Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

ABSOLUTNIE NAJGORSZA SIEC HIPERMARKETóW

Polecane posty

Osobiscie nie lubie robic codziennych zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych z kilku powodów ale niektóre naprawde daja rade> jaka waszym zdaniem sieć jest absolutnie najgorsza i powinnna niezwłocznie ewakułać sie z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka to nie hipermarket :O tylko sieć sklepów, ale akurat mi żabka odpowiada bo jest otwarta do pozna :P i zawsze mozna po coś wyskoczyc, czego sie nie kupilo w ciagu dnia, albo jak przyjdą znajomi i zabraknie piwka, albo po gazetke, cos slodkiego ;) ja zabkę lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie lubienie hiper-super turbo marketow jest niesłuszne. to nie jest TRENDY! przecież tam tyle super-hiper turbo dobra doczesnego z lepszego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie oprócz biedronki
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka i lidl to też nie hipermarkety ( moze niktórzy nie wiedza co to hipermarkety :-() ale zagdzam sie zarówno lidl ajk i biedrona to totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvfvv
jakość w tych sklepach się zmienia, więc się nie wypowiem, dodam tylko że cenię Intermarche i Bomi, a z blaku laku Reale natomiast nienawidzę zakupów w małych sklepikach i jak mogę to omijam szerokim łukiem, jak dla mnie - mogłyby istnieć tylko hipermarkety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvfvv
bardzo dużo dobrej jakości i niedrogich a także oryginalnych produktów można dostać w Biedronce, Lidlu czy Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopersik
Akurat w Kauflandzie wszystko jest i nie trzeba latac po innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok , moze zrobie liste hipermarketów w polsce bo niektórzy nie odrózniaja hiper od super :-)haha TESCO REAL E.LECLERC CARREFOUR AUCHAN i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z tym ze zaznaczyć trzeba iz tesco i leclerci maja rózniwę zsupermarkty mniejsze, carrefour ma c express ale chya kazdy rozpozonaje róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Auchan- zdecydowanie no i moze tez Tesco- porazka- duzo przeterminowanych produktow i wiekszosci same buble!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie które są dobre?? Dla mnie Biedronka i Lidl to nielubiane, chociac ostatmio odkryłam w Biedronce wspaniałe pieczywo a w lidlu znakomite wina. Ja lubię carrefour! i Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirhan ad-Din an-Nabheni-------->>>>>>> nie, nie sugeruję. Po prostu napisałam swoje spostrzeżenie. Mieszkam w dużym mieście i mam porównanie. Według mnie w tym sklepie obsługa jest najmniej sympatyczna. Dlaczego tak się dzieje ??? Nie ma pojęcia :) Aaaaa, no i nie trzymają się tego o czym trąbią na wywieszonych tablicach informacyjnych - klient który stoi w kolejce dłużej niż 5 minut otrzyma w ramach przeprosin 5 złotych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvfvv
chciałam zauważyć, w obronie tezy koleżanki dot. niesympatycznej obsługi, że to jaka jest obsługa zależy od sklepu a konkretnie: - od tego czego się od pracowników wymaga - i od tego jak się ich traktuje m.in. można zaobserwować zasadę że im gorzej traktowani, zestresowani, źle opłaceni, niewyspani pracownicy - tym bardziej niechętni klientom jak najbardziej więc może to mieć związek z markami sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopersik
Co do tych 5 zlotych, to trzeba isc do punktu informacyjnego i odebrac pieniadze. Ja tak zrobilam pare razy, kiedy czekalam za dlugo w kolejce. Problem w tym, ze ludzie sie wstydza i tego nie robia. To jedyna wada Kauflandu - oszczedzaja na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen of cheese
ja jakoś nie za bardzo dostrzegam jakieś różnice i wszystkie je lubię tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×