Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja upały też ogólnie uwielbiam :D Ale niestety w ciąży muszę uważać i troszkę mnie to męczy bo teraz normalnie siedziałabym na tarasiku i się opalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza ciaze poronilam i powiem wam szczerze brzuszek nie rosnie mi wcale duzy!!nie wiem czy to ma jakis wplyw:) u mnie w domku na szczescie jest chlodno:)takze fajnie sie lezy. przed chwilka wylaczyli mi prad juz myslalam co ja biedny zuczek caly dzien bede robila - zostaloby mi tylko patrzenie w sufit i przez drzwi tarasowe hehe ale na szczescie juz wlaczyli. a co jeszcze do brzuszkow to jedna z moich kolezanek miala spory brzuch przytyla onad 20kg a dzidziusia urodzila 1,80kg a druga szczupla w sumie przytyla 9kg miqala nie taki duzy brzuch i urodzila 4,20kg hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestaty opalanie w tym roku odpada. a szkoda bo czekam na to zawsze z utęsknieniem. no ale cóż będę mamą :) a to duuuużo lepsze od opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza bo tycie nie oznacza ile dziecko waży w ciąży normalnie powinno się ok 11 kg przytyć to tak zdrowo. A już więcej to podobno obżarstwo ale ja się nie wypowiadam. ja jem a raczej obżeram się nieźle i nie mogę tyle utyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem wiem wlasnie! no troche przestalo mnie kuc ale i tak pojade bo to twardnienie brzucha wczorajsze mnie niepokoi, wlasnie czytalam ze to skorcze macicy moga byc!!wiec tym bardziej sie przestraszylam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź jedź lepiej to sprawdzić. a ja siedzę w tej bibliotece i jakoś tak strasznie mi sie w głowie kręci dziś od rana. nie wiem dlaczego. na dodatek nic zjeść tu nie mogę. chyba bedzie trzeba iść poszukać czegoś na żer. może przejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak słabo to może być z głodu. Lepiej coś zjedz prędko żebyś tam nie padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jadłam przed wejściem, ale to było 1,5 godziny temu. tak mi się nie chce schodzić 3 piętra w dół i potem znów w górę :( a windy się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie mi się nie chce 1 piętro wejść a co dopiero trzy.A masz klaustrofobie czy może boisz się że się urwie albo zatrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie boję się że się urwie, zatrzyma międzi piętrami że odpadnie dni i polecę w szyb i inne takie horrorki. to taka moja fobia od wielu wielu lat. potrafię wejść na 10 piętro ale z windy nie skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz co się bać :) Wiem tak łatwo mówić ja kiedyś też miałam fobie ale bałam się wyjść z domu. To było gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) witaj Daff, fajnie, ze wróciłaś;) 🌼 dla Ciebie;) pewnie troche odpoczęłaś?? ja wczoraj wróciłam z M ze wsi... było cudownie i cieplutko;) słoneczko świeciło... w ogródku truskawki....mniam;) no a wieczorem.....mecz:( było wielkie, wspólne rodzinne oglądanie meczu- ja z M, teściowie, siostra M z mężem i córkami, mój brat z dziewczyną... miała być feta i wielkie świętowanie....a tak.... nasi panowie praiwe płakali.... no cóż...to jest sport... w niedziele jadę z M na 2tyg nad morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt wychodzenie z domu gorsze :) ja już wróciłam. znalazłam w torebce jakieś paluchy. zjadłam jednego, reszt schowałam w kieszeń i wniosłam na salę. teraz podżeram żeby nikt nie widział :P później coś konkretnego zjem. na jakiś obiad sie przejdę bo znów cały dzień na mieście chodzę. a na 15.40 wizyte u lekarza mam :) mysza - fajnie miałaś z tym weekendem :) no