Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zatroskany_gościu

Trójkąciki, orgie..panie co sądzicie???

Polecane posty

Gość Zatroskany_gościu

Dziewczyny jak można Was namówić do trójkąta z inną kobietą albo na orgietkę? Pytam bo moja luba nie chce się tak bawić a ja mam ogromną ochotę na jej koleżankę. A zdradzać nie chce...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska_ananaska
Może powiedz jej, że chcesz? ja akurat jestem bi więc mój misio może sie zabawiać ze mna i moja koleshaneczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldickok
Tez o tym marze i mam ten sam problem...kobiety jak Was nakrecic na taka zabawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle. Nie wszyscy o tym marzą. Chciało się orgii to trzeba było się nie wiązać, albo jasno się określić na początku związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskany_gościu
Dzięki za pomoc:) Właśnie się z nią rozstałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to
a moze to was namówić na orgie? laska jej chłopak i Twoj kolega! zastanow sie! zwiazek to nie tylko ruchansko! chcesz sie z innymi pieprzyc to najpierw sie wyszalej a potem wchodz w powazny zwaizek! ludzie bez przesady! jakby mi takie cos moj chlopak z ktorym jestem 5 lat zaproponowal! chyba bym mu jaja odgryzla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskany_gościu
A jeżeli zrobił bym to z dwoma panami, to byłaby to zdrada? Bo bardzo mnie rajcują trójkąciki. Może gdyby jeszcze szło w taki sposób: Ja, doberman i turkuć podjadek? Proszę odpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×