Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak zwykle zniknął topik o Pantince, zapewnie z różnych kont pozgłaszała, zatem otwieram nowy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odklejka jutuba. Na insta radosne wygibasy do kamery, wycieczki o 5 rano, a na yt cienszka depresyja i liczenie krokuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie chciało nic pisać, bo zamęczyła mnie ostatnim filmem.
Niech jej się wiedzie, życzę sukcesu, choć z jednej strony trochę mnie śmieszy, że sukcesem jest wyjście z domu na spacer i siłownie, podczas gdy ma się cały dzień wolny. Nie chcę nikogo urazić, ja po prostu trochę nie rozumiem chęci ogłaszania takich postępów całemu światu. Podczas gdy ludzie muszą dzielić wiele obowiązków zawodowych, rodzinnych i z trudem wiążą koniec z końcem nikt nie robi z nich bohaterów, a Pantinka ogłasza poprawę jakby była bohaterką. Rozumiem, że każdy jest inny, ale to forum jest w końcu utworzone do dyskusji. 
Wedlug mnie ona bardzo rozmyśla nad emocjami i własną psychiką, dlatego to widzimy na filmach, jest ogromne skupienie na uczuciach, odczuciach, takie rozmemłane wszystko, rozciągnięte, zapatrzenie w siebie,  swoje potrzeby i uczucia. Analizowanie tego co ona przeżywa i co jest dla niej ważne. Dlatego ona nam to wszystko pokazuje. Zamiast zostawić większość zwierzeń dla siebie i zamiast nich wstawiać filmy tematyczne, czym by pokazała, że naprawdę pracuje nad sobą. Ona widocznie czuje potrzebę i uważa, że jest to ważne dla świata. Ma siłę, by chodzić na siłownie, ale pracować, czyli tworzyć tematycznych filmów jej się zwyczajnie nie chce. 
 

Czytając teraz komentarz z konta Magdalena dostrzegam podobne skupienie na analizowaniu wyglądu i emocji. Tutaj skopiowany tekst:

„Skomentowała, że nazywają ją brzydko i dlatego nazwała ich hejterami. Ulana o sobie nie mówiła. Co do samego wyglądu, nawet gdy uważam, że ktoś ubrał się w nietrafiony sposób, czyli odsłania swoje - według mnie -słabsze punkty, to mam dużo uznania, że pieprzy opinie innych; ja bym się od razu pozakrywała, czyli ograniczała swój komfort. Osobnicza sprawa jak się tłuszcz rozłoży, jeśli biodra - nie ma większego problemu, ale jeśli ramiona, klatka piersiowa, a jest się w kraju egzotycznym...To jest w zasadzie temat akceptacji samej siebie, a wszelkie komentarze o nieidealności to z kolei problem małostkowości, z którym powinny coś zrobić osoby uprawiające dogadzanie sobie poprzez deprecjonowanie. Niektórzy nie mają litości, nawet dla kobiet w/ po ciąży. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.” 

 

Czy tylko dla mnie takie głębokie analizy są podejrzane i dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że już jest z powrotem bo przez tydzień milczała chociaż na angielskojezyczny kanał dodała 2 filmy w międzyczasie. No ale na tym angielskojęzycznym kanale miała ledwie 300 wyświetleń więc wróciła na polski kanał choć to wyglądało trochę jak foch na polską publikę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio te vlogi takie monotematyczne już...

Wychodzenie ze strefy komfortu kojarzy mi się ze stresem, a nie z podjaraniem

Emma ma dziewczynę? Myślałam, że ona jest mężatką? Chyba że pantinka coś źle powiedziala i zamiast przyjaciółka to powiedziała dziewczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby była mężatką to raczej by nie mieszkała z pantinka pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jej od dłuższego czasu nie oglądam bo naprawdę jej vlogi są nudne i nic już nie wnoszą. Czytam tylko to forum więc spojrzałam na komentarze pod jej ostatnimi filmami i rzeczywiście było dużo negatywnych co mnie specjalnie nie dziwi biorąc pod uwagę ich kontent. Jeśli chodzi o to czy ona odpowiada na nie pod fejkowym kontem/kontami to jeśli tak, to byłabym w szoku. Ona jednak wydaje mi się kulturalną osobą i wydaje się, że jej rodzina jest przyzwoita (kiedyś oglądałam odcinek z jej rodzicami jak byli u niej i odebrałam ich pozytywnie). Natomiast te komentarze Magdaleny są naprawdę chamskie wobec innych i wcale nie są reakcją na hejt tylko na konstruktywną krytykę. Czyżby Pantinka mogła pisać takie rzeczy? W końcu większość tych komentarzy to raczej rady dla niej co mogłaby robić lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lusterko napisał:

Ja już jej od dłuższego czasu nie oglądam bo naprawdę jej vlogi są nudne i nic już nie wnoszą. Czytam tylko to forum więc spojrzałam na komentarze pod jej ostatnimi filmami i rzeczywiście było dużo negatywnych co mnie specjalnie nie dziwi biorąc pod uwagę ich kontent. Jeśli chodzi o to czy ona odpowiada na nie pod fejkowym kontem/kontami to jeśli tak, to byłabym w szoku. Ona jednak wydaje mi się kulturalną osobą i wydaje się, że jej rodzina jest przyzwoita (kiedyś oglądałam odcinek z jej rodzicami jak byli u niej i odebrałam ich pozytywnie). Natomiast te komentarze Magdaleny są naprawdę chamskie wobec innych i wcale nie są reakcją na hejt tylko na konstruktywną krytykę. Czyżby Pantinka mogła pisać takie rzeczy? W końcu większość tych komentarzy to raczej rady dla niej co mogłaby robić lepiej. 

Dlatego nie zdziwiłabym się, gdyby musiała używać multika do odpowiadania na komentarze. Ma, stety niestety, kreacje nie zawsze asertywnej, bardzo (pozornie) miłej i słodkiej osoby i nie może wyjść z tej roli. Ona sama przyznała, że miała znajomosci, które się skończyły, bo wydzierała się na ludzi. A to może być tylko wierzchołek góry lodowej. Zadaj sobie pytanie dlaczego utrzymuje tylko powierzchowne znajomosci, albo dlaczego ciągle musi spotykać się z obcymi sobie ludźmi, zamiast żyć jak większość ludzi mając przyjaciół i znajomych. To nie bierze się z niczego. Samotność, odizolowanie, porażki, powodują frustracje i niestabilność emocjonalną, tym bardziej, jeśli miało się trudne dzieciństwo i życie. I wcale nie wydaje mi się czymś złym reagować agresywnie na komentarze z niekończącymi się radami. Skoro ludzie „wyładowują” swoje emocje pisząc o życiu i wyborach obcej osoby i są to pretensje na zasadzie, „to robisz źle, powinnaś zrobić inaczej”, nawet jeśli są uzasadnione - to tym bardziej osoba dostająca rady i krytykę może się irytować. Wyobraź sobie, że ludzie ci mówią wokół, choćby w twarz, zrób to, tamto, podważając twoje wybory życiowe i zawodowe, zwyczajną reakcją się powiedzieć im: „...aIajcie, zostawcie mnie już w spokoju.” Niekulturalne? Możliwe, ale prawdziwe. Raczej większość twórców, jak nie wszyscy mają takie myśli. Tylko nie zawsze mogą je uzewnętrznić. Muszą mieć dystans i je ignorować. Każdy z nas, nawet kulturalna osoba bywa chamska czy nieprzyjemna. Jesteśmy wszyscy tylko ludźmi. A za kreacją internetową kryje się zawsze gorsza strona. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ona kiedyś miała problemy ze współlokatorami na początku mieszkania na Bali. Z tego jak to przedstawiała to wyglądało jakby działa jej się krzywda z ich strony. Mówiła, że nie raz przez nich płakała. Ja ją wtedy odebrałam jako trochę przewrażliwioną i nie do końca umiejąca sobie radzić w komunikacji z tymi ludźmi. Tak więc wszystko jest możliwe i może w akcie desperacji ona odpowiada z fałszywego konta bo swoje daily vlogi kręci dalej nie odnosząc się w ogóle do żadnych komentarzy. Ja jestem tylko ciekawa czy ona zastanawia się co będzie za jakieś 5-10 lat: czy nadal będzie tkwić na Bali  i szukać partnera? A co z jej kanałem po tym czasie skoro już teraz jej daily vlogi są tak krytykowane. A myśląc jeszcze bardziej naprzód to co z emeryturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lusterko napisał:

Ja już jej od dłuższego czasu nie oglądam bo naprawdę jej vlogi są nudne i nic już nie wnoszą. Czytam tylko to forum więc spojrzałam na komentarze pod jej ostatnimi filmami i rzeczywiście było dużo negatywnych co mnie specjalnie nie dziwi biorąc pod uwagę ich kontent. Jeśli chodzi o to czy ona odpowiada na nie pod fejkowym kontem/kontami to jeśli tak, to byłabym w szoku. Ona jednak wydaje mi się kulturalną osobą i wydaje się, że jej rodzina jest przyzwoita (kiedyś oglądałam odcinek z jej rodzicami jak byli u niej i odebrałam ich pozytywnie). Natomiast te komentarze Magdaleny są naprawdę chamskie wobec innych i wcale nie są reakcją na hejt tylko na konstruktywną krytykę. Czyżby Pantinka mogła pisać takie rzeczy? W końcu większość tych komentarzy to raczej rady dla niej co mogłaby robić lepiej. 

To na pewno ona, ten sam styl wypowiedzi, oraz to, że w filmach nie odnosi się do tych komentarzy w ogóle, tylko właśnie wyżywa się w komentarzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś przyszło na myśl, że ona ciągle musi szukać nowych znajomych. Chodzi na aranżowane spotkania, a co z jej starymi znajomymi? Chyba tylko właśnie ta Emma została, ale z tego co mówiła ostatnio to niedługo się wyprowadza i raczej mieszkała z Pantinka z konieczności. Mi się wydaje, że Emma miała męża, może się rozstali i nie miała gdzie się podziać, dlatego zamieszkała z Pantinką. 

Wszystkie znajomosci jej się kończą, jakieś dramy...pamiętacie jak nikt z jej znajomych nie przyszedł na imprezę, ktora robiła chyba z okazji Bożego Narodzenia? Spędziła ją wtedy z nowo poznanym chłopakiem.. 

Może to z nią jest coś nie tak, że nie umie utrzymać trwałych relacji, ludzie się od niej odcinają? Nigdy nie patrzyłam na nią w ten sposób, ale to zaczyna tak wyglądać. Ona jest na tym Bali kompletnie sama, poznaje jakichś nowych ludzi, ale ci też są tylko na chwilę....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pantinka krytykuje swojego ex, mówiąc że podcinał jej skrzydła. Pytała się go o opinie, czy robić filmy po angielsku, to ten mówił jej, że w sumie dobrze żeby się skupiła na swoim głównym kanale i tam wrzucała filmy, by kanał rósł. W sensie, nie chciało się jej nagrywać po ang ale teraz zrzuca winę na ex, tak jakby ktoś namawiał ją by się nie rozwijała. Sama się pytała ciągle o opinie, czyli sama niepewna, jej nie chciało się nagrywać i może liczyła na motywacje i teraz ex jest zły. I ona będzie innych moralizować, że są toksyczni. 
 

Pantinka twierdzi, że dobrze jej się pracuje na zewnątrz w kawiarni. Ciekawe na czym polega ta praca. Pewnie bardzo ciężka praca montowania dailyvlogow albo research historii celebrytów. 
 

🙂

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lubaszenka napisał:

Pantinka krytykuje swojego ex, mówiąc że podcinał jej skrzydła. Pytała się go o opinie, czy robić filmy po angielsku, to ten mówił jej, że w sumie dobrze żeby się skupiła na swoim głównym kanale i tam wrzucała filmy, by kanał rósł. W sensie, nie chciało się jej nagrywać po ang ale teraz zrzuca winę na ex, tak jakby ktoś namawiał ją by się nie rozwijała. Sama się pytała ciągle o opinie, czyli sama niepewna, jej nie chciało się nagrywać i może liczyła na motywacje i teraz ex jest zły. I ona będzie innych moralizować, że są toksyczni. 
 

Pantinka twierdzi, że dobrze jej się pracuje na zewnątrz w kawiarni. Ciekawe na czym polega ta praca. Pewnie bardzo ciężka praca montowania dailyvlogow albo research historii celebrytów. 
 

🙂

Ale przekręcasz. Nie chodziło o kanał angielski. On jej mowil że powinna skupiać się na filmach na których zarabia najwięcej kasy, a nie robić vlogi. A podcinał skrzydła w sensie, że ona lubi nagrywać te vlogi i woli mniej zarobić niż kręcić filmy commentary, które przynoszą jej więcej pieniędzy, ale mniej satysfakcji. I nie mówiła że on był toksyczny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Delvey napisał:

Ale przekręcasz. Nie chodziło o kanał angielski. On jej mowil że powinna skupiać się na filmach na których zarabia najwięcej kasy, a nie robić vlogi. A podcinał skrzydła w sensie, że ona lubi nagrywać te vlogi i woli mniej zarobić niż kręcić filmy commentary, które przynoszą jej więcej pieniędzy, ale mniej satysfakcji. I nie mówiła że on był toksyczny. 

Ah, no spoko, pomieszało się mi. Tyle trajkotania o niczym, że przyznaje, że zmieszało mi się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Delvey napisał:

 woli mniej zarobić niż kręcić filmy commentary, które przynoszą jej więcej pieniędzy, ale mniej satysfakcji. I nie mówiła że on był toksyczny. 

Myślę, że to nie o satysfakcję chodzi, a o wklad pracy. Do nagrania odcinka commentary musi włożyć o wiele więcej przygotowań, gdzie w przypadku vloga odpala kamerę i gada. Mniej kasy, ale i mniej pracy, a widocznie na życie jej starcza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten obgadywany eks, to ten co sie z nim ostatnio spotykala? znajomosc na odleglosc? Kilka spotkan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwie sie, że kim by nie był ten eks - to coś z półki przemicowca&narcyza 😄

że te próżne jołtuberki wstydu nie maja krecić dramy, na tle prawdziwej przemocy i krzywdy w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2024 o 13:17, Montmorlonit napisał:

To na pewno ona, ten sam styl wypowiedzi, oraz to, że w filmach nie odnosi się do tych komentarzy w ogóle, tylko właśnie wyżywa się w komentarzach. 

Magdalena się znowu odpaliła i walczy w komentarzach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie pantinke na tym kręgu kobiet. Przecież ja NIC nie obchodzą inni ludzie i ich historie, wyobrażam sobie jak aż nogami przebierała tam, żeby móc powiedzieć coś o sobie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kasja78 napisał:

Wyobrażam sobie pantinke na tym kręgu kobiet. Przecież ja NIC nie obchodzą inni ludzie i ich historie, wyobrażam sobie jak aż nogami przebierała tam, żeby móc powiedzieć coś o sobie.

Naprawdę myślisz, że ją nie interesuje zdanie innych ludzi? Już czytałam wcześniej taką opinie, ale nie wiem skąd się wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lubaszenka napisał:

Naprawdę myślisz, że ją nie interesuje zdanie innych ludzi? Już czytałam wcześniej taką opinie, ale nie wiem skąd się wzięła.

Naprawdę. Widać po jen zachowaniach, że jest egoistką i uważała na przykład, że choroba i wysoka gorączka to nie jest powód żeby odwołać spotkanie z nią i była obrażona. Takich zachowań jest multum. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kasja78 napisał:

Naprawdę. Widać po jen zachowaniach, że jest egoistką i uważała na przykład, że choroba i wysoka gorączka to nie jest powód żeby odwołać spotkanie z nią i była obrażona. Takich zachowań jest multum. 

Szkoda, że tak późno zaczęłam śledzić jej daily. Miałabym szerszą perspektywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kasja78 napisał:

Naprawdę. Widać po jen zachowaniach, że jest egoistką i uważała na przykład, że choroba i wysoka gorączka to nie jest powód żeby odwołać spotkanie z nią i była obrażona. Takich zachowań jest multum. 

Ona chora z bólem gardła poszła na siłownię i spotkanie z grupą dziewczyn i chyba na randkę, także dla niej choroba to nie powód na rezygnację z aktywności, więc nie dziwmy się, że się obraziła🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Montmorlonit napisał:

Ona chora z bólem gardła poszła na siłownię i spotkanie z grupą dziewczyn i chyba na randkę, także dla niej choroba to nie powód na rezygnację z aktywności, więc nie dziwmy się, że się obraziła🤣

nikt normalny nie chodzi na siłownie z bolem gardla/przeziebionym. Moze to sie skonczyc zle dla zdrowia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A ta Alexa jeszcze się z nia koleguje?

 

 

I ciekawe co z chłopakiem z którym ostatnio była na randkach np na walkach?😆

 

Rano na tym bieganiu też było sporo facetow do poznania ,a ona widać z nikim nie rozmawiała 

Edytowano przez kokossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pantinka była z niejaką soturg na „dinner date” z dziwnie romantyczno francuską muzyką w tle. Możecie zobaczyć na instagramie tej influencerki. Jeszcze się okaże, że jak już pisałam wcześniej, Pantinka lubi dziewczyny. Ale może to można inaczej interpretować, chociaż dziwnie to wygląda. 
 

Co do nowego filmu, naprawdę nie ma czego komentować. Zwykły gniot.

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie, influ ma faceta. Spotkanie dla zasięgów, a może i współprac. Pantinka musi być straszną introwertyczką, że tak się z obcymi ludźmi buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny vlog o niczym. Problemy pantinki typu, że musi spalać kalorie robiąc kroki, jak jakaś emerytka. Ciągle się spotyka z nowymi ludźmi, twierdząc, że bardzo jej zależy na spotkaniach z kreatywnymi ludźmi, bo to ją motywuje. Pytanie tylko do czego? Co ona kreatywnego tworzy? Xd

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ludzie mieli pretensje, że Pantinka bardzo rzadko wychodzi z psami, i co robi Pantinka? Wczoraj wrzuca na stories, że wychodzi z psami. Dzisiaj to samo;) podkreśla, że znowu wyszła z psami na pole ryzowe;) I ktoś potem powie, że nie czyta komentarzy xd Wcześniej na stories prawie zawsze chodziła sama, licząc kroki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×