cóż przegraliśmy bitwę ale nie wojnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z wizyta niestety musze poczekac do piatku wlasnie moja gin. mi napisala smsa ze dzis nie moze mnie przyjac bo ma jakies sympozjum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) To się rozpisałyscie . Ja miałam pracowity weekend . W sobotę śpiewałam wesele . Wyszło superowo . Właścicielka restauracji chce podpisać z nami umowę na sylwester . Powiedziała ze naawet znajdzie się pokoik dla mnie męza i maleństwa abym mogła w przerwach zalecieć na górę karmić dzieciątko. Wczoraj odpoczywałam i praktycznie nie wyłaziłam z betów . Jeszcze dziś mnie giry bolą . Dziś rano poleciałam do ambulatorium przy szpitalu powtórzyyć moje wyniki z tokso . Skończyłam juz antybiotyk i liczę na to że będzie lepiej . Obecnie siedzę w pracy i umieram z gorąca . Zazdroszczę tym z Was które mogą poleniuchowac sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie teżź gorąco, ale mam na to sposób: rozłożyliśmy sobie z synkiem basenik i się chlupiemy, polecam:) Marta ale masz mały brzuszek, w porównaniu do mojego to nic jeszcze po tobie nie widać:) Dzwoniłam do lekarza, Apargin można brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Normalnie nie wiem co mi jest. Przez ostatnie dwa dni miałam jakiegoś doła i czuję się z tego powodu źle. Dzisiaj zauważyłam że wydobywa mi się taki dziwny śluz wcześniej był on biały a dzisiaj taki jasno żółty i o nieprzyjemnym zapachu czy to normalne??Oj dziewczyny nie wiem co robić i myśleć. Wklejam tabel;kę bo ktoś ciągle odmładza moje dzieciątko. NICK...........Miasto................TC......TREMIN....WAG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........19.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........19.......02.11.....5 7kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5 Byliśmy wczoraj z mężem u szwagierki i jej obaska. Kurde taką malutką dziecinkę trzymać na rękach to aż strach ale fajnie było - normalnie nie wiem jak to bedzie jak będe miała swoje ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja ci nie pomogę, ale może to upławy? Częste w ciązy. Ja też już zapomniałam jak to jest z takim maluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wizytę mam dopiero 26 czerwca no muszę poczytac trochę o w necie może coś znajdę. Kurde jak maluszek płakał to normalnie aż serduszko sie kroiło a co to bedzie jak będe miała swoje??Ja chyba nie zniosę jak bedzie płakało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko juz ci pisze na temat tych uplawow!! ja tez mam ale jak narazie sa one bardzo jasno biale bezwonne, ale zeby nie rozwina sie grzybek mam juz globulki dopochwowe jest ich 3 i wkladam je raz na 7dni juz mam ich mniejj po jednym czopku!! a co do twoich uplawow to juz nie wyglaadaja za dobrze jesli wydzielaja dziwny zapach!!biegiem do lekarza moja siostra przenosila takie uplawy troche i musiala brac penicyline! moje globulki nazywaja sie PIMAFUCIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pimafucin i dziś znowu muszę wziąć głupi grzybek nieprzyjemny rybi zapach a wczoraj jeszcze tego nie było.. Kasika to dawaj wklejaj zdjęcie swojego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agniesza26 . możesz opisać mi to twardnienie brzuszka? Mianowicie: 1. Gdzie on twardnieje? Cały czy tylko dół tam gdzie jest dzidzia? 2. Na jak długo robi się taki twardy? 3. Bardzo twardy? Czy taki, że jak delikatnie naciskasz to jak twardsza plastelina? 4. Jak czujesz - gdzy on twardnieje? 