Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miła mama.

Ciąża! Przeczytaj i opisz swoja.

Polecane posty

Gość Miła mama.

Jestem ciekawa jak przebiegaja wasze ciążę. Ja jestem w 7 msc i napisze wam tak, nikt sie ze mna nie obchodzi jak z jajkiem. Muszę nosić ciężkie rzeczy, stać w kolejkach, w autobusach itd. Stresu mam więcej niż przed ciażą nawet rodzina mnie nie oszczędza. Co do odżywiania jem praktycznie wszystko, nawet od czasu do czasu ser camberlent. Unikam napojow energetycznych, nie pije alkocholu, nie biorę narkotyków jedyne co to palę za słaba wola by żucić. Oczywiscie biorę witaminki i codzienie bawię się z moim synkiem w brzuszku który jest bardzo ruchliwy. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła mama.
Nie napisałam że palenie to nic takiego i że jestem z tego dumna... Nie oszukując nikogo nie ja jedyna palę i nie ostatnia. Ograniczyłam i palę najsłabsze z możliwych. Słabsze niż gumy na rzucenie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi , ale jakoś nie mogę patrzeć kobiety w ciąży palące papierosy . Bardzo dużo ludzi rzuca palenie, więc słaba wola jest raczej kiepska wymówką. Ogólnie to twoja sprawa tylko pomyśl sobie że robisz krzywdę dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżwira fajnie trafiliściez dat a urodzin 2 i 3 dziecka! To celne strzelanie. A swoja drogą bardzo ładna jesteś! I MĄDRA jako DOJRZAŁA emocjonalnie kobieta Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznie -dzięki:-) Daty nie planowałam, najmłodszy Kubus urodził się miesiąc za wcześnie i trafił akurat na urodziny siostry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzwira ale ci zazdroszcze tej trójeczk...ja teraz walcze o drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku naprawde masz super a dzieciaczki takie słodkie..a ty sliczna młoda mama super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w 40 tygodniu ciąży i termin mam na poniedziałek. Ciąża jak dla mnie SUPER. Czuje się wspaniale i rozkoszuje się każdym dniem. To taki wspaniały okres w życiu kobiety. Fakt, że musiałam nauczyć niektórych, że niestety ale muszą mnie oszczedzać ale wszystko każdemu przyszło z łatwością. Na początku może nie było kolorowo, bo do 12 tygodnia wymiotowałam jak kot-schudłam 6 kg i czułam się wykonczona. Jednak gdybym miała przechodzić znowu przez to samo to idę w ciemno i nie mam nic przeciwko. Jeżeli chodzi o jedzonko to starałam się jęść mądrze ale same pewnie wiecie, że jak czasem na coś Nas najdzie to nie ma siły i takim moim minusikiem była właśnie cola. Ale piłam ją jedynie szklaneczke dla smaczku i to raz na miesiąc. Pierwszego solidnego kopniaka dostałam w 19 tygodniu. Nawet mój Mąż miał szczęście to poczuć, bo leżał akurat obok mnie. A teraz czekam na tą najpiękniejszą chwile czyli spotkanie z moim Syneczkiem. A jeżeli chodzi o prace to przez całą ciąże nie pracuje, ponieważ właśnie z powodu ciąży zostałam zwolniona. Na koniec Zyczę każdej z Was aby były szczęśliwymi ciężarówkami i Mamusiami z Dzidzią w ramionach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi1982 coż za urodzaj na piękne cieżarne kobiety! Wypada mi tylko gratulowac waszej urody! Szczęsliwi ojcowie waszych dzieci! elżwira A Tobie gratuluję tego co teraz i życze abys zawsze pozostała taka piekną kobieta mając obok 3 cudnych dzieci i....meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi1982 dzięki, dzieciaczki rzeczywiście mi się udały, tylko z charakterkami trochę gorzej, najbardziej daje mi popalić córka! Za to najmłodszy Kubulek to mały aniołek, każdemu życzę takiego dziecka, prawie nie płacze, sam zasypia, grzecznie się bawi, normalnie skarb, to chyba taka moja nagroda bo starszy synek i córka to bardzo energiczne dzieci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 widac