Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmmama

Urlop z maleństwem

Polecane posty

Gość Hmmmama

Witam mam pytanie. W wakacje moja córa skończy 8 miesięcy. Czy to nie za wcześnie na wyjazd z nią? I czy lepiej spędzić go w kraju czy śmiało można wybrać się gdzieś dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmama
Nikt nie odpowie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam dylemat, tzn. prawie taki sam, bo moja w wakacje skończy roczek i też dumamy czy wybrać się z nią np. do Chorwacji czy na razie jednak gdzies bliżej... na wielkanoc jedziemy do rodzinki na drugi koniec Polski i zobaczymy jak zniesie prawie 8 godzin podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly w sierpniu skończy rok - my chcemy jechac nad Balaton. Młody jest zaprawiony w podróżach, bo srednio co 2 tygodnie gdzieś jeździmy. A co do podróży kilkugodzinnej - to jak na razie maly w aucie najczęsciej śpi, więc my planujemy jechac w nocy, zeby nie przespal calego dnia, i zeby mu się nie poprzestawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly w sierpniu skończy rok - my chcemy jechac nad Balaton. Młody jest zaprawiony w podróżach, bo srednio co 2 tygodnie gdzieś jeździmy. A co do podróży kilkugodzinnej - to jak na razie maly w aucie najczęsciej śpi, więc my planujemy jechac w nocy, zeby nie przespal calego dnia, i zeby mu się nie poprzestawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmama
No właśnie myśleliśmy o Chorwacji albo Hiszpanii. Nic egzotycznego bo chyba stracha mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja w maju skończy rok i jedziemy z nią ..........na wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Piotruś miał roczek bylśmy nad morzem - dla niego raj, my też odpoczęliśmy. Chorwacji nie polecam - bardzo chciałam jechać, zrobiłam wywiad - no i wyniknęło z niego, że to jednak za wysokie temperatury, dziecko się męczy a rodzice razem z nim. My w tym roku planyjemy Słowację - oczywiście żadne wyczyny, wspinaczki nie wchodzą w grę - raczej baseny i wędrówki. Ike, a co do wakacji na wsi - polecam - ja sama mieszkam na wsi - dziecko wniebowzięte na spacerze, jak kury albo krowę zobaczy :-) A ja to też bym chciała na trochę do dużego miasta - żeby Małemu tramwaje pokazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×