5. Jak zmienisz pozycje to coś pomaga czy nic? Pytam, bo mam podobnie... Tak sie zawsze zastanawiam czy to dzidzia sie napina czy może własnie skurcze. Nawet zadalam to pytanie na ogólnym forum i większość dziewczyn pisało, że tak właśnie czuć ruchy didka, ale były i takie wpisy, że lepiej poradzić sie lekarza. Ja mam wizyte dopiero 18-tego ... a u mnie wygląda to tak... Czasami czuje takie właśnie napięcie w środku jakby sie dzidzia naciągała i wtedy dotykam brzuch, a on na samym dole, bo mam dzidziusia nisko (lekarz mówi, ze ok) ... i tam nisko mam twardawe... tak jakby dzidzia sie do góry unosiła... Widać wybrzuszenie i jest ono twardawe. Lekarz mi mówił, że wtedy położyć sie na plecy, wcześniej wysikać, rozluźnić i delikatnie naciskać to miejsce... kilka razy i po tych kilku razach stwierdzić jaki jest brzuch ... i u mnie taki właśnie jak twardsza plastelina i wystarczy zmienić pozycje np. na boczną i ta gulka ucieka w głąb i mam znów całe miękkie. Tylko to mnie uspokaja... że to raczej dzidzia, a nie żaden skurcz. bo jak zmieniam pozycje to odrazu mam wszystko ok. Przy tym żadnych bóli, kłucia ... tylko to napięcie. Opisz mi jak to jest u Ciebie? Też mnie to niepokoi czasami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! robi mi sie tam gdzie siedzi dzidzius bo ja tak jak Ty mam nisko dzidziusia!to sie tak napina wychodzi taka gulka ale nie caly brzuch tylko tylko tam na dole wlasnie!!jak np.podkule nogi od razu znika!!to robi sie na kilka sekundna 10-15. ale gdzies na forum wyczytalam ze to moga byc skurcze macicy i sie przerazilam normalnie do tego jeszcze te klucie w pochwie to juz caalkiem.ale dzis juz nic mnie nie kuje:)w piatek ide do mojego gin. to sie dowiem. a i jeszcze gdzies wyczytalam ze to moze tez szyjka macicy sie skracac i takie moga byc objawy!! wiecej juz nic nie czytam bo tylko gorzej sie nakrecam. wczoraj rozmawialam z kolezanka ona od 4 miesiaca miala wlasnie takie cos jak my i lekarz jej powiedzial zeto normalne wiec sie uspokoilam troche!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem po drugim sniadanku bo pierwsze cos nie posmakowalo mojemu dzidziusiowi i nadal jestem glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dziewuszki jest dopiero 7.30 a Ja juz zjadlam prawie wszystko co mi zostawili na pol dnia:)nawet juz rosolek obalilam,moja mama sie mnie pyta gdzie ja to wszystko mieszcze bo jem jem a nic nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza widzę że apetyt dopisuje :) Ja też mogę dużo jeść ale oby nie na noc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agniesza26 no to ... to twardnienie, które opisujesz jest takie samo jak u mnie. U mnie może rzadziej się to dzieje, ale to tylko dlatego, że ono wystepuje podczas leżenia... i pytałam o to gina na ost. wizycie... opisałam to tak dokłądnie jak Ty i on mówił, że dzidziuś sie wypina... skurcze odczuwa sie inaczej i, że poznałabym, że to skurcz :) i zmiana pozycji by nie pomogła - brzuch byłby nadal twardy więc tym sie raczej nie martw, ale oczywiście lekarki zapytaj ... Co do tych kłuć to mnie też czasami coś ukuje, ale sporadycznie, jeden raz ... więc o to lepiej zapytaj na pewno... ale skoro już dziś nie kłuje no to super :) U mnie ok... chociaż mam Angieszko to co Ty, że jak coś wyczytam to już widzę u siebie te objawy ... i na początku te ruchy dzidzi cieszyły, a potem martwiły, bo też wyczytałam, że skurcze :o i dlatego lekarza pytałam... może lepiej odrazu pytać, a nie czytać :) ...a co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Aaaaa ... i dlatego najpierw twardawa była sama ta gulka, a teraz cały dół brzucha, bo ta "gulka" już teraz jak sie odpowiednio ułoży i napnie to ten cały dół brzucha zajmuje :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×