nie codziennie ktoś Ciebie chwali, że odbierasz moje odczucia jako podrywanie. Nie podrywam, tylko pisze jako maz , ojciec o swoich odczuciach. Pokaz swoją sylwetkę a tez opisze co odczuwam oglądajac Ciebie. Poprostu lubie kobiety w okresie gdy sie spełniaja jako matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale nie pokazałabym jakiemus obcemu i dziwnemu faciowi swojej sylwetki tymbardziej w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 dziekuje za sympatyczną odpowiedź. Chowaj się a daleko zajedziesz. mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze jestes mezem i ojcem....bardzo wspolczuje twojej zonie i dzieciom...nie chcialabym zeby moj mąz lub tata ocenial jakies babki na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie chowam..w moich postach jest stopka gdzie mozna zobaczyc moja rodzinke ...ale nie po to by jakis gosc na forum o ciazy i macierzynstwie mnie ocenial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 masz racje! Nigdy sie spieram. Ty wiesz ze koszmarnie wygladasz. Płochliwa jesteś , ale ja ciebie nie oceniam I dlatego nie współczuj mnie ani mojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak komiczny..rozgryzłes mnie,jestem koszmarna i plochliwa,nikt mnie nie kocha...z kad wiedziales? rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toria
witam wszystkie ciezarne kobietki.ja rowniez w 40 tygodniu,planowane rozwiazanie na poniedzialek,ale cos czuje,ze chyba jednak przenosze jak poprzednia.mam coreczke prawie dwuletnia,urodzila sie dwa tyg po terminie.brzuch taki wielki,a dzidzia jak sie kreci,mam wrazenie jakby mnie chciala rozerwac od srodka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 wiedziałem po ortografii! pisze sie SKĄD a nie z kąd! To swiadectwo twej dojrzałosci emocjonalnej ale nie psujmy tematu twoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toria super! Jeszcze troszkę i zobaczysz dzidzię, jak ja wam zazdroszczę, pewnie pomyślicie, że jestem jakaś nienormalna, ale jest mi przykro jak sobie pomyslę , że nigdy już nie będę w ciąży, nigdy już nie poczuję tych kopniaczków i nie będę rodziła,bo pomimo bólu to jest naprawdę niesamowite przeżycie. Ach ten mój instykt;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzałosci emocjonalnej czy raczej problemami z ortografią?przeczytaj lepiej co napisałes post wczesniej..pozwól ze zacytuje kamka82 masz racje! Nigdy sie spieram. Ty wiesz ze koszmarnie wygladasz. Płochliwa jesteś , ale ja ciebie nie oceniam I dlatego nie współczuj mnie ani mojej rodzinie gdzie jest w tym sens?co oznacza zwrot "nigdy sie spieram"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznie- wytykanie komus błędów ortograficznych wlaśnie świadczy o niedojrzałosci emocjonalnej;) kreujesz sie na fajnego kolesia- ale za diabła ci to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia 34
Elżwira... dlaczego nie będziesz juz w ciaży? stało się coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia trójka mi wystarczy, naprawdę jest co robić., a gdybym miała się kierować moim instynktem macierzyńskim to pewnie miałabym drużynę piłkarską:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toria
Elzwira ja juz wiecej dzieci nie chce miec,to mam nadzieje ostatnie.Strasznie sie boje wlasnie tego bolu,Wiki rodzilam przez cesarskie ciecie,jakos latwo poszlo,a teraz glowka juz na dole i czuje jak sie zsuwa,a dodatkowo rodze w UK i nie wiem czego sie spodziewac,jestem przerazona!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżwira rozumiem Cię doskonale. Kocham juz bardzo mocno tego małego szkraba który szaleje w moim brzusiu i bardzo chce go juz zobaczyć i wycałowć ale są chwile w których myśle, że będzie mi brakować tego brzusia i tych wspaniałych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×