ze szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja miałam tak bez seksu, miałam skurcze, a po seksie wogóle nie mam żadnego skurczu od ponad tygodnia, kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja mam fotkę Olafka przy cycu ale sama nnie umiem przeżucić z tel. na kompa :P takam ciemna serio jakoś skomplikowane to dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuniaaa jaka słodziutka Twoja mała. Taka kruszynka. Jak będziesz miała chwilę to napisz co i jak było. I co tak szybko w domku? :D Kurde, nie chce mi się Olafek otworzyć, a Wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! MARZENA, MYSZA, AGNESA, BEATA---G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!! Widzę, że dolna tabeleczka się powiększa dzień po dniu. U nas wszystko w porządeczku. Córcia ma na imię Weronika Marta, Poydrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×