Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara mama

36 lat i ciąża!!!!

Polecane posty

Gość nie ma to jak rodzić
pierwsze dziecko po 30 :) Powiem Ci, ze będzie dobrze. Mam przyjaciółkę ma 39 lat a wygląda na 25 i tak właśnie się czuję. Też drugie dziecko urodziła w wieku 35 lat, więc nie jesteś jedyna. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiafrania2
No jasne, ze tak, az nie moge usiedziec:D Kazdy chcialby przeciez byc na tyle sfrustrowanym, aby siebie samego oklamywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak rodzić
no tak. przyjdzie taka pełna energii elokwentka zarzuci, że jest tak i tak ma być :) obudzę cię, tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miała 35 lat kiedy mnie urodziła i 38 kiedy urodziła moją siostrę. obie jesteśmy zdrowe tzn żadne choroby,wady genetyczne nad nie dotknęły. a i mama ma się świetnie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jestescie smieszne
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jestescie smieszne
kobitka pojdzie rodzic a wy dalej bedziecie się klocic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak rodzić
to nie jest smutne a przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
oo więcej frustratek się pojawiło. Jak będziecie mniej skisłe, to może odmłodniejecie. Nie ma nic gorszego jak zaciśnięty z zawiści pysk :) Trzeba było o siebie dbać, to blask młodego spojrzenia nie wygasłby u was tuż po 18 urodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku...........
a skąd Ci przyszło do głowy, ze coś wygasło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mnie urodzila jak miala 36 lat, moja siostra miala wtedy 15, brat 8 tez sie martwila, ze jak sobie poradzi, za co utrzyma 3 dzieci, przede wszystkim czy bede zdrowa, itd ja mam juz 20 lat :) urodzilam sie zdrowa, piekna :D i inteligentna. No i jeszcze skromna ;) mama sobie zartuje czasem, ze szkoda, ze nie urodzila jeszcze po mnie, bo ja tak szybko doroslam i dom robi sie pusty takze uszy do gory, 3mam kciuki za malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jestescie smieszne
rozumiem, ze Ty polerujesz oczka zeby nie straciły blasku?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
bo ja twierdzi jedna z wypowiadajacych się tu podstarzałych frustratek, 30 latka nie będzie miała w oczach takiego młodzieńczego blasku jak 18 latka. Uogólnia na podstawie odbicia w lustrze zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
nie muszę kochanie. GENY jak mówiłam :) Niektórym ten blask zostaje na bardzo długo. I dlatego innym żal ściska to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jestescie smieszne
piszcie, piszcie poczytam sobie pozniej!:) to tak doskonale robi na poprawę humoru kiedy baby się klocą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku...
oczywiście, że będzie miała. ja mam taki blask, dużo moich znajomych ma a jesteśmy grubo po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
no właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mądre jesteście... ciekawe ile z was ma dzieci w tym wieku.... ja mam, i wcale sobie nie chwalę. Autorko, życie przewróci Ci się do góry nogami... po początkowej euforii zacznie sz czuć zmęczenie... po poł roku, po roku zaczniesz tęsknić za swoim życiem, za wolnością, za możliwością spokojnego poczytania książki, spokojnego zrobienia kupy lub wykąpania się...za pójściem na zakupy bez zegarka w ręku... Nie wspomnę, że jeśli nie masz znajomych z dziećmi w tym wieku co Twoje, jesteś skazana na towarzyską izolację , no chyba, że ktoś Ci się zajmie dzieckiem w sobotnie wieczory, żebyś mogła się wyluzować. Bo jeśli znajomi mają dzieci już nastoletnie, to Twoje bedzie ich drażnić... co to zresztą za impreza, którą spędzasz na kolanach bawiąc się z dzieckiem. A co to za luzowanie, jak wstajesz o najdziwniejszych godzinach w nocy i rano i ciągle jesteś niewyspana.... A jeśli jeszcze zamierzasz pracować .... Niestety, jeśli ktoś miał dziecko w wieku 20 paru lat to jest to zupełnie co innego, życie jest łatwiejsze i wszystko przychodzi bez trudu. A jak ktoś nie miał, to i tak nie wie o czym mówię i może wymądrzać się dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z pesymizmem
Tak , bo imprezy sa najwazniejszym punktem programu rozrywkowego; wyjsc , upic sie, poszalec a rano szukac soku pomidorowego i przykladac ogorki na oczy:))))) Kazda matka lubi takie imprezy hahaahaaa Z dzieckiem tez mozna pojechac na grilla, na festyn, spotkac sie ze znajomymi, tak jak kilkanascie lat temu. Masz dorosla corke to Ci pomoze. Owszem bedziesz czuc zmeczenie i to nie raz, ale przynajmniej nie bedziesz myslec ze to ze starosci:))) Kazdy sie meczy, i nie narzeka:))) Uszy do gory, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za glupoty gadasz jaka stara?? moja siostra ma tyle samo lat i na luty 2009 ma termin:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki tematu ,glowa do gory wszystko bedzie dobrze moja babcia miala 42 lata jak urodzila moja mame mam kuzynke z tego samego dnia co moja mama i jest super,razem chodzily na potancowki :D Ja w tamtym roku urodzilam drugie dziecko zdrowiutka sliczna corcie tez po 30 .A dla swojego dziecka i tak bedziesz najladniejsza i najlepsza mamusia pod sloncem.Chocbym nie wiem co:) Buziaki kochana.Jeszcze troche i przed toba cudowne chwile kiedy poczujesz jak malenstwo sie rusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero zobaczylam ze ten temat juz troszke ma miesiecy.Ciekawa jestem jak tam autorka tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Ci tego z jednej strony,bo miałaś już życie ustabilizowane a tu nagle małutkei dziecko.Ja mam 3 miesięczną córeczkę i czasem nie mam sił na nic... Teraz jak myśle że miałabym mieć drugie dziecko to chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki: Wyluzuj! Moja mama gdy mnie rodziła miała 42 lata i byla do tego dość schorowana. Najstarszy brat mial wtedy 18 lat! Panikowala że nie zdąży mnie \"odchować\" . Gdy zmarła miałem.... 36 lat! Zobaczysz, że jak dziecko bedzie już na świecie bedzie Waszą wielką radością! :) Zobaczysz też że dziecko w tym wieku odmładza rodzicóew! My też mielismy młodszą córkę w wieku 37/38 lat. Życzę bezproblemowego rozwiązania i slicznego dzidziusia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam 36 lat i okazało się, że 2 kreski i brak@. Co prawda nie ma się jeszcze z czego cieszyć, ale się cieszę. To moje 2 dziecko. Czy będę najstarsza na porodówce? Udało się w 1 cyklu. A jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzisz najstarsza, teraz to normalny wiek, ja pozniej rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 i jestem w pierwszej ciąży . W tych czasach ciąża po 30 nie jest niczym nadzwyczajnym . Powodzenia i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam majac 31 lat i 37... Chcielismy jedno dziecko ale coz tak sie stalo, ze jest dwojeczka. Syn i còrka. Na szczescie mieszkam w duzym miescie a tutaj to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×