Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Center of the SUN

KŁOPOTY ZE SNEM

Polecane posty

walnij piwo a zasniesz tylko niestety też uzaleznia jak kazdy inny środek i w dodatku drogo wychodzi ale nie ma za to działan ubocznych coś za coś . Mozesz też przed snem pobiegać dosc długo az poczujesz sen w kazdym razie nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Ja tak samo miałam problemy z zasypianiem ,poszłam do lekarza rodzinnego i przepisał mi XanaX 0,5mg.Jestem zadowolona z niego ,bo jest uspokajający i pomaga zasnąc.Przede wszystkim jest nie drażniący a skuteczny .Bynajmiej ja jestem zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minus Magnefaru to nadmierna potliwość w nocy...w dzień normalnie, tylko ta noc :O Nieraz sie budziłam zlana potem , szczegolnie na dekolcie i brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanijka
Miałam poważne zaburzenia snu, więc wiem o czym mówicie. Nie pomagały mi tabletki, przeszkadzały mi właśnie te dolegliwości uboczne... Zdałam sobie sprawę, że ma to coś wspólnego także ze stanami lękowymi, których zaczęłam doświadczać. W związku z tym postanowiłam pójść na konsultacje do psychoterapeuty w Centrum Terapii Wiosenna http://centrumterapiiwiosenna.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłopoty ze snem to przeważnie zbyt duże pragnienia. Poprzez niemożność spania, te pragnienia są hamowane. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuszzkowa
Ja też miałam takie kłopoty ze snem, okazało się, że winna temu jest żyła wodna. Kupiłam odpromiennik Creatos i problemu nie ma, zasypia mi się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładną diagnostykę robią w Vitanea przy Podłęskiej w Krakowie. Warto się tutaj umówić na konsultację. Mojej siostrze pomogli, a przez wiele lat miała problem ze snem. Lekarze tylko załamywali ręce. Sam mam do nich teraz iść na takie badanie metodą Volla i jestem ciekaw co mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata123
Kłopoty ze snem bywają bardzo niebezpieczne,zwłaszcza jeśli ktoś jest kierowcą. Na zaśnięciem za kierownicą mają wpływ różne czynniki:nuda,długa samotna podróż.Niestety coraz częściej zdarza się ,że w pośpiechu i natłoku zajęć zapominamy o zwykłym porządnym wyspaniu się. Jak się ostatnio dowiedziałam,istnieją na to jakieś sposoby, o których można sobie więcej poczytać https://nocar.pl/blog/nie-spij-na-drodze-sennosc-podczas-jazdy-grozna-jak-alkohol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia8888
Najlepiej udać się do psychiatry. Być może przyczyna jest bardziej poważna niż nam się wydaje. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ warto się udać. Są tam bowiem namiary na świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę z czystym sumieniem polecić lek dagomed sonna, bardzo dobrze pomaga na ukojenie nerwów. to syrop homeopatyczny, także ma fajny skład i nie powoduje skutków ubocznych. Możesz go dostać np. tu: http://aptekajakmarzenie.pl/dagomed-sonna-syrop-antystresowy-p-1656.html i pewnie bedzie też w aptekach stacjonarnych :) jest niedrogi także dużo nie będzie cię kosztowac przetetestowanie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semmmena
Nr tel 22 253 88 88 do rejestracji do Psychomedic. Zapiszcie sobie do nich namiary. Przyjmują u nich bardzo dobrzy psychiatrzy, którzy potrafią pomóc w różnych sytuacjach. Poza tym jest tam bardzo przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cierpiałam na bezsenność praktycznie każdej nocy . Nie umiałam już sobie poradzić żadne leki na mnie nie działały tylko obciążały mój organizm. Przez przypadek trafiłam w internecie na produkty Duolife i tam był taki zestaw dwóch butelek dzień/noc. Nic mi tak nie pomogło jak to cudeńko. Śpie teraz jak niemowlę i wstaje wypoczęta a rano pije kieliszek z zestawu na dzień i w ciagu dnia jestem pełna energii ;D dla mnie najlepszy http://dbajmyocialo.pl/aleksandrarejowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza R
Przez ostatnie miesiące nie mogłam zasnąć. Przez natłok myśli, zamartwianie się nie dość, że zasypiałam po kilku godzinach leżenia w łóżku, to dodatkowo często budziłam się w nocy. Kupiłam w aptece Forsen Forte i obecnie bez problemu zasypiam, jak również przesypiam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaa2
Przez przypadek trafiłam na Forsen Forte- to cudeńko pomogło mi z problemami bezsenności. Bardzo polecam ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować hipnoterapii.Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie, ale z doświadczenia wiem, że nie każdy chce czegoś takiego próbować. To absolutnie nie jest taka hipnoza jaką widzimy na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Karinkakaka
Przy kłopotach ze snem lepiej od razu odstawić te wszystkie suplementy diety, które promują w reklamach. Pomóc może ewentualnie coś przypisanego przez lekarza, choć i tak nie jestem za farmakologicznymi rozwiązaniami. Mnie pomogła poduszka antystresowa, która jest wypełniona antysceptyczną wełną alpak, gryką i pięknie pachnącą lawendą. To jest taki mały jasiek, który kładę na zwykłej poduszce i na nim zasypiam. Zasypiam bez problemów i o wiele szybciej niż kiedyś. Cudo takie można zamówić od Jaśkowego Sadu https://www.facebook.com/JaskowySad/ - hodowli alpak, która takie cuda produkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę wam polecić ziołową extraspasminę, która delikatnie wycisza organizm i pozwala zasnąć. To duża pomoc dla zestresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneijekzielarz1
Ja polecam mieszanki ziołowe mnie uspakajają i mam dobry sen można je kupić na http://zielarzradzi.pl/ i nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinekokrąglinek
Jest taka herbata ziołowa z zielnika DOZ, nazywa się "Na dobry sen". Całkiem smaczna i rzeczywiście wycisza i ułatwia zasypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLilia
Fuj, fuj, melisa ma ohydny smak, choć też ją stosuję, ale w kapsułkach nervomix na sen. Wystarczy połknąć i popić. Szybko usypia, no i nie ma tego posmaku zaparzanej melisy. Dla mnei to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia55

Ja też miałam problemy z zasypianiem i zaczęłam pić herbatkę konopną. Codziennie wieczorem zaparzam sobie filiżankę herbaty i problem znika. Dodatkowo herbata poprawia nastrój i relaksuje więc jest to bardzo miły rytuał 🙂 kupisz taką np na konopnymarket.pl mają duży wybór herbat o różnych smakach 🙂 ja najbardziej lubię z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortia

A zdajcie sobie sprawę z tego, że problemy ze snem mogą wynikać ze źle dobranego materaca? U mnie był problem z zaśnięciem, bóle głowy i nie znałam przyczyny. Odkąd śpię na nowym materacu, od ponad miesiąca, jest zdecydowana poprawa. Długo czytałam odpowiedniego, szukałam, w końcu kupiłam materac marki Sheepo, Norbert. Okazało się, że moje plecy uwielbiają twardy materac (ten jest wzmocniony warstwą maty kokosowej), śpię jak dziecko i pozbyłam się bólu głowy, który prawdopodobnie był od kręgosłupa. Materac jest bardzo wygodny, ugina się tylko w miejscu nacisku, więc idealnie dopasowuje się do pozycji